Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Topielka_

Dobry fotograf, Wyrzysk i okolice

Polecane posty

Gość Topielka_

Witam. W ciągu najbliższych tygodni przeprowadzamy się z narzeczonym do Wyrzyska i poszukujemy dobrego, lokalnego fotografa. Czy możecie kogoś polecić czy koniecznie muszę znaleźć kogoś spoza? Proszę mieszkańców Wyrzyska i okolic o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topielka_
Uhm, nie wiem ile jest miejscowości o takiej nazwie w kraju, ale interesuje mnie ten w Wielkopolsce, w pobliżu Piły :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafffnia
Jeśli Wyrzysk, to tylko Pan Michał jest godnym polecenia fotografem. Niestety żadnego innego, równie dobrego nie znam, a to mała mieścina, większość osób się wzajemnie kojarzy. Mieszkam w Wyrzysku od bardzo długiego czasu i wiem, co mówię. Ten fotograf jest bardzo dobry, gwarantuje taką jakość, że nie trzeba szukać nikogo spoza. Naprawdę polecam. Jakby Cię zainteresował, poszukaj w sieci - Michał Koźlikowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mik kovalajnen
Jak coś to ja wrzucę link do tego Pana : www.michalkozlikowski.pl Warto tam zajrzeć. Sam fotograf to fajny facet, z którym dobrze się współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję. Muszę przyznać, że sama kogoś poszukuję i propozycja mi się przydała. Na facebooku moim zdaniem ma całkiem ciekawą galerię zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też muszę przyznać że rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje, że jeśli Wyrzysk, to tylko Pan Michał. Osobiście byłam bardzo zadowolona z jego usług, zdjęcia wyszły naprawdę super. Potrafi wyczuć chwilę, jest bardzo kreatywny no i nie da się ukryć, że to jego pasja. www.michalkozlikowski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolimąą revelasjąą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakich cenach ten Koźlikowski świadczy swoje usługi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona w budowie, a na FB pioruny, moda i sesja z koniem. Dziękuję za takiego fotografa ślubnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×