Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dommaaaa

mdleje u dentysty

Polecane posty

Gość dommaaaa

Znowu wracam od dentysty, z niedokończonym zębem. Już mam tego dosyć... Panicznie boje się dentysty, mam złe doświadczenia z dzieciństwa z dentystą sadystą, teraz mam 24 lata i za każdym razem jak idę, mdleje na fotelu ze strachu! Nie z bólu, bo to jestem w stanie wytrzymać, ja się po prostu panicznie boje.... Nie wiem już co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany aż tak? ale jak masz złe doświadczenia z dzieciństwa to nie ma się w sumie co dziwić, ale wiesz może sposobem na to jest znalezienie przyjaznego gabinetu i miłego lekarza, co Cię jakoś wyleczy z tego strachu? Ja chodzę do doktora Rozwadowskiego z Galerii Uśmiechu i powiem Ci, że on jest nie tylko świetnym specjalistą, ale też bardzo miłym człowiekiem i wie jak sobie radzić też z tymi najbardziej wystraszonymi pacjentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak to właśnie jest... ktoś niepowołany zacznie nas leczyć, a później tylko strach i obawa przed wizytą u zupełnie innego lekarza... ale sam fakt, że to lekarz człowiek paraliżuje. U mnie też różnie to bywało z wizytami u dentystów, ale teraz chodzę do całkowicie innego bo przeprowadziłam się do Warszawy i sprawy mają się już zupełnie inaczej. U niego nawet nie czuje się jak u stomatologa, patrząc nawet po tych zdjęciach tutaj: http://odent.pl/ widać, że nie ma się czego bać:) A jeszcze chodzę z moim synkiem, który jak się dorwie miejsca zabaw to nie chce wychodzić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam ten sam problem.... Masz może jakieś rozwiązanie tego problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialam kiedys taki przypadek na studiach (tu www.dental-szczecin.pl ) i musze przyznac, ze wygladalo to dosyc niebezpiecznie, ale pacjentka naprawde mega sie bala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×