Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żabka P.

Sklep internetowy - suknie ślubne

Polecane posty

Gość Żabka P.

Chciałabym was zapytać, co sądzicie o sklepach internetowych sprzedających suknie? Myślicie, że warto zamówić? Nie uważacie, że to dość ryzykowne posunięcie itd.? Mieszkam w Nowej Soli (w Lubuskiem), rozglądałam się po okolicy, ale niestety nie znalazłam nic, co by mnie zadowoliło... Jestem bardzo wybredna. Przeglądałam kilka stron z taką sprzedażą i przyznaję, kilka razy już trafiłam na coś, co wręcz spełniło moje oczekiwania. Chciałabym spróbować zamówić przez Internet. Proszę, nie róbcie tutaj żadnej reklamy i nie zasypujcie ofertami salonów z okolicy, nie interesują mnie one, już dość zwiedziłam... Wymieńcie mi wiarygodne sklepy w sieci, u których po zakupie nie będę żałować... Materiał ma być dobry, cena przystępna... Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rei9
A wpadłaś na Windermann ? Ja miałam suknię od nich i byłam bardzo zadowolona. Spełniła moje oczekiwania. Wszyscy byli zachwyceni. A jeśli chodzi o materiał to nie musisz sie mariwć ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belladonna567
No muszę się zgodzić z poprzedniczką ten sklep jest ekstra. Suknie wysokiej klasy, miły kontakt, no i jeszcze do tego możliwość dokupienia dodatków. Po prostu ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za te sugestie. Sama rozglądam się za sukniami, a sklep w sieci prezentuje się ciekawie. Podoba mi się różnorodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flanella
Swoją suknię ślubną kupiłam "na miejscu" w Royal Splendor na Bemowie, ale z czego wiem, mają też swoje suknie w sprzedaży internetowej. Zobacz na http://www.saltandpepper.pl/sklep/kobiety,ec/293,man/royal-splendor Mają duży wybór, wierzę, że znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za Windermann, miałam z nimi styczność i byłam bardzo zadowolona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktoś kupował w tym sklepie dodatki do sukien ślubnych? No i czy te dodatki są dobrej jakości bo o to mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawa12
Ja kupowałam tam dodatki i są po atrakcyjnych cenach co do jakości to jest ok. Szeroki wybór i bardzo fajnie się komponują z suknią, przynajmniej te co ja wybrałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Punia KAT
Jak waszym zdaniem kształtują się ceny w tym sklepie w porównaniu do innych salonów? Zakupy są bardziej opłacalne czy może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto, masz wiecej do wyboru , nadal szukam swojej sukni na ślub – ale z wszystkich sklepów internetowych i stacjonarnych sukienki u nich podobają mi się najbardziej te z tego sklepu http://evita.com.pl/ Ceny również nie są odstraszające. Może któraś z Was kupowała już u nich coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuj sukni przez internet ! to zbyt powazna sprawa zeby kupowac bez ogladania. Ja niestety tak zrobiłam i sie nacięłam. Zamówiłam suknie ze sklepu ze stanów, nie dość ze zapłaciłam cło to to co przyleciało to był dramat! na stronie piekna sukienka- marzenie, a to co przyszło to nawet bym do cioci na imieniny nie ubrała: koszmar zupełnie inny odcień niz na zdjeciach, odszycie i materiał tandeta. Odesłałam z powrotem płacąc kolejne 100 zl za przesyłke do stanow. Płakałam chyba tydzien jak to zobaczylam i skonczyło sie na kupnie sukienki w normalnym salonie, gdzie moglam wszystko sprawdzić na własne oczy. Ostrzegam. jedz do innego miasta, poszukaj dalej ale nie przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie. To zależy w jakim sklepie się decydujesz na zakup. Wiadomo, że w dobie internetu nie jest trudno trafić na oszustów, ale są sklepy wiarygodne i na poziomie, wystarczy się interesować branżą. Po co zamawiałaś suknię aż z USA? Windermann ma też sklep stacjonarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodi

Jeśli szukacie sprawdzonego sklepu z wyjątkowymi sukniami, gdzie można zamawiać online to polecam www.sylwiaromaniuk.com Przepiękne kroje, wysokiej jakości tkaniny. Super obsługa klienta i szybka dostawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×