Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jaki ma być0000

Jaki telefon/smartfon polecacie?

Polecane posty

To w nim się musiał nie tylko wyświetlacz uszkodzić, w iphonie 3 mi popękał cały (też nie sam z siebie :P), koledze w galaxy s2 też popękał i działały normalnie oba... A szkło się czuło pod palcami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może samsung Wave 3?
Hehe, a mój Wave przeżył rozdeptanie na ulicy (wypadł mi z torby) i tylko na plastikach się poprzecierał ;) To coś Ty robiła z tym ajfonem, przecież one też mają szkło hartowane w standardzie? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki ma być0000
u mnie niestety jeszcze dotyk nie dziala czasami gaśnie , ekran szaleje , a wysokość upadku była długaaa ,nie wiem ile wyszedłby koszt naprawy, ale z tego co czytałam na necie to około 300 jak nie więcej , więc sprawie sobie nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może samsung Wave 3?
Co do wyglądu Wave'a - fakt, wyjątkowo niekobiecy model. Pewnie dlatego tak go lubię :D Ale wiecie, z senstymentu wciąż noszę ze sobą subtelną jedyneczkę (już bez karty, działa offline), nie potrafię się z nią rozstać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw mi upadł na podłogę, odbił się nie wiem jakim cudem i w metalowy kant szafki trafił i łups :( I tu tylko popękał. A jakiś miesiąc później schodziłam po schodach i pisałam smsa i mi z ręki wyleciał i spadł na sam dół, to już kawałki wyświetlacza odpadły no i też dało się pisać, ale się bałam że całkiem mi się w torebce nawet rozwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może samsung Wave 3?
Skoro tak długo spadał, to może od razu kup Samsunga Galaxy Xcover? ;) Ale od razu mówię: niekobiecy, kiepski aparat, kijowe podzespoły i marna jakość wyświetlacza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może samsung Wave 3?
A widziałyście te kretyńskie testy wytrzymałościowe na YT? ;) Jak nabijają smartfony młotkami, albo ciskają o bruk? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce się człowiekowi łamie jak ktoś specjalnie tak telefon niszczy... Jedno pocieszenie, z nokią 3310 by im się nic nie udało zapewne :D Swoją drogą żal nokii - kiedyś naprawdę świetne telefony robili, ale od dłuższego czasu nie ma nic takiego oh ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki ma być0000
Dziecko chciało dobrze i biegło po schodach mamusi dac tel no i niestety było bam - na szczęście telefon tylko ucierpiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może samsung Wave 3?
Mnie się seria Galaxy nie podoba ze względu na tę plastikowatość właśnie :o Co zaś do działania, to akurat z własnego doświadczenia złego słowa na nie powiedzieć nie mogę, najstarsza Galaxy S biega już u mnie od trzech lat wciąż bezawaryjnie, a zajeżdżana jest, bo to telefon firmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może samsung Wave 3?
Aha, z tym że wszystkie telefony, jakie kupuję - czy prywatnie, czy w firmie pracownikom - zamawiam w salonach producenta. Te kupowane na abonament za przysłowiową złotówkę to najczęściej kiepskie zamienniki. Ale o tym chyba każdy wie, że producenci mają zawsze dwie linie produkcyjne: solidną z przeznaczeniem produktu na oficjalne salony i drugą taką biedniejszą typu "media-smark" i operatorzy gsm... (niby to samo, a jakość znacznie gorsza, by cenowo wyjść na swoje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuternoga1
ja polecam lg, L7 widziałam na all już za 600 zł a jest stokroć lepszy od wave'a, a bada wcale nie jest prostszy od androida, android ma milion appek powszechnych więc możesz w telefonie mieć WSZYSTKO po prostu ;] na bada wiele nie ściągniesz. poza tym bateria wytrzymała, wyświetlacz ips, z wygladu taki typowy smartfon ale zdecydowanie jest lepszy od wave'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się mylisz najlepszy smartfon to htc one i nic tego nie zmieni a samsungów nie polecam bo na początku chodzi szybko a potem muł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko HTC One reszta to padlina dla biedoty🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ci polecam osobiście kupno na plebis.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na allinside.pl można dorwać bardo dobre, nie jakieś markowe czy coś, jednak bardzo dobrze sprawujące się telefony ;) Oprócz tego całą masę innej elektroniki ;) Nie ma co narzekać, warto kupować tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz smartfona taniego, a jednocześnie takiego, który jakością nie odstaje od największych marek to warto postawić na markę Siswoo. Przyznam, że i tak większość telefonów robią Chińczycy, więc po co przepłacać? Miałem już 2 telefony tej marki i przyznam, że wielu znajomych chwaliło wykończenie. Obudowa jest wytrzymała, szybka też, żadnych zarysowań. Telefon działa szybko. Wiem, że obecnie wyszedł też od nich telefon z ekranem E – ink stosowanym dotychczas w czytnikach książek elektronicznych. Jeżeli chcesz mieć serwis tego telefonu w Polsce od razu to polecam przy okazji sklep dmtrade.pl. U nich rozwiązuję większość problemów technicznych ze smartfonem i doceniam jakość obsługi. Mają dobre ceny telefonów, według moich obserwacji niższe niż na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te czasy, kiedy telefon był potrzebny do dzwonienia i wysyłania smsów już dawno minęły, dzisiaj się od telefonu wymaga znacznie więcej. Dobrze, żeby miał duży wyświetlacz, robił ładne zdjęcia, ale też był wygodny do rozmów, pisania i serwowania po sieci. Mnie się bardzo podoba ten http://digitalmobiles.pl/pol_m_XIAOMI-163.html może i dla Ciebie będzie odpowiedni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MINĘŁY, bucu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że nie minęły, właśnie do tego używam telefonu :P I naucz się pisać, spamerze: serFować, tłuku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam sobie spraw ten s**t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wczoraj w Komputroniku facet polecał P8 lita, sądzicie że warto w to zainwestować? Dobry telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maras75
Teraz topowy model to HTC 10. Ma szansę zostać telefonem roku. Niestety jeszcze nie jest dostępny w żadnym z abonamentów T-Mobile, więc mam nadzieję, że coś z tym zrobią. Nie chciałbym zmieniać operatora w poszukiwaniu tego telefonu, tym bardziej, że T-Mobile zrezygnowało ostatnio z doliczania do abonamentu tak zwanych zwyżek, więc moje miesięczne koszty są stałe i na niższym niż dotąd poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma facet racje że poleca ci tego P8. Ja mam, korzystam i na prawdę warto. Tylko odradzam kupowanie jakiś używanych, lepiej brać nówkę ze sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Siemka.Dwa tygodnie temu kolega powiedział mi, że Samsung rozdaje telefony S6,które były na wystawach, bo podobno nie mogą ich sprzedawać W piątek wszedłem na ich stronę i odpowiedziałem na pytanie konkursowe a dzisiaj przyjechał kurier z telefonem i jest super!! :D Polecam wam sprawdźcie sobie!! Tutaj możecie odebrać: http://ma0.pl/r/r1vsamsung

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawą opcją dla bardziej wymagających będzie Siswoo R9. Procesor 1,7 GHz, do tego dwa aparaty – jeden 13 mega piksela, a drugi 8. To tyle z takich technikaliów, ale powiem że też w obsłudze jest to po prostu wygodny telefon. Można sobie uporządkować kontakty, ekran dotykowy jest odpowiednio czuły, większy wyświetlacz 5,5 cala, bateria nawet przy dość aktywnym użytkowaniu potrafi sporo wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię huawei :) A jeśli szukasz telefonu razem z abonamentem to mogę polecić ci komórkomat- sama znalazłam tam własną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z biedronki są dobre smatrfony załatwiają szybko i sprawnie naprawę gwarnacyjną już miesiąc i końca nie widać. Polecam zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×