Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spragniona_ona

Zdradzamy fantazje erotyczne

Polecane posty

Gość może ktoś ..
diamentowa dzięki za miłe słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Nie mam oporów go pokazać,a czemu nie.Może cieplej się komuś zrobi w kroku i pod to zdjęcie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentowa_owa
może ktoś :) ile masz lat? zdradzisz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Nie mam problemów w moim wieku się nie powinno wstydzić niczego :) 50 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona....38
a ja mam taka wizje ze moj slubny wchodzi do domu ja jestem czyms zajeta a on nie pytajac mnie o zgode sila zmusza do uleglosci i seksu .na ktory ja nie mam ochoty,w tej fantazji dokonuje on brutalnego gwaltu na mnie brzydko mowiac z kazdej str gdzie tylko sie da,nie zaluje przy tym nazwac mnie odpwiednio i dobrze przyperdolic mi,to wlasnie mnie kreci od dluzszego czasu...gwalt ,pozniazanie i zabawa pan i suka,meska dominacja nademna i wcale nie jest powiedzane ze to ma bydz maz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Świetna fantazja i to już przeżyłaś ze swoim :) Jak kiedyś tak zrobiłem swojej to aż się posikała,a rżnąłem na stojaka.Teraz też nieraz zaatakuję przy kuchni od tyłu,super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie strasznie kreci trojkat. Nie wazne czy z kobieta czy z facetem, jestem bi. Niestety maz sie nie zgadza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona....38
kreci mnie tez uklad ja sama i kilku facetow,to chyba kryzys wieku sredniego mnie dopadł.....nawet b oje sie myslec co mogloby zdarzyc sie wtedy,jak bylabym tak calkiem sama i znikad pomocy... koniec ,wracam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Kita a takiego jak na zał. zdjęciu byś sobie chyba popróbowała :) Żona nie przejmuj się nieraz monotonia wywołuje różne pomysły,a szczególnie gdy kobiecie mija 30-tka wtedy zaczyna się dopiero dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytam calosci
chodzi za mna cos takiego, jestem sama i nigdy tak otwarcie sie nie bzykalam ;) :P no wiec.. ale to trzeba byloby zrobic z kims zaufanym i kochanym przeze mnie i mnie kochajacym :P no dobra - dziki seks, bierze mnie od tylu, jest mi dobrze, nie moge juz wytrzymac, a on lapie mnie jeszcze mocniej, nie wypuszcza z rak, pieprzy mnie na maksa, mam az czarno przed oczami z rozkoszy, nie moge sie ruszyc, lapie mnie za wlosy, ale nie na zasadzie, ze mnie gwalci, tylko on chce, zeby mi bylo dobrze, a jak juz dojde, on tez, to nie mam sily nawet oddychac i tak sie kladziemy, przytulamy i miziamy.. :) x i tak to nie nastapi :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Zacznij wierzyć w to to szybciej nastąpi.Nie zakładaj z góry,że nie. Zacznij coś w tym kierunku robić i coś niesamowitego Cię spotka i otworzy oczy na fascynujące życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Ja nie siedzę przy PC i nie szoruję pazurów,tylko tyram i to grzebię we wszystkim nawet w ...,jak chcesz tak wiedzieć.Nie jestem jakiś pedzio by się pucować.Co Ty sobie tam wyszukujesz Twoja sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Smakuje podobno wyśmienicie.Nie jedna robiła oczy :) Masz pewne trzy uchwyty :) /15,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrr ideal ;) no i widzisz narobiles mi ochoty, a maz z pracy wraca dopiero o 20 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Kitka ile masz lat :) Kiedyś Ci wyślę coś jak chcesz na @ to Twój,ale może sama odpowiedz czy ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
To się postaram jutro coś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bfidndk
Ale masz bosko owlosione cialo! Mniam! Uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
To właściwie który ? @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Też mi coś wyślesz ? Ja mam też swoją kobietę,jak ty faceta,ale przecież nic nam nie ubędzie chyba ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Teraz już kończę,zaczynam się niecierpliwić,jak moja przyjdzie zaraz będzie akcja i to do wieczora :) Naładowałem się dzisiaj :) Z nią muszę uważać bo wiesz nie jest mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś ..
Może jeszcze się pojawię na chwilę.Pozdrawiam serdecznie miłą kobietkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×