Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jaki ma być0000

Jaki telefon/smartfon polecacie?

Polecane posty

Gość jaki ma być0000

Miałam HTC, jestem zadowolona z tych telefonów, ale zastanawiam się nad zmianą napiszcie z jakich jesteście zadowoleni. Kupno do kwoty około 1000zł nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13131
ja dalam sie namowic na ZTE - teraz wiem ze jest to super smartfon - nie zamienilaby go juz na nokie czy samsunga aalbona cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki ma być0000
aaa telefon służy mi tylko do rozmów, czasami sms no i wifi (ale to teraz prawie każdy ma) nic więcej nie potrzebuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki ma być0000
nie słyszałam o ZTE, ale mało ich na allegro. Jaki masz model ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki ma być0000
i czy są w kolorze białym bo ja zawsze mam white :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może samsung Wave 3?
Ten model (S8600) ma prostszy system (Bada OS) niż Android, na który nie ma co prawda zbyt wielu aplikacji, ale jest to system stabilniejszy i bezpieczniejszy od "Andka". Wyświetlacz 4", w technologi SuperAmoled, aparat 5 mega (zdjęcia dobre w ciągu dnia, nocą gorzej), lampę LED (po zainstalowaniu darmowej aplikacji ze sklepu SamsungApps można jej używać jako latarki). No i solidne wykonanie, aluminiowa mocna obudowa wygląda naprawdę elegancko, chociaż pod tym względem bardziej podobał mi się Wave I (S8500). Koszt właśnie do 1000 zł, a ma wszystko, czego wymagasz od telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może samsung Wave 3?
A to białego raczej nie dostaniesz, chyba, że kupisz białą kaburę, np. http://allegro.pl/samsung-s8600-wave-3-pokrowiec-kabura-satyna-i3070957649.html - nawiasem mówiąc to bardzo dobre zabezpieczenie telefonu. Mimo szkła GorillaGlass z czasem wyświetlacz może zostać porysowany np przez klucze w torebce lub jak upadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samsungi sa supeeeeeer
Samsung galaxy chat latwe pisanie elegancki wyglad i ja mam white ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki ma być0000
tylko smartfon ma być taki, aby wszyscy widzieli że nie każdego na niego stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki ma być0000
podszywy wyżej sioo :) Nokie Lumia miałam , nie przypadła mi do gustu, ale nie pisze że jest zła :) może samsung SIII mini (SIII jak dla mnie za duży) nigdy nie miałam samsunga, zawsze htc, nokie. A podobno sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może samsung Wave 3?
SIII mini jest niezły, robi wrażenie mniejszego niż jest w rzeczywistości, skoro nie zależy Ci na graniu, to powinnaś być zadowolona. Dla bardziej wymagających użytkowników jest kiepski ze względu na słabsze niż w hi-endowych modelach podzespoły (przy zaawansowanych grach potrafi się zawiesić lub zwolnić). Zdjęcia w tym mini są przyzwoite, ma diodę led, bardzo dobry wyświetlacz, dobrze leży w ręce. Tylko nie jestem pewna czy ma gorilla glass. Tyle, że w sklepie kosztuje chyba więcej niż 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firifarafonga
Sony Xperia Miro. Dobry stosunek jakości do ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki ma być0000
o może samsung Wave 3? miałam go w rękach i bardzo mi się podobał jest u nas w sklepie coś około 1100zł tą stówkę bym znalazła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki ma być0000
shopoholiczka brałam pod uwagę na iphona 4s podobają mi się tylko że one są grubo ponad 1000, kiedyś kupiłam używany i bardzo żałowałam od tej pory kupuję nowe i nie martwie sie że coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może samsung Wave 3?
@ shopoholiczka Dałaś się nabrać - ajfony są robione na podzespołach samsunga, płacisz tylko za system i logo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki ma być0000
To może samsung Wave 3? ten Wave 3 jest chyba dosyć spory,co ? ale podoba mi się niby jest biało-srebrny :) Jestem w pracy i tak z doskoku piszę , ale sprawdzę wymiary jak znajde chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może samsung Wave 3?
Jest większy, bardziej kanciasty od SIII mini. Musiałabyś obmacać ;) W tej grafitowej wersji, jaką mam, robi takie bardziej biznesowe wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, w sumie w kiju mam za co płacę w środku z podzespołów, po prostu dużo lepiej mi się na tym telefonie działa niż na samsungu, no i tyle, szybciej mi chodzi i przyjemniej się obsługuje :) Nie dlatego że apple czy ze iphone, ale po prostu funkcjonalność dla mnie lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może samsung Wave 3?
A jakiego miałaś Samsunga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wave 3 ma chyba inny system jeszcze niz android i ios, nie? I nie ma wszystkich aplikacji co na androida i ios są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może samsung Wave 3?
Tak, on ma Badę. Bardzo prosty system też oparty na linuksie, ale dla podstawowych wymagań idealny. Osobiście brakuje mi tylko skype'a. Androida nie cierpię ze względu na inwigilację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może samsung Wave 3?
Pod względem interfejsu Bada 2.0 bardzo przypomina Andka, różnicę widzę w płynności działania (pozostali w otoczeniu korzystają z różnych wersji Galaxy, głównie eSki). Z iOSem mam styczność w pracy, tu znów Android bije go na głowę pod względem ilości programów, Bada i Symbian pozostają daleko w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galaxy S miałam :) Oj coś podszywkowi nie wyszło! Bada chyba nie ma też whatsappa, vibera, a dzięki nim oszczędzam dobre 100 zł/mc, bo smsy i rozmowy właśnie za pomocą tych apek :) Ale chyba chaton jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki ma być0000
ładny ten Wave , ale on taki męski , więc zdecyduję sie na tego samsunga mini , iphone hmm a moze htc jakis, juz sama nie wiem :) gdyby mi sie w moim Htc wyświetlacz nie zbił niestety nic nie działa,oczywiście sam się nie uszkodził :P to bym miała co miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×