Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matimili

jak nosicie rozpuszczone włosy?

Polecane posty

Jak często myjecie? Jak i czym i czy w ogóle modelujecie? Farbowanie ? Odżywki? maski?? Ile razy dziennie czeszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwendda
Myję co 2 dni (najczęściej odżywką), modeluję przede wszystkim na żelu lnianym, farbuję henną co 2-3 miesiące, czeszę tylko na mokro zaraz po umyciu, potem nie dotykam bo kręconych na sucho się nie czesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miron bruno
Myjesz odzywka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronger than me
myje codziennie, nie czesze, odżywka tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typiarakompleksiara
myje codziennie, mam długie i nic z nimi nie robie tylko je czesze, przy myciu standardowo odżywka, od czasu do czasu jakas naturalna maska, jakos ame sie układają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to,????
Czeszesz na mokro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę rozpuszczone włosy
bo gdy upnę, albo zwiążę- to po jakimś czasie boli mnie głowa. myję szamponami bez SLS lub odżywką, od czasu do czasu szamponem z SLS-em. Po każdym myciu używam odżywki do spłukiwania. Stosuję olejowanie, kremowanie, naftę kosmetyczną, wcierki i WAX. Oczywiście nie wszystko jednocześnie. Farbuję raz w miesiącu - mam sporo siwych. Nie kręcę (same się trochę kręcą) i nie prostuję. Suszę suszarką. Myję codziennie. Rozczesuję grzebieniem o szerokim rozstawie zębów (teraz mam zamiar sprawić sobie drewniany). Czeszę szczotką z naturalnego włosia. I to wszystko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typiarakompleksiara
ja na mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myje codziennie, czesto olejuje, odzywke tez daje, czasami maska, farbowałam przez jakis czas henna ale odcienie mi nie pasza wiec wróciłam do farb, najczesciej nosze włosy upiete, ale jak ide w rozpuszczonych to modeluje na szczocie, czasami ale bardzo rzadko prostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwendda
Tak, myję odżwyką. Nigdy nie słyszałaś, że tak można? Świetna metoda, zwłaszcza dla włosów kręconych, skłonnych do przesuszania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co chcesz niby zrobic
a nie sa tluste po myciu odzywka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×