Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vivienne_245

Cały ten seks wcale nie jest taki oczywiście piękny

Polecane posty

Gość nOOs
...chyba masz problem kobieto...wszystko musi być u ciebie pod KONTROLĄ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przerażona jak to c zyt
to się tarzaj po cąłym łózku a potem śpij sobie w tych roztoczach , brudach i cieczach fizjologicznych, zapewnie nieźle muis śmierdzieć w twojej sypialni, zapewne też w domu a i z całą pewnoscią ty sam śmierdzisz tylko nawet tego nie czuhjesz, skor takie rzeczy Ci nie przeszkadzają. Ludzie to jednak straszne oblechy :-O jak gówno nie lezy na łóżku to mówią, ze pościel jest czysta :-O nikt nie zmusza do ręcznika, ale można sobie koc zarzucić na całe łóżko i z głowy, przynajmniej pot i płyny nie wnikają w materac :-O bo o ile pościel wypieerzesz, to materaca już raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt niczym nie śmierdzi i naprawdę - bardziej spocisz się w nocy niż w czasie seksu. Pościel i tak zmienia się przynajmniej co tydzień, jak się tego nie napisze to już sama na to nie wpadniesz? Jezu, ludzie, w jakiej wy epoce żyjecie? Ręcznie pierzecie poszewki czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przerażona jak to c zyt
chcesz powiedzieć, ze dziś zmienisz pościel, seksicie się, pościel jest calutka mokra od potu, wydzielin itp. a wy się kładziecie i w tym śpicie do przyszłego poniedziałku??????? :-O kot tu jest nienormalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety wiekszosc jest brudasami bo wiekszosc kocha sie bez udzialu recznikow czy kocy, wiec badz dumna, ze taka czyscioszka jestes i przestan sie podniecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, na twoim miejscu poszłabym do lekarza. Jak ty tyle wody w czasie seksu z siebie wydalasz to przecież się możesz odwodnić :D Poza tym kto mówi, że ja się codziennie na łóżku kocham, ty niekreatywna istoto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście dla pełnej higieny należy tuż przed seksem wysmarować się płynem antybakteryjnym...albo chociaż takim do mycia blatów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przerażona jak to c zyt
tak tak ironia i tak nie zmieni tego, ze jesteście brudasami i dlatego tak śmierdzi od was na ulicach, w autobusach... wszyscy jesteście tacy czyści, ze hoho brudasy niemyte :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra trollu, uspokój się. Nikt brudny i śmierdzący nie chodzi, idź sprawdź co jest nie tak z twoja potliwością, zastrzyki z botox'u podobno pomagają. I nie pluj się tak bo więcej wody stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cepelina22
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przerażona jak to c zyt
myje sie co 2 sekundy i jem mydło🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drftyuytfrdesa
sex jest przecudny dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"żaba - nie mogę znieść tego na sobie, na moich meblach, a myślisz, że bez problemu połknę? 8 współczuję. to się jakoś leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się leczy?
nic takiego nie napisała, jest estetką i lubi porządek wokół siebie, łykanie spermy do diabła nie jest żadną normą, no chyba, że mówimy o " panienkach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie,nie jest norma
ale wszyscy ja juz za norme uwazaja a i tak wiele kobiet robi to tylko po to,zeby ich faceci nie rzucili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej normalnme jest lykanie spermy niz to co ona napisala:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się leczy?
no i wtedy trzeba się leczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam super faceta :)
żeby nie rzucili powiadzasz? To twoja czyni to samo z toba , bo inaczej rzuciłbyś ja :D -wie sam po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się leczy?
a co napisała? że myje się i podkłada ręcznik, dziwne macie poczucie normy, próbujecie swoją narzucać innym? ech wy nowoczene głupie pindy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się leczy?
dodam, że seks jest piękny z właściwym partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbg
Autorko pozostaje ci trawa albo w wodzie;) w wodzie jak zaby sie można pierdolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycie jest normalne, ale brzydzenie się partnera czy jego wydzielin już nie. 8 a przeciwniczki łykania zachęcam do obserwowania facetów, czy plują podczas minetki. 8 nie rozumiem po co sypiać z kimś, kogo w sumie się brzydzi. masakra. 8 a estetyka nic do tego nie ma, co najwyżej chorobliwa pedanteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam super faceta :)
pewnie że piękny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam super faceta :)
diewiacje i ordynarność :D fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabo na odwyku
a ty lubisz spać w lepiącej od spermy pościeli? lubisz klejące się nogi i ten chłodek? pierzesz pościel po każdym stosunku? no dobra dywan i meble zostawię w spokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy w życiu nie miałam spermy na pościeli i podziwiam was, jak to robicie że macie. tym bardziej, ze wytrysk to max 6 ml, czyli łyżeczka płynu. więc nie wiem o co chodzi. chyba że mężowie tryskają na pościel, bo brzydzą się was i waszych wydzielin. a może to w ogóle jest seks w pojedynkę? :P 8 miłego pryskania sprayem odkażającym swojej sypialni :classic_cool: 8 normalna kobieta "po" bierze krótki prysznic i żyje dalej. serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojoj
Ja tam zawsze mam pod reka chusteczki i jak juz jest po to podkladam pod siebie. Zajmuje sekunde, a potem moge spokojnie cieszyc sie chwila z partnerem. A jak juz odpoczniemy to bierzemy razem szybki pryszni. Nie mam z tym ani troche problemu, a posciel jest czysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le, zachowujecie się niektórzy jakbyście nie dorośli do seksu. ja np. nigdy nie doszłam w trakcie seksu i co z tego, pomimo to sprawia mi przyjemność, mam orgazm tylko łechtaczkowy i nie robię z tego problemu, a spermę łapię w rękę i szybciutko do łazienki, a jak pościel się ubrudzi to można zmienić. sami sobie robicie problemy zamiast się cieszyć przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×