Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Minima 1

MIłość

Polecane posty

Gość Minima 1

Byłam z chłopakiem przez 3 lata. Byliśmy bardzo szczęśliwi. Ja jednak byłam bardzo oziębła, nigdy nic poza kocham cię mu nie powiedziałam pomimo że był i jest całym światem dla mnie. Ostatnio go to wszystko przygniotło. Czuł się dobity że mniej uwagi mu poświęcam i się nie staram o niego. Poczuł sie mniej ważny dla mnie. Zerwaliśmy ze sobą po tym jak napisał mi że mnie nie kocha już. Ja jednak w to nie wierzę i chce mu pokazać że mi zależy. Powiedzieć mu ile dla mnie znaczy. On jednak nie chce się ze mną spotkać... mówi że nie ma już siły na to i nie widzi sensu. Ja jednak wiem że nadal mnie kocha. Co mam zrobić? Jak mam mu pokazać że tak wiele dla mnie znaczy i zrobię dla niego wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób mu własnoręcznie napisaną laurkę :D tudzież idz do niego i klęknij przed nim i błagalnym głosem poproś o wybaczenie :D Bedzie cie szanował i kochał wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli będziesz mocno tego chciała to znajdziesz różne możliwości. Najlepiej niespodzianki z zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minima 1
Napisałam mu ostatnio list w którym opisałam to co czuję. Wieczorem sam do mnie napisał. Miałam nadzieję że trochę będzie lepiej... Jednak jak zapytałam o spotkanie to powiedział że nie ma czasu i raczej go nie znajdzie. Dzisiaj z nim pisałam i powiedział że nie wie co czuję, że nie ma siły i nie widzi sensu. Jednocześnie bardzo żałuję że nie starałam się wcześniej, że wtedy było by dobrze. Jestem dość zamkniętą osobą i nie wiem jak mam się zachować w tej sytuacji, jednocześnie nie umiem tak po prostu zostawić to co sama rozwaliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×