Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w wieku chrystusowym

ktoś zna normalnych mężczyzn po 30?

Polecane posty

Gość pisze bo nie widze wpisow
f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietrassssss
Ja jestem w podobnym wieku i też jakoś tak wyszło ,że jestem sam kawaler bez dzieci itp. Również zauważyłem że ludzie dziwnie postrzegają singli w naszym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wieku chrystusowym
Nie jestem "singlem". To określenie kojarzy mi się z wybitnie imprezowym stylem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietrassssss
to zależy jak się na to patrzy ale każdemu może się inaczej kojarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wieku chrystusowym
We wszystkich znanych mi definicjach singla jest to osoba, żyjąca w pojedynkę z wyboru - nie po prostu samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze bo nie widze wpisow
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisze bo nie widze wpisow
" We wszystkich znanych mi definicjach singla jest to osoba, żyjąca w pojedynkę z wyboru - nie po prostu samotna." nie jestem ani facetem ani kobietą w podobnym wieku (więc ci nie doradzę odnośnie tematu) ale muszę Ci napisać, że tym zdaniem zdobyłaś moją sympatię :) Ludzie obecnie nadużywają słowa "singiel" i dobrze wiedzieć, że są osoby na świecie mające normalne podejście do sprawy bycia samotnym nie z wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietrassssss
Ok zgadza się może trochę źle rozumiałem znaczenie tego słowa ale masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wieku chrystusowym
Miło mi :) Słowo "singiel" kojarzy mi się z unikaniem zobowiązań, powierzchownymi relacjami. Chciałabym, aby mój związek taki nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wieku chrystusowym
Dlatego nie wchodzę w relację za wszelką cenę. Chciałabym związać się z mężczyzną, z którym będzie łączyła mnie przyjaźń i wzajemne zrozumienie (intelektualne i emocjonalne). Ważny jest też podobny światopogląd i zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietrassssss
A jakie masz zainteresowania ? Co lubisz robić ? Co sprawia ,że czujesz iż jesteś spełniona w życiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1970
wydaje mi sie ze ja jestem normalnym facetem ,tez szukam kobiety do stałego zwiazku,ale nie jest łatwo taką znaleść Jestem już trochę czasu na sympatii i nniestety nie mam dobrego zdania na temat kobiet króre tam poznałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wieku chrystusowym
Lubię robić całe mnóstwo różnych rzeczy :) Na przykład wędrować całymi kilometrami od świtu, podziwiać rosę na pajęczynie, koronkę porostów, wdychać zapach grzybów i przejrzałych malin, leżeć na mchu, fotografować liście, zwiedzać stare wioski, brodzić w zimnym strumieniu :) A tak na codzień - uwielbiam pić kawę z mlekiem i przyprawami, rozpieszczać i być rozpieszczana, prowadzić dyskusje na poważne tematy, czytać książki na parapecie, chodzić boso po trawniku... czuć promienie słońca na twarzy, obserwować wylegujące się koty... Mam kilka mniejszych i większych pasji i hobby, ale nie będę tu o nich mówiła... Myślę, że teraz właśnie czuję, że w jakiś sposób spełniam się w życiu. Podjęłam kilka ważnych decyzji, które zaowocowały zmianami. Czuję się lepszym i chyba spokojniejszym człowiekiem... Jacku, na jakie Panie trafiłeś na Sympatii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1970
na niezbyt poważne,oprócz jednej która była normalną ,szczerą i wiedzącą czego chce kobietą. Pisałem może z 20-ma kobietami,spotkałem sie chyba z 8-ma i wszystkie te kobiety albo po jakimś czasie nagle znikały bez pożegnania sie,albo mówiły jedno a robiły drugie ciagle coś kłamały i przekładały spotkania.Ja nie lubię takich sytuacji ,sam jestem szczeryn i konkretnym facetem i wiem czego chcem w życiu.Przecież nie każdy musi sie podobać wystarczy przeciż powiedzieć sorry nie jesteś w moim typie,i wtedy nie ma problemu .Każdy wie o co chodzi drugiej stronie i żegnamy sie w miłej atmosferze.Nie moge zrozumieć dlaczego kobiety próbują kłamać i kombinować,zwodzą ,grają na czas Niektóre nawet miały dwa konta i próbowały grać na wielu frontach Tak wiec sama widzisz ,że nie mam miłych wspomnień z tym portalem, może mam pecha.Oczywiście nie chcem powiedzieć ze wszyscy tak postpują ,ale ja akurat jakoś nie mam szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1970
w wieku chrystusowym Jeżeli byś chciała pogadać to pisz na maila jelonka8@o2.pl chetnie bym porozmawiał ,bo wydajesz mi sie normalną ,wiedzaca czego chcesz kobietą,a o takie jest bardzo trudno spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.................
Heheh,chyba jednak do ciebie nie napisze.za to "chcem" w twojej wypowiedzi tez bym do ciebie nie napisal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie dzisiaj szczęście.....
Jacek jak sie ma prawie 50 na karku a pisze z 20latkami to czego sie spodziewasz.A skoro znikaja bez pozegnania to cos z toba nie tak.Ale widze nie wyciagasz wnioskow. "w wieku chrystusowym "Otworzyla sie przed nami i napisala sporo o sobie a ty szybciutko chops i juz kazesz komus pisac tobie na maila. Nie uwazasz ze jak ktos bedzie chcial to napisze do ciebie? Wysil sie i zainteresuj czyms kobiete w sumie sporo mlodsza od ciebie aby od razu nie skreslila ciebie. Ja w sumie jestem z Poznania ,lubie las i spacery zwlaszcza po starych zamkach ale nie lubie byc rozpieszczany.Facetow sie nie rozpieszcza bo pozniej im rożki rosna;) w "w wieku chrystusowym " jak chcesz kogos poznac NORMALNEGO to polecam np: kursy tanca..WG MNIE.przyjemny sposob spedzenia czasu a i pozna kogos tez mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlykotek
ciekawe czy jackowi w tym wieku jeszcze staje i ma nadal swoje ząbki a nie sztuczne>??????? moze dlatego uciekaly panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak taka ciekawa
Jacek podał maila. Zamailuj. Umów sie na spotkanie. Zajrzysz mu w zęby. I sprawdzisz czy stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlykotek
pikawa moze mu stanac;) wiec wole nie sprawdzac czy co innego stanie. Skoro 20 kobiet ucieklo to wole nic nie sprawdzac... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek1970
ludzi czytajcie ze zrozumieniem moze po kolei 42lata to cyba jescze nie 50,nie spotykałem i nie pisałem z 20 latkami Jestem zbyt poważnym facetem abym siebie tak nisko cenił a tym bardziej innych.Z reguły pisałem z kobietami w wieku 36-43 i powiem wam ,że z tych wszystkich znajomości wyciągnełem sporo wniosków i sporo sie nauczyłem o kobietach - mlykotek powiem Ci bo bardzo Cie interesuje ,że staje mi i to bardzo ,a ząbki też jeszce wszystkie mam swoje,kolego naucz sie dobrze czytać powiedziałem ,ze pisałem a nie spotykałem sie z 20 -ma kobietami i to one podczas pisania znikały,kazda miała widocznie jakieś tam swoje powody i zapewne co niektóra brak kultury osobistej i poprostu mnie olały bez powodu .A pikawa zapewniam Cie kolego nie tak szybko mi stanie Dużo tu jest "odważnych"ludzi krórzy chowają sie za monitorem i głupoty pisza nie znając człowieka Uważam ,że jeżeli jeden czy drugi nie ma nic mądrego do powiedzenia to niech siedzi cicho i czyta co mądrzejsi piszą A jeżeli ktoś chce mi coś powiedzieć to niech pise na malie wtedy sobie porozmawiamy Na spotkanie również jestem bardzo chętny,nie mam z tym problemu i wtedy jeden czy drugi bedzie mógł mi zajrzećw zęby i zobaczyć co mi stanie Zapraszam chętnych do Jeleniej Góry kawa gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakłopotany jestem
Jesu jak ty takie byki waliles w korespondecji z tymi kobietami i przechwalales sie co ci staje to nie dziw sie ze zwialy. Kobiety trzeba umiec zainteresowac czyms aby chcialy z toba pisac. wiesz 1-2-3 -10 ale 20 i kazda zwiala? Opowiadales im jak ci staje czy jakiego masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wieku chrystusowym
Jacka i mnie dzieli dość duża różnica wieku, ale pogadać można :) Nie wiedziałam, że ten temat jest jeszcze żywy, bo bym prędzej zajrzała. Myślałam, że umarł śmiercią naturalną. Macie dzisiaj szczęście ... - niespecjalnie lubię tańczyć, wstyd się przyznać. Ale może właśnie dlatego, że nie umiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie dzisiaj szczęście.....
10lat to nie jest duza roznica zwlaszcza jak ci facet przypasuje [czytaj realnie a nie wirtualnie] Nie umiesz tanczyc hmm....wielu juz zapomnialo ze taniec to nie tylko podrygiwanie solo w rytm muzyki co czasami przypomina czlowieka porazonego pradem;) Ludzie od wiekow tanczyli parami k i m. Jakos w tych cudownych naszych czasach o tym zapomniano.Taniec laczy,uczy manier,oglady,pewnosci a i jest to bezpieczniejsza forma poznania 2 osoby.Nie umiesz tanczyc to nauczysz sie,poznasz kogos i milo spedzisz czas...nic nie ryzykujesz a wysilek fizyczny nikomu nie zaszkodzil;) Serwisy randkowe jak dla mnie to przejaw lenistwa ,desperacji lub braku czasu.Jaki sa ryzka tego juz sie przekonalas. Ot troche sportu,ruchu wobec siedzenia w domu i kliknia ze zboczkami;) wybor nalezy do ciebie. Chcialas rozwiazania to proponuje jakis kurs tanca:D namow kolezanke i sprobujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macie dzisiaj szczęście.....
Sam chetnie wyrwalbym jakas 10 lat starsza foczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wieku chrystusowym.....
LUBIE SEX ORALNY i analny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlykotek
jacek ladnie zabajerowal dziewczyne;) ciekawe kiedy wroci lub zalozy nowy temat o popaprancach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×