Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kitka89

Bol paznokci po odzywce Eveline 8w1

Polecane posty

Gość Sandra S
Chyba właśnie odkryłam przyczynę. Odżywki Eveline stosuję od przeszło roku, nigdy nic złego się nie działo. Do teraz. Właśnie skończyłam zdejmować hydrydę (frezarka, pilnik), wiadomo, uszkodziłam płytkę paznokcia. Żeby zapobiec zniszczeniu nałożyłam odżywkę. O matko!! Boli, piecze, nie mogę wytrzymać! Włączyłam komputer w poszukiwaniu pomocy, nic nie znalazłam. Całe szczęście widziałam na którymś forum, że ból ustaje po kilku godzinach. To dobrze, bo już wyobrażałam sobie bezsenną noc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątpię, by nagle ktoś chciał zniszczyć markę Eveline niepochlebnymi opiniami, już prędzej oni dają czadu własnymi produktami i to coraz mocniej. ta marka nigdy mi nie podchodziła, pamiętam kiedyś na studiach koleżanka oddała mi błyszczyk do ust, taki powiększający niby, z mentolem. koleżankę usta piekły po nim niemiłosiernie, mnie jakoś nie aż tak mocno (trochę szczypało po nałożeniu na usta, przez jakieś 2 minuty, zapewne stąd efekt powiększenia), czyli widać, że wszystko zależy od organizmu, ale to co można przeczytać o tej odżywce, to jakiś koszmar. sama ją kupiłam, bo czytałam mnóstwo dobrych opinii, poleciła mi ją również pani w sklepie, przeczytałam ulotkę, bardzo się cieszyłam na myśl o mocnych paznokciach i już już chciałam ją nakładać, ale coś mnie powstrzymało, pomyślałam - jutro :) a następnego dnia pokopałam głębiej w sieci i odżywka, która się do mnie "uśmiecha" wyląduje w koszu, bo zwyczajnie się jej boję. mam niezłe paznokcie i nie chcę ich zniszczyć i leczyć później miesiącami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Miałam niedawno ten sam problem, niesamowity ból paznokci po nałożeniu odżywki diamentowej, którą używałam już od ponad 2 lat (z przerwami), a nigdy wcześniej nie miałam takich reakcji... Podejrzewam, że jest to reakcja odżywki na płytkę paznokcia po stosowaniu lakierów hybrydowych. Takie są moje doświadczenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiejecie się, ja też myślałam że paznokcie nie mogą boleć, teraz aż płakać mi się chce z bólu dziwne jest bardzo to że tylko małe palce mnie bolą, myślałam że wyjechałam na naskórek ale to nie to ;o naprawde bardzo baaaardzo mnie to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie również bardzo bolą palce po jej stosowaniu. myślę, że ból ten spowodowany jest tym, że ta odżywka po prostu działa, choć jest on okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje paznokcie też były po niej świetne (choć nieco białe), ale ból był jak cholera, zwłaszcza w kciukach. myślałam, że coś sobie zadarłam i stąd taki ból, ale na 7 paznokciach u obu dłoni??? przeszło dopiero po 3 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
tej odżywki nie można stosować po zdjęciu hybrydy i tipsów ! przeczytajcie ulotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nalozylam Wlasnie druga warstwe 8w1 i okropnie bola mnie paznokcie!!:( uzywalam 9 w 1 i nic podobnego sie nie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez kitu! Mnie tak bolą, , nie wiedzialam od czego! Maaakra a to po tej odzywce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Sciagnelam hybrydy i postanowilam nalozyc odzywke eveline i jak mnie zaczelo na........, ostry bol. Weszlam tu na forum i zrobilam jak wczesniej powiedzialyscie.usunelam odzywke i palce pod zimna wodę. Jakas masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam to samo !! teściowa ze szwagierką namiętnie to używają i mówią, że jestem jakaś dziwna, bo ich tam nic nie boli. ja niestety musiałam to zmyć, bo myślałam, że mi palce powykręca z bólu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nakładam bardzo cienką warstwę Double Duty Sally Hansen i dopiero potem odżywkę - efekt jest ten sam, a nic nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również czułam ból...mi osobiście pomógł olejek rycynowy wsmarowany w paznokcie i skórki po zmyciu odżywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie boli. Bubel a nie odżywka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewióra
Też bolą mnie paznokcie i palce, ale po odżywce SOS. Niestety uważam, że to moja wina, bo pomalowałam nią paznokcie, mimo że był na nich wcześniej akryl, czyli jak wiadomo- njagorsze co może być :) Myślę, że jak odrosną i będzie w miarę zdrowa płytka, nieuszkodzona, to nie będzie bolało. Ponadto, kiedy nakładałam pierwszą warstwę pamiętałam o zabezpieczeniu skórek kremem (wiadomo- na same paznokcie też trochę poszło) i nic nie bolało. Dopiero przy drugiej warstwie. Morał jest taki: nie używać na zniszczone paznokcie, co jest wyraźnie zaznaczone na każdym opakowaniu każdej odżywki Eveline :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odżywka Eveline nie jest bublem, ale ma taki skład i działanie, że nie każdy paznokieć ją toleruje. Stąd różne reakcje u kobiet. Ogólny zamysł tej odżywki, to wywołanie reakcji obronnej paznokcia, w celu jego pogrubienia, utwardzenia i szybszego wzrostu. Niestety, niektóre paznokcie są zbyt wrażliwe i delikatne i dlatego odczuwany jest ból, pieczenie, czy kłucie. Tak więc produkt ten nie nadaje się dla każdego. Ja osobiście używam jej od dawna i nie zamierzam przestać jej kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich, odzywka 8 w 1 sprawiła ze moje paznokcie wyglądają rewelacyjnie, rosną, nie Lamia się. Ale od dwóch dni czuje straszny bol obydwu kciukow ... Pazurki SA gorące mam wrażenie ze zaraz mi odpadna!! Okropny bol!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo zarówno po diamentowej jak i 8w1 ! Piecze że nie daje rady i muszę zmyć.Na szczęście dotyczy to tylko małego palca.A odżywki rzeczywiście poprawiają kondycje paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam,że to coś z organizmu.... miałam zdrętwiałe dłonie od kilku tygodni i potem zaczeły mnie strasznie boleć opuszki palców..... a nakładałam tę odżywkę 8w1 jak szalona..... kiedyś wcześniej jej używałam i nic podobnego się nie działo.....ale ból był tak okropny że trafiłam tutaj ......natychmiast zmyłam tę odżywkę i po chwili poczułam już małą ulgę.... myśle że to minie .....dziękuje za pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze odkąd zaczęłam używać tej odzywki mam dziwny ból paznokci? Na początku nie wiedziałam od czego,ale teraz widzę ze nie tylko ja mam ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja używam od wielu miesiecy i nic mi nie jest, co lepsze nawet mój teść jej używa / wygląda jak palant/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam już drugą serie. i tylko podczas tego drugiego opakowania, tak boli, że nie mogę wysiedzieć. masakra. ostatni raz ją używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie jej nie zmywa tylko trzyma do upadłego to paznokcie pękają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam, ból po użyciu tej odżywki jest niesamowity, zwłaszcza na 4 i 5 palcu. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Hej dziewczyny! Ja również używałam tą odzywkę. Za pierwszym razem ból "paznokci" oraz krwiaczki pod kaznokciami utrzymywały się aż do zakończenia kuracji. Obecnie rozpoczęłam 3 kuracje (przez 1,5 roku) i zauważyłam jeszcze jendną rzecz która zaważyła nad tym, że już nigdy nie użyję tej odrzywki. Kwestia bólu paznokci jest do przeżycia zależy ile jej się nałoży jak mało to ból jest mały jak gdzieś poleci więcej również nie śpię w nocy lece zmywać. ALE!!! dostałam mega uczulenia na oczy!! mam spuchnięte powieki, dookoła oka skóra jest czerwona-poraniona, sucha. Rok temu miałam to samo podejrzewałam, że może być to sprawka odżywki ale nie byłam pewna na 100% ale znowu kiedy zaczęłam kurację po ok. 2 tyg. nie mogę patrzeć. Wyglądam jak bym przechodziła grype. Odżywka do kosza smarowanie oczu, powiek maścią na oparzenia i jest git:) dodam, że lekarz przepisał maść ze sterydami bo wyglądało to strasznie ale jak mówie nie używałm jej tylko zwykłą maść na oparzenia. Pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tionka
tak bardzo bola ,i wydaje mi sie ze peka mi skura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super! Mam ten sam problem..strasznie się bałam ale mnie uspokoiłyście..Używam odżywki diamentowej z Eveline .. Tej nocy nie mogłam zasnąć..odczuwałam straszny ból, postanowiłam poszperać trochę w internecie.. Zastosowałam się do waszych rad..odrazu zmyłam odżywkę z paznokci i zamoczyłam je w zimnej wodzie..ból szybko ustąpił.. Faktycznie jest to dziwne moja siostra i mama używają jej i nie narzekają...wręcz przeciwnie, chwalą ją..może faktycznie każdy reaguje na produkt inaczej.. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie użyłam jednej z odżywek Eveline Diamond Hard i muszę powiedzieć ,że jak używałam jej wcześniej nic się nie działo a teraz gdy nałożyłam o parę warstw więcej ból niesamowity opuszków palców !!! Musiałam szybko zmyć odżywkę a ból i tak pozostał i muszę wysiedzieć w pracy z takim bólem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból nie do opisania wyłam jak dziecko w życiu nie użyje tego świństwa !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam tę odżywkę. Wcześniej nic o niej czytałam. Poleciła mi znajoma. Miała piękne paznokcie. Skuszona opinią zakupiłam ową odżywkę. Czerwona lampka włączyła mi się jak malowałam paznokcie. Strasznie podrażniła mi oczy. Normalnie mnie piekły i bardzo łzawiły. Nałożyłam na paznokcie i wzięlam sie za lekturę w internecie. Poczytałam o tej chorobie, o pieczeniu i bólu. Od razu ją zmyłam i wywaliłam. To było pół roku temu. Wczoraj inna koleżanka w pracy pokazała mi paznokcie po tej odżywce. Coś strasznego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×