Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buziolek:))

jak czesto prostujecie wlosy?

Polecane posty

Gość buziolek:))

macie naturalnie proste wlosy czy je prstujescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostaprostownica
ja tera prostuję na duże wyjścia , na imprezę, ale jak zachcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy w życiu nie prostowałam. Nie rozumiem tej manii idealnie wyprostowanych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w wieku 18 lat
Ja codziennie prostuje od 10 lat. Sa zdrowe i lsniace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostuje po kazdym myciu wlosow,, czyli codziennie. Trzeba miec dobra prostownice, ktora nie spala i nie wysusza wlosa tylko go nawilza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_wredotka28
Ja często prostuje włosy, ale większej głupoty nie słyszałam, że prostownica nawilża włosy. To bzdura. Wiadomo przy takiej temp. trzeba uważać bo niszczy włosy, końcówki należy często podcinać i zabezpieczać odpowiednimi kosmetykami. Ja mam Wahl Cutek, bez bajerów, ale dobrze prostuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja krk0
kiedys prostowałam dzień w dzień.. natomiast bardzo chciałam zapuscic włosy,ale niestety przez prostowanie koncowki mi sie strasznie kruszyły.. jakies 3 miesiace temu odstawiłam prostownice i przez ten czas prostowalam wlosy moze 3 razy? włosy wydaja mi sie dłuzsze i o wiele zdrowsze.. takze jezeli chcesz miec zdrowe włosy to szczerze odradzam.. moja siostra popadła w uzaleznienie i prostuje kilka razy dziennie i włosy doprowadziła do takiego stanu ze musi przedłuzac u fryzjera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiihk
wcale. I nie wkręcajcie bajeczek, że korzystając z prostownicy macie piękne i zdrowe włosy- bzdura. Znam wiele takich kobitek, które tak twierdzą, włosy może i z daleka wyglądają ładnie ale wystarczy się przyjrzeć z bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie czaruje siebie, że mam super zdrowe włosy. Nigdy nie miałam, nawet gdy nie prostowałam, co ciekawe. Zawsze po wyschnięciu przypominały siano, nawet jak ich nie prostowałam, nie farbowałam, tylko myłam, kładłam odżywke i same schły. Jak nie wyprostuje, to mam jedną wielką szope. Magia po prostu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem, ale jest ALE
nie wierze w to ze prostownica moze nawilac wlosy :o koniecznie trzeba stosowac jakies dobre drodki do stylizaji inaczej koniec, ja sporo kasy laduję ale mam przynajmniej calkiem niezle wlosy mimo prostowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoc taka jestem ANUTKA:)
Długo szukalam kosmetyku ktory faktcznie bedzie umial utrzymywac wilgoc we wlosach podczas ich prostowania, uwazam ze jonizowanie wlosow wcale im nie pomaga.. fakt ze koszuje ok 50zł, ale to jedyny produkt dzieki ktoremu moge CODZIENNIE PROSTOWAC WLOSY i wygladaja dobrze (wiadomo, ze nie super rewelacyjnie, bo w koncu ja je codziennie niszcze). jednak bez c odziennego prostowania wlosow, zycia nie wyobrazam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem, ale jest ALE
oo a jakiego kosmetyku uzywasz ANUTKA? ?? bo ja wydaje prawie 100zl na fryzjerskie specyfiki i jesli znajde tansza alterntywe bede bardzo zadowoona ;) oczywiscie musi dorownywac jakoscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoc taka jestem ANUTKA:)
Intensywnej odzywki w spayu Great Lengths, ostatnio ta frma staje sie u nas bardziej popularna. ja ja znam ze stanow, gdzie serio robi szał i sie wcale nie dziwie, ze nawet hollywood stosuje ich produkty... po angielski to sie nazywa: protector instant care spray, sprawdz u nich na stronie www, tam mozesz tez kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem, ale jest ALE
to to?www.greatlengths.pl/Katalog/Kosmetyki/Intensywna-odzywka-w-sprayu.html cena kusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys to
codziennie prostowalam wlosy, co mi zabieralo spora ilosc czasu rano.. ale ostatnio myje wlosy szampoenm timotei grejpfrutowy a potem nakladam odzywke nivea long repair i jakos tak mi sie zarabiscie wlosy ukladaja ze nie musze ich w ogole prostowac, wiec w koncu mam rano czas na sniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoc taka jestem ANUTKA:)
to, to ;) niektorych cena odstrasza ;) ale wiem ze to dobra inwestycja, nie rozstaje sie z tym produktem od ponad 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem, ale jest ALE
kiedys to: masz fukca w takim razie ;) ja nie znalazlam takiego swietnego sposobu jeszze ;) zeby ni eprostowac?? marzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgdfgdfgdf
codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie zaden szampon nie działa tak, zebym miała normalne włosy po wyschnięciu... A już przetestowałam praktycznie wszystko co jest na rynku, teraz sie zabrałam na zwykly szampon dla dzieci bez sls i olejowanie włosów. A nóż to coś da. Czy można z natury mieć chujowe włosy? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola3
mam naturalne wlosy i prostuje 3 razy w tygodniu. Przed tym spryskuje wlosy preparatem do prostowania wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojjojj
oj przy codzienym prostowaniu trzeba dobrze nawilżać wlosy, sama sie przekonalam jak kiedys do takiego stopnia je przesuszylam ze myslalam ze mi sie nigdy nie zregenerujją , tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojjojj
a te produkty io ktorych piszecie wyzej serio sa takie rewelacyjne? watpie szczerze mowiac, ale gdyby sie okazaly ze moge wrocic do prostowania choc ra zna jakis czas bylabym bardzo szczesliwa... juz probowalam wszystkiego mialam wrazenie,ale teog nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojjojj
o kurcze! ile kosztuje! hmmm ale moze warto jak wystarczy np na rok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość counting crowds
tekst, że prostownica z jonizacją nawilża włosy i nie wysusza mnie powalił hahaha. Joanna Ty chyba naprawdę wierzysz w cuda. Ja też mam prostownicę z jonizacją ale kupiłam dlatego, że po zwykłej strasznie mi się elektryzowały włosy. Suszarkę tez mam z jonizacją. Prostuję prawie codziennie i mam świadomość, że to niszczy włosy. Stosuję termoochronę i rózne maski ale tylko trochę to pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonly Time
ja mam naturnie falowane włosy i prostuję dosć rzadko, góra 1-2 na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buuuuuuuuuuuziolek
które włosy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×