Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vivienne_245

Cały ten seks wcale nie jest taki oczywiście piękny

Polecane posty

Gość ojojojojojoj
dodam jeszcze, że potem takie zużyte chusteczki upycham między paczkami top chips w biedronce, robimy to przy okazji będąc tam na zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizgasting
to nie dla mnie, fuuuuuuuuuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie usmialam
Jakie reczniki, jaka brudna posciel? Kiedy maz skonczy we mnie to penis po wszystkim sam sie wyslizgnie. Ja po chwili wstaje podkladam pod siebie chusteczke i pozbywam sie spermy a on myje lub wyviera penisa. Kiedy sperma jest na moich piersiach to maz chwile nacieszy sie widokiem i mnie pozniej wytrze. No problem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja odpowiedz na problemy autorki (chronologia zachowana): #1 przed stosunkiem zacznij masturbować męża (nie ważnie czy oralnie czy manualnie czy gadżetem) albo zrób mu masaż, albo posłuż się wyobraźnią (odegrajcie jakąś scenę sytuacyjną, żeby się bardzo podniecił zanim zaczniecie) wtedy szybciej skończy w tobie, bo jak on praktycznie zaczyna w tobie od zera to nic dziwnego, że tyle to później trwa, szczególnie, że to już chyba nie młodzik #2 jak ci to przeszkadza to kończcie inaczej, niech on przed wytryskiem kładzie się na plecach, ty dokończ ręką, materiał poleci na jego brzuch, a ty możesz to ewentualnie na nim rozsmarować, albo kup chusteczki (takie w kartoniku) i przechwytuj w nie ładunek jak ma zamiar skończyć na tobie, albo powiedz mu, żeby odwracał się w bok i kończył w ręku albo w chusteczce, albo bierz do buzi, a jak nie możesz połykać to wypluwaj do chusteczki, a jak kończy w tobie to wytrzyj się chusteczką (suchą lub specjalną nawilżoną), załóż majtki z wkładką albo cienką podpaską, przekaż chusteczki małżonowi, żeby też się wytarł i luz #3 daj se spokój z ręcznikiem na łóżku, jak masz pod prześcieradłem ochraniacz na materac (jak większość ludzi) to i jedno i drugie ładnie się dopierze w 60 stopniach, ręcznik to możesz kłaść tylko na meble tapicerowane i dywany w pozostałych częściach domu szczególnie jak nie używacie chusteczek (patrz punkt #2), a jak jesteś taką czyścioszką to uprawiaj seks pod prysznicem lub w wannie bo to też przyjemne i przy okazji będzie czysto, czyli tak jak lubisz #4 po goleniu, wosku albo depilacji kremem Veet posmaruj depilowaną skórę kremem Nivea (tym gęstym tradycyjnym niebieskim Nivea Creme), który wyeliminuje problem podrażnień, a jak masz problem z wrastającymi włoskami, czyli krostami po depilacji to posmaruj się kremem przeciw wrastającym włoskom (np Veet), tylko nie rób tego przed seksem, a najlepiej rano, wtedy do wieczora skóra będzie natłuszczona i przed seksem będziesz się mogła umyć i zmyć pozostałości kremu, żeby małżon go nie spożywał i nie niszczył sobie zdrowia, ani żeby nie dostał się żaden z kremów do twojej pochwy i cewki moczowej, bo wtedy łatwo o infekcje, także umyj się tuż przed (serio? dawno nie goliłaś się? przecież ogolona skóra jest wrażliwsza na dotyk dziewczyno, a ty świadomie pozbawiasz się przyjemności) #5 zmień pozycję! albo zmieniaj je w trakcie zabawy, zamiast leżeć w bezruchu na plecach z rozwartymi w jednej pozycji albo podkulonymi nogami, bo to bezsens; a jesteś zmęczona i się zmuszasz to bardziej wygodnie będzie ci od tyłu (po prostu połóż się na brzuchu odchyl w bok jedną z nóg zgiętą w kolanie, drugą zostaw wyprostowaną i niech małżon pracuje a ty odpoczywaj, nogi możesz zmieniać co jakiś czas, albo klęknij leniwie przy łóżku albo fotelu a tułowiem uwal się na kołdrę i odpoczywaj a resztę zrobi małżon, albo klęknij na łóżku w wypnij tyłek, a głowę i górną część tułowia połóż na kołdrę, poduszkę czy co tam masz i odpoczywaj) #6 za mało ruchu, za dużo siedzenia na tyłku w ciągu dnia; chodzisz na jakieś zajęcia sportowe? podejrzewam, że nie; zacznij się ruszać po pracy, zmień dietę, jedz owoce z pektyną i zapijaj je kefirem albo jogurtem, jedz płatki owsiane, suszone śliwki (rozmiękłe w płatkach) i inne laksujące produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks jest do niczego. Autorko masz rację, to takie ohydne i okropne. Odrażające. W ogóle wkładać do dziury kobiety a potem penisem, a co to ja jestem maszynista z lokomotywą ? No i ta sperma. Kiedy wytryskam, jestem taki pusty w środku i a penis jest oblepiony, feee. Straszne, nie mogę o tym myśleć. Dlatego zawsze kobietę podłączam do portu USB i każę jej tak szczytować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×