Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pola01

tabletki antykoncepcyjne, to dobry pomysl?

Polecane posty

jak wyzej. zastanawiam sie nad zaczeciem brania tabletek i chcialabym was sie spytac o wasze doswiadczenia, wkoncu to chormony... czy przytylyscie? nie mialyscie problemow z zajsciem w ciaze po odstawieniu? albo innych problemow podczas ich brania? niby czytalam o tym ale to czyste statystyki i puste informacje, chcialabym sie sbytac was o potwierdzone informacje z rzycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myskulka
hej, mi się wydaje że każda kobieta jest inna.... jedne tyją drugie nie, to indywidualna sprawa :) a jesli chodzi o te metodę to musisz byc sestematyczna i nie mozesz byc zapominalską bo tabletki przyjmujemy o tej samej godzinie każdego dnia i przede wszytskim zanim zaczniesz brac przeczytaj ULOTKE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila765
ja w poniedziałek wykupiłam właśnie recepte na moje pierwsze tabsy ;p wolę spać spokojnie, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuje najpierw skończyć
podstawówkę, jeszcze błąd w słowie hormony zrozumiem ale w słowie życia ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie te bledy :/ ile masz lat ? co do tab idz do ginekologa ona Ci wszystko wyjasni - za i przeciw - kazdy organizm jest inny wiec nie mozemy Ci powiedziec jak bedziesz sie po nich czula ja tab bralam 6 lat - nie przytylam nie mialam skutkow ubocznych - ale znam dziewczyny ktore je mialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×