Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość początkująca amazonka

Zrobiłam facetowi krzywdę na jeźdźca...help

Polecane posty

Gość początkująca amazonka

współżyję od bardzo niedawna i najczęściej jest to pozycja misjonarska. mój facet naciska jednak na urozmaicenia :P kilka razy zażyczył sobie, żebym weszła na górę, ale każda z dotychczasowych prób była nieudana :( powodów było kilka, albo penis zaczął wypadac jak się zrobiłam zbyt mokra, albo się po prostu zmęczyłam ale ostatnio stało się najgorsze: usiadłam na nim, zaczęłam sie poruszać i najwyraźniej coś nie wyszło bo facet stracił wzwód i najwyraźniej coś go zabolało :P nie powiedział co, ale powiedział, że mam mu nie robić krzywdy ;) głupio mi było wypytywać o co chodzi, może Wy wiecie o co chodzi i poradzicie co mam robić, żeby nastepnym razem było dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieniadze Ojca
może jego zapytaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostal orgazm i mu zwiotczal
dalsze proby najczesciej nie maja sensu, bynajmniej nie tak szybko, wiec powiedzial o 'krzywdzie' bo go zwyczajnie bolalo. ile masz lat? 11? twoj facet to pedofil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Może sięgnął ci aż do migdałków? Nie wiem czym innym mogłaś mu zrobić krzywdę. Najlepeij jego spytaj co było nie tak. Najlepsza jej pełna szczerość między partnerami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany*
chyba wsadzil nie tam gdzie trzeba i stalo sie ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca amazonka
mam 24 lata :P i raczej nie dostał orgazmu bo o tym mi akurat za kazdym razem mowi jak mu sie wymsknie za wczesnie ;) tylko zastanawiam sie czy moze nie nadusiłam mu gdzies za mocno i go nie zabolało? Nie mam pojęcia jak TAM odczuwają faceci :( A nie chcę go pytać bo on nie wie jak bardzo niedoświadczona jestem i wolę żeby tak zostało póki co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany*
a moze masz spiralke to kluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany*
moja zona czesto na mnie siadala i uawsze bylo ok ej dziwne chyba musielibysmy sie skonsultowac... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca amazonka
nie mam żadnej spiralki :P byślałam =, że może mu zgniotłam jajko albo coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mister germany*
wydaje mi sie, ze jestes bardzo mloda i moze masz za waska ci..ke i nie wszedl do konca ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może go "złamałaś" zle się poruszyłaś,wyszedl z Ciebie gwałtownie usiadlas i zabolalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego? a jakby trafił Ci się całkiem przystojny...? Ale skoro to tylko fantazja...to może pofantazjujesz na mailu....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam frajerze zamiast szukać podniet w internecie to rusz swoją tłustą dupę, może uda ci się znaleźć REALNĄ dziewczynę do końca 2019 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jest złego w szukaniu podniet w internecie? Sama przecież to robisz... A tłustej dupy poszukaj gdzie indziej..;) może w lustrze spróbuj, tam ją na pewno znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
Zlamal sobie penisa. Dobrze ze przerwal , teraz musi sie zagoic bo bedzie mial krzywego. To bardzo niebezpieczna pozycja. Penis lamie sie jak jest twardy , a w tej pozycji facet nie kontroluje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×