Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość ddasssffdf
To strasznie szybko Ci ten test wyszedł pozytywny, u mnie owulka ok 26-27 marca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddasssffdf
zapomniałam nicka a masz jakieś objawy?? Eliza a ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22.03 robiłam test i wyszła jedna kreska... udałam się więc do mojej gin bo rozregulował mi się cykl a zawsze miałam co 26-27 dni... a teraz kolejne cykle trwały 31,38,48 no i teraz ten nieszczęsny... i jak mnie badała stwierdziła, że albo jestem chwilkę przed @ albo to jest wczesna ciąża i ona podejrzewa to drugie :) dostałam luteinę i mam brać 5 dni 2x1 tab :) chyba żeby dostała @ to miałam przerwać... jutro jest ostatni dzień jak biorę luteinę i @ nie ma :) i mam powtórzyć test właśnie w środe bo przy tak nieregularnych cyklach mogłam mieć nie dawno owulacje :) aha i badała mi też piersi i mam powiększone gruczoły :) i mam bardzo nabrzmiałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Eliza to szybko Ci tescik wyszedł :) Mi nawet w dniu planowanej miesiączki nie wyszedł... dopiero 2 dni pozniej :) Gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
Witam nowe mamusie :-) Apropo objawów ja w pierwszej ciąży, którą niestety szybko straciłam - miałam tylko bolesne piersi, poza tym czułam się świetnie. Teraz oprócz bolesnych piersi boli mnie ciągle brzuch jak na miesiaczke, nie jest to bardzo uciążliwe ale wciąż to czuję... Nie wiem czy to normalne, chciałabym poczekać z wizytą u ginekologa do 8 tygodnia przynajmniej, żeby uniknąć stresu z usg, w którym nic nie widać... Dziewczynki życzę Wam optymistycznych, rodzinnych i ciepłych Świąt Wielkanocnych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też planuję dopiero w 8 tyg iść do lekarza. teraz pewnie by mi nawet nie załozył karty ciąży. Jedyne czego sie obawiam to mdłości które mialam w pierwszej ciązy. 9 miechów rzygania i 12 kg mniej :/ Masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
U mnie narazie wymiotów i mdłości brak ;-) Tylko ten brzuch lekko ćmiący... Dobrze wiedzieć, że to powszechny objaw :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam szczerze, że nie wiedziałam, że ''ćmiący'' :) brzuch to taki powszechny objaw... ale jak się tak zastanowić to w końcu macica się rozciąga.. ale nie myślałam, że to takie uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i gratuluje nowej mamusi, faktycznie bardzo szybko Ci test wykazał ciążę, ale mnie też wyszedł dosyć szybko, też koło 21 dnia cyklu. Zapomniałam nicka czekamy na Ciebie. Trzymam kciuki żeby się udało. Ja mam termin do lekarza na ten wtorek i właśnie nie wiem czy iść bo boję się że nic nie zobaczę jeszcze, ale z 2 strony sobie myślę że może już pęcherzyk będzie widać. No nie wiem. Poczekam do wtorku i albo pójdę albo najwyżej zmienię datę. Wcześniej chcę jeszcze jedną betę zrobić. Właśnie skończyłam gotowanie i jestem wykończona. Plecy mnie tak bolą. Pół dnia dziś biegałam po sklepach bo chciałam kupić prezenty a nigdzie nie mogłam nic dostać, no ale wreszcie się udało tylko całe miasto trzeba było zjeździć. Życzę Wszystkim przyszłym mamom Wesołych i Radosnych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dzięki i Tobie też Radosnych Świąt. A tak sobie przypomniałam że jak kiedys byłam Październikówą 2008 to prowadziłysmy w topiku listę "zaciążonych". Proponuję sie wpisywać żeby była jasność kto, skąd i kiedy ;) (w kolejności terminu porodu) Nick.............. wiek......miasto ..........termin porodu..Ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12............2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............. wiek......miasto ..........termin porodu..Ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... ......2 Czarofffnica.....................................03.12............kolejna Ja na razie uzupełnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza O.
Hej:) No rzeczywiście, test wyszedł bardzo szybko. Jestem zdumiona tym bardziej, że jak pisałam, w pierwszej ciąży test pokazał dwie kreski grubo po terminie miesiączki. Co do ginekologa, to ja też pójdę dopiero po 8 tygodniu. Zwłaszcza, że znowu - w pierwszej ciąży, poszłam szybciej i było tylko puste "jajeczko", co mnie przeraziło. Sytuacja wyjasniła się pozytywnie, ale dopiero po 8-9 tygodniu. Co do objawów to tylko ćmienie w podbrzuszu, czasem kłucie i piersi okropnie bolesne, czuję je nawet podczas zwykłego wstawania z łóżka. Na resztę przyjdzie pewnie jeszcze czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza O.
Zapomniałam nicka - ja też trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam nick
dziękuje dziewczyny za wsparcie! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta niepewność i czekanie jest okropne. Trzeba być dobrej myśli. Ja zaszłam w ciąże dopiero jak przestałam sie spinać i kontrolować sytuacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekanie - to moja zmora ;) ale ostatnio właśnie przestałam myśleć :) cały czasy na początku starań myślałam - oby teraz się udało :) a teraz odpuściłam sobie dlatego tak mi się wszystko potoczyło, że dopiero teraz byłam u mojej gin :) mąż dziś stwierdził, że na prawdę bardzo mi piersi ''urosły'' :) jestem coraz większej nadziei, że się udało :) dziewczynki za półtorej godzinki mam urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To życzę Ci wspaniałego prezentu urodzinowego. A kiedy wlasciwie bedziesz wiedziec cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje ;* będę robiła test w środę rano :) bo nie kupiłam testu przed świętami a mogłabym zrobić we wtorek... a że nie chce robić po południu to zrobię w środę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunflowersun
zapomniałam nicka życzę Ci tego najwspanialszego prezentu :-* A ja niestety w stresie - wstalam dzis rano i kompletnie przestały boleć mnie piersi :-( Ostatnio jak tak było to do końca dnia było po wszystkim :-( strasznie się boję :-( Tylko wtedy to był 7 tydzień (od miesiaczki), a teraz koniec piątego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Provitamina - dwie ciaze byly zupelnie inne i porody tez niestety niepocieszajac drugie bylo o wieeeele ciezsze :( nie udzielam sie tak czesto bo praca caly dzien, i 2 dzieci + dom, niestety na komputer nie zostaje duzo czasu hehe no i nie czuje sie najlepiej kreci mi sie w glowie, zmeczona jestem i mdlosci mi sie zaczynaja.. ahh uroki ciazy :D witam wszystkie nowe ciezaroweczki!! ja mam pierwsze usg 13 kwietnia to bedzie 7 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć grudnióweczki Jak Wam mijają święta? My dziś mamy leniwy dzień w piżamach. Na szczęście TV Puls ma wspaniały program od 10 aż do 20 same bajki więc możemy z mężem poleżeć w łóżku i poleniuchować. Pogoda paskudna, a szkoda bo byśmy się wybrali na odpust, a tak to wcale mi się nie chce. Po wczorajszym wyjściu do kościoła mieliśmy wszyscy przemoczone buty. Później się wybiorę na betę żeby sprawdzić jak przyrasta, a wizytę u lekarza mam jutro. To będzie dokładnie 5 tyg więc powinno już być widać pęcherzyk. Zapomniałam nicka trzymam kciuki za środowy test. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌼 Sunflowersun mnie też już piersi nie bolą od kilku dni, ale wszelkie inne objawy się utrzymują więc może z tymi piersiami tak ma być? Nie stresuj się niepotrzebnie. Tili i provitamina dla Was również wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tilli-Tilli dopisz sie jak chcesz. Pamietam jak 5 lat temy nazbierała nam się piękna dośc długa lista :) Nick.............. wiek......miasto ..........termin porodu..Ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... ......2 Czarofffnica.....................................03.12... .........kolejna A co do świąt. Jakoś za specjalnie nie towarzyszy mi apetyt. Ciągle chce mi sie spać. Piersi też jakby troszke mniej wrażliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.............. wiek......miasto ..........termin porodu..Ktora ciąża ProVitamina.....28.........Białystok.........02.12...... ......2 Czarofffnica.....................................03.12... .........kolejna tilli-tilli...........30..........UK.................04.12.............3 dzieki dziewczyny :D u mnie odwrotnie jadlabym wszystko caly dzien :O az sie boje... LOL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×