Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokoszka.-

przygotowujecie juz cos na swieta?

Polecane posty

Gość kokoszka.-

Nie chce zostawiac wszystkiego na ostatni dzien a dzis mam troche czasu i chcialam juz cos zrobic ale czy to nie zawczesnie? Co moge zrobic juz dzis albo jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy co szykujesz ;) Jeśli przewidujesz bigos to można go spokojnie zrobić i zawekować , buraczki z chrzanem , przyprawić mięso (szynka,karkówka,schab itd ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
kupiliśmy mięso , wino, jajka zrobimy pieczeń produkty do ciasta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggyyyyyyyyyyy
Ja juz mam wszystko gotowe i serniki i baby i rolady i schaby i okna umyte i firany wyprane, jaja pomalowane tez sa, maz sie wzbranial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie tylko zamarynowałam szynkę do pieczenia, a jutro zrobię bigos. Wielkich porządków nie robię, bo mam czysto, firanek nie mam, okien w śnieżycę myć nie będę. Placki popiekę chyba w piątek, a w sobotę trochę sprzątnę jak zwykle przed niedzielą. Nie chce mi się, mój 7miesięczny ciążowy brzuch zniechęca mnie do aktywności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medus_A
ale jak to masz już wszystko zrobione? mięsa i ciasta wszystko? i to będzie leżało tyle dni i czekało do świąt? wybacz szczerość, ale to jest obrzydliwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfsgfdg
buehe wyczuwam ironie ale widać nie wszyscy załapali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znacie mnie ....
moze to byla ironia i przegiecie, ale niektorzy NAPRAWDE jedza odgrzewane pieczenie, kotlety, ryby nawet, wczorajsze ciasta itd. wiec wbrew pozorom niedaleko tu od prawdy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam bigoś ale za sernik wezmę się w sobote Gosci mam dopiero w poniedziałek także raniutko wstanę upiękę szynke którą wcześnije namarynuje i mięsa wszystkie i sałatki to na ostatnia chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJuydgsvcasb
posprzatalam generalnie (lacznie z odsuwaniem lozek :P pomylam okna ( ja w UK jestem :P ) zakupy zronione uff wlasnie gotuje schab (bo musi sie gotowac przez 2 dni z rzedu i jeszcze dojrzewac w lodowce przez trzy kolejne, na poniedzialek bedzie jak znalazl - jako jeden ze skladnikow polmiska z wedlinami) dzis jeszcze wieczorkiem bede robic kielbase sloikowa i wekowac w piatek zrobie zimne nozki sobota ciasta i zur bigos mam zamrozony a salatki w te swieta sobie odpuszczamy chyba nic nie pominelam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
a koszyczek ze święconką to co ? :-P ja za Ciebie zrobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJuydgsvcasb
no tak :P koszyczek.......yyyyyyyyyy ....w sobote .....tak mam w planie bo ja to zakrecony oszolom jestem i bez planu dzialania ani rusz !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
a duszyczka też wyczyszczona czy tylko domek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka.....m
Kiedy moge zrobic flaki zeby byly na poniedzialek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJuydgsvcasb
wyczyszczona, wyczyszczona :P :D mam dziecko komunijne wiec dobry przyklad trzeba dac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelalalala
A ja jeszcze nic nie mam, niedługo jadę na zakupy po jakieś mięcha chcę kupić boczek i do tego jakiś schab do pieczenia, ciasta chyba nie zrobię, chyba, że dziecinka się uprze. Do tego mam zamrożony bigos i rybę po grecku. Co jeszcze można zrobić? Jajka w majonezie? Śledzie? Nie mam pomysłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
Ugotuj żurek na białej kiełbasie, dziecko powinno zjeść jakąś pyszną, pozywną zupkę :) tym bardziej, że ta wiosna cos zimna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelalalala
O tak tak żurek też muszę koniecznie zrobić :) I co to wszystko? Jakoś mało mi się wydaje, ale to może przez Wigilię i Święta...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oprócz tzw. podstaw robię jeszcze - drobiową galaretę, - ozorki cielęce w galarecie, - klops z jajem - uwielbiamy z ćwikłą :D - skrzydełka faszerowane - filet drobiowy ze szpinakiem no i chyba, że coś mnie jeszcze natchnie, a czas pozwoli na wykonanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
nie... :D kupilam biala kielbase, zurek z torebki, ugotuje jajka i gotowe :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko
dorzuć jakąś sałatkę, masz już 2 piecznie, ze dwa ciasta, śledzie zostaną z piątku :-P to tylko 2 dni i po świętach ma być trochę cieplej, pójdziesz na spacer zamiast siedzenia przy stole i będzie po świetach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wszystko kupione, oprócz wędlin i kiełbas, ale na ciasta wszytsko i upiekę dziś spody do mazurka, aby wieczorem w piatek go zrobić, :) a resztę w piątek bedę robić i resztki w sobotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×