Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ukryta prawda

Jakie u was jutro będzie śniadanie?

Polecane posty

Sałatke jarzynową oraz jajka w majonezie a także chleb z masłem i do tego wędliny(kiełbasa swojska, kiełbasa krakowska podsuszana, bekon, boczek, salceson). Oraz babka, pomarańcz,mandarynki a także -ciasto bezowe, tort, ciasto z wiśniami i bitą śmietaną,murzynek i gruszkowiec,babka piaskowa i babka cytrynowa z cukierni sawickich w myślenicach -czarny las,ambasador i 3bit z cukierni złoty kłos -jadzia z cukierni dom chleba Oraz zupa święconka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelinia
Wędliny, chrzan, sałatka z buraczków, jajka faszerowane łososiem i szczypiorkiem, pieczywo, żurek, sernik, owoce. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stillo20
zjesz tyle na sniadanie, nie posrasz sie po tym? rozumiem ze przez caly dzien to zjesc ale na sniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stillo20
ja takie rzeczy mam na codzien nie tylko w swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na obiad będę miała zupe pomidorową z makaronem oraz kotlety schabowe z ziemniakami i kapustą. Poza tym na kolację zjem to samo co na śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas już po śniadaniu. Była sałatka jarzynowa, sałatka z selera, galaretka z kurczaka, jajka w majonezie, dwa półmiski z wędlinami (boczek, biała i jakaś ciemna kiełbasa, boczek, schab, szynka, kabanosy i jeszcze jakieś ale nawet wszystkiego nie próbowałam), dodatki typu chrzan, ćwikła, majonez no i święconka. Teraz na stole są ciasteczka i mazurki i jajka do tłuczenia się nimi ;) , a potem obiad, żurek i inne ciasta będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że ludzi mają dużo w sensie różnorodnie na stole, to nie oznacza że tego są jakieś mega duże porcje przecież :o U mnie na 5 dorosłych osób był dwie średnie salaterki z sałatkami (zeszło pół jarzynowej i 1/4 z selera), dwa półmiski (czyt. wielkości talerza obiadowego) z wędlinami - zeszła może 1/3 wędlin. Galaretki z kurczaka nikt nawet nie rozpoczął, więc będzie na kolację. Ja osobiście zjadłam 1 jajko, a w zasadzie połówkę z majonezem, 1 plasterek pasztetu i 1 boczku i po łyżce stołowej obu sałatek, do tego dwie kromki chleba. Nie czuje się napchana jak świnia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wstaliśmy i przyszli goście do naszego baraku patrze co przynieśli. Kinder niespodzianki, śledzie w sosie musztartowym, jabłka, banany, makowce. Przyszli ze swoimi koszykami, przejrzałam wszystkie. Za 15 minut rozpoczynamy śniadanie wielkanocne a o 14:00 obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
A o 15 kolacja? Matko, jak można cały dzień jeść? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly nam dzis ....
ja to takie rzeczy raczej jadam na obiad, ale brzmi samkowicie ;) na sniadanie mialam tradycyjnie jak co to w weekendy jogurt z musli. na obiad salatka z rukoli, tunczyka, fety i oliwek, tak troche na nute grecka, a na kolacje cos tradycyjnie wielkanocnego, czyli jagniecina :) slodkosci mnie rzadne nie kusza na szczescie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly nam dzis ....
a dzis zas mialam na sniadanie swiezutka bulke z serkiem boursin, lososiem nova lox i swiezym ogorkiem, posypana pieprzem. cos cudownego :) nie ma to jak dobre jedzeni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh.....
wczoraj na śniadanie żurek jajka sałatka jarzynowa biała kiełbasa szynka Do tego chrzan, majonez , sos tatarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesoly nam dzis ....
dzis na kolacje pieczona biala kielbasa, ale sa to kielbaski drobiowe pikantne, z ziemniakami, cebula i pieczarkami (tez pieczone).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×