Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _Elcia_

Czy stoi Wam na widok każdej kobiety?

Polecane posty

Gość pomaranczlala
A lubicie i staje Wam tylko na widok opinających pośladki spódnic/spodni, czy takie rozkloszowane, np. kwieciste, ale niekoniecznie, też mogą tak działaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj czekaj
a teraz klękam i obciagam Ci kutasa, odwracam się i daję pupcie do wyruchania.....zapomnialem sie przedstawic-Mieczysław miło mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj czekaj
co za obrzydliwy podszyw,nie jestem mezczyzna i za stara jestem jak na takie zarty 55+ to juz nie malolata,zeby mnie to smieszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie sa wszyscy?
no:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Elcia_
Do rzeczy Panowie, do rzeczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Elcia_
Im wiecej opinii, tym lepiej :). Prosze o wiecej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfuru
_Elcia_ Nie, nie stoi nam na widok kazdej kobiety. Musi byc wyjatkowa.:) A Ty robisz sie mokra na widok kazdego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Elcia_
nie musze wysylac, bo wiem, ze by stanal ;). Dlatego pytam, bo chce wiedziec, czy na widok kazdej kobiety, czy jestem wyjatkowa :)... My kobiety nie wiemy, jak to do konca jest... Czasami kawalek golej d... i juz Panowie nie moga sie opanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek_lolek_
Mnie odkąd mam wielkiego penisa taje cały czas, jak miałem małego to nie chciał tak stać: http://tnij.org/wielki_penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfuru
_Elcia_ Oj nie wystarczy czasami kawalek golej dupy, by nam stanal. Bywalem na plazy naturystow i byly tam cale, a nie tylko kawalek i to takich lasek, ze slinka leciala ,ale nie stawal co chwila. Ponawiam pytanie. Robisz sie mokra na widok kazdego faceta? Albo na widok kazdego penisa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Elcia_
Ha ha, taki maly, ze i tak nie zauwazylabym :)? Nie bede sie osmieszac jak Ty i wrzucac swoich zdjec. Nie jestem zdesperowana :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mockus
Elciu!!!!! ALE NA WIDOK CIEBIE TO JUZ ZADNEMU NIE STANIE-BO U CIEBIE TO JUZ NOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Elcia_
Oj, sfrustrowani Panowie z malym przyrodzeniem i kompleksami... :) Zdziwilabym Was, ale nawet gdybym miala tak malo szarych komorek jak co poniektorzy i pokazala swoje zdjecia, nie uwierzylibyscie, ze to moje. Pozdrawiam :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak jest w rzeczywistości ale podobno te mniejsze stają częściej niż te olbrzymie ale to już pytanie do facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia16
Panowie jest dyskoteka ładna laska miniuweczka wywija kreci dupcia wy nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtdma
Jesteście dziwne!Żadnemu facetowi nie staję z powodu rozmowy albo patrzenia na kobietę!!! To wymysł kobiet aby podnieść ego! Jest tylko kilka sytuacji gdy staję bez względu na wygląd kobiety: gdy przypadkowo dotkniemy ciała kobiety, gdy patrzymy na gołe zdjęcie laski, albo gdy laska jest goła w realu, w tańcu zawsze staje gdy dotknie się kobiety i to bez wzgłędu na jej wygląd!! Taka jest ciężka prawda a inne gadanie to lanserstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtdma
Jedynie natężenie jest różne albo słabo lub średnio albo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia16
zrobię loda za telefon komórkowy ... Potrzeba mi bo zgubiłam swoj i nie mam jak do chłopaka dzwonic i pisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
Czekaj czekaj, nie wiem czy dam radę sprostać twoim oczekiwaniom intelektualnym, bo ja jestem inteligencja techniczna. Nie sądzę by cię interesowała dyskusja o śrubkach. W dyskusji na tematy egzystencjalne w zupełności od powiadam wyobrażeniom Szymborskiej. Doświadczenia w sferze erotycznej także są u mnie inne niż by się tego należało spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia16
zrobię loda za telefon komórkowy ... Potrzeba mi bo zgubiłam swoj i nie mam jak do chłopaka dzwonic i pisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczony przez życie
Sonia 16 za konkretny model czy jakikolwiek? Bo mi leży w domu mój stary i zawala kąty. Nokia 2330-c2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczlala
A na widok ładnej koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widząc przeciętny wiek tu piszących to nawet mi się łechtunia unosi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany*
na widok kazdej nie, ale na widok niektorych na pewno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×