Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jaki ma być0000

Jaki telefon/smartfon polecacie?

Polecane posty

Gość Anna chrzan
Ja polecam maxcoma. bo raz ,ze uważam iż ten telefon w niczym wcale nie ustępuję innym telefonom zagranicznym a poza tym cena telefonu jest bardzo w porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egmont
A nie lepiej porównać kilka modeli ze sobą w KOMÓRKOMACIE? Tam można określić dokładnie jakie specyfikacje nas interesują i system nam pokarze modele. Potem można poczytać opinie i coś wybrać. Na moje to jeden z lepszych sposobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaren
Co do telefonów od Xiaomi to ja również polecam. Mam od jakiegoś czasu Xiaomi Redmi 5 Plus i bardzo dobrze się sprawuje. Z oferty sklepu https://www.aze.com.pl/pl/c/Telefony-Xiaomi/50 zamówiłem jeśli by ktoś chciał to polecam zerknąć, bo bardzo dobre ceny mają, a i promocje się często trafią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz wszystkie telefony są identyczne. Mój brat sobie zamawiał nowy jakiś na avans.pl i mówił, że tanio i darmowa wysyłka była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gustuję w huawiu i apple są jakoś dla mnie nie do zastąpienia. osobiście mam 2 modele oba kupione na skynet.pl świetnie się sprawdzają nie żałuję decyzji o zakupie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam z kolei maxcoma MS 514 😉 Kupiłam go w zeszłym roku i bardzo dobrze mi działa. Jestem zadowolona ze zdjęć jak i równiez z wytrzymałości telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałam iphona na skynet.pl udało mi się go wy haczyć na promocji i zapłaciłam prawie o 300zł taniej. Kupując taki telefon stacjonarnie musiałabym zapłacić za niego dużo więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia93

Ja polecam Redmi 6a, fajny smarfton w dobrej cenie. Jak czytałam tutaj - https://www.neonet.pl/blog/jaki-smartfon-do-500-zl-wybrac.html - ma nowego adroida i ciekawy aparat co potwierdzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Orientujecie się może czy jest szansa na to, żeby w dzisiejszych czasach kupić telefon z androidem, ale przy tym z normalną klasyczną klawiaturą? Jakoś nie rzuciło mi się nic w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinn

Moim zdaniem teraz trzeba stawiac na chinskie smartfony, bo sa niedrogie 😉 po prostu, a jakos ta sama jak w innych flagowcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja zakupiłam BlackBerry KEY2 jest to  telefon na Androidzie  bardzo wygodny w użytkowaniu nie grzeje się, nie gubi zasięgu, jakość dźwięku podczas rozmowa b.dobra bateria bez zarzutu.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiord

Czy to jest ten telefon z klawiaturką? Potrzebował bym czego takiego do firmy, srednio mi wygodnie z dotykową klawiaturą, szczególnie jak mam jakiegoś krótkiego maila napisać, chyba tylko blackberry jeszcze takie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chińskie xiaomi nie ma lepszych smartfonów za nieduże pieniądze nie grzeje się, bateryjka trzyma długo ,solidnie wykonane warto zainteresować się tą marką która podbija rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wito

ja od siebie moge polecić meizu, bo korzystam w pracy ze słuzbowego i przymierzam sie do kupna swojego. prosty w obsludze telefon z dobrym aparatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita89
Dnia 28.06.2019 o 21:58, Gość fiord napisał:

Czy to jest ten telefon z klawiaturką? Potrzebował bym czego takiego do firmy, srednio mi wygodnie z dotykową klawiaturą, szczególnie jak mam jakiegoś krótkiego maila napisać, chyba tylko blackberry jeszcze takie robi

Z klawiaturą to chyba tylko BlackBerry? Nawet ostatnio w sklepie oglądałam, klawiatura wydaje się ok, rozważam zakup. Czytałam, ze sa super bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefa
6 godzin temu, Gość wito napisał:

ja od siebie moge polecić meizu, bo korzystam w pracy ze słuzbowego i przymierzam sie do kupna swojego. prosty w obsludze telefon z dobrym aparatem

Ooo prosze, u wielu moich znajomych i u mnie tez meizu w pracy. Chyba dlatego ze dosc tani i sie nie psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo
9 godzin temu, Gość stefa napisał:

Ooo prosze, u wielu moich znajomych i u mnie tez meizu w pracy. Chyba dlatego ze dosc tani i sie nie psuje.

Meizu teraz korzystnie po prostu wypada w ofertach u telefonii komórkowych do wziecia na firme. W zaorzyjaznionym korpo maja wszyscy meizu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
Dnia 28.06.2019 o 21:58, Gość fiord napisał:

Czy to jest ten telefon z klawiaturką? Potrzebował bym czego takiego do firmy, srednio mi wygodnie z dotykową klawiaturą, szczególnie jak mam jakiegoś krótkiego maila napisać, chyba tylko blackberry jeszcze takie robi

Ja właśnie ostatnio kupiłam blackberry, powiem wam, że się naszukałam bo zależało mi na tym aby był to telefon bezpieczny, a do tego właśnie miał klawiaturę. Jak szukałam to z klawiaturą same stare modele które się wieszają a do tego łatwo się włamać na nie, a nie mogę sobie na to pozwolić bo mam tam firmowe maile, które są poufne. Ogólnie telefon bardzo wygodny, szybki, nic się nie wiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynowanycucmber

Nawet nie wiedziałem, że blackberry jest jeszcze na rynku, warto go kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak najbardziej jest i zamierzam kupic model blackberry k2  jest wydajny,ma wygodną klawiaturę do tego jako smartfon jest bezpieczny ponieważ dane są szyfrowane za pomocą klucza prywatnego podczas zapisywania danych.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imane

Słuchajcie, te telefony BlackBerry mają opcję na dwie karty sim? Dla mnie to ważna kwestia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Nie wiem czy wszytskie mają, ale ja mam Key2 i on ma właśnie kartę dualsim, dla mnie to było ważne bo mam słubżowytelefon a nie chciałam nosić dwóch. Do tego długo trzyma bateria jak na smartfona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita89

Może głupie pytanie, ale czy one mają androida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Batrina

Tak, z tego co wiem BlackBerry działają na Androidzie. W ogóle w tym momencie są chyba najwygodniejszymi telefonami, dzięki normalnej klawiaturze połączonej ze smartfonem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rottenb

fajnie doprecyzowac, ze maxcom to obecnie telefony meizu :P maxcom to glownie telefony dla starszych, a meizu to ma polowa moich kolegow w pracy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgosa

podepnę się pod tego blackberry, czy to prawda, że w nim są jakieś specjalne zabezpieczenia przed włamami? Często w służbowych podróżach wiszę na telefonie, wysyłam poufne dane i się zastanawiałam czy to można jakos dodatkowo zabezpiecyzć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko telefon słuzbowy, wiec nie ja wybierałem ale moge polecic spokojnie Key2 BB spoko sie korzysta . bateria trzyma długo a i ta oldschoolowa klawiatura sie przydaje bo sporo skrótów ma w sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rgosa

długo Ci bateria w tym telefonie trzyma? Mój smartfon to ładuję 2 ray dziennie nawet, masakra, jak mam duzo służbowych spraw do załatwienia to jest problem szczególnie w podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacenty
23 godziny temu, Gość rgosa napisał:

długo Ci bateria w tym telefonie trzyma? Mój smartfon to ładuję 2 ray dziennie nawet, masakra, jak mam duzo służbowych spraw do załatwienia to jest problem szczególnie w podróży

ja mam służbowy meizu x8 od niedawna i powiem, ze lepszej służbówki jeszcze nie miałem 🙂 baaardzo dobrze śmiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×