Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwykły przeciętniak

Będę sam, bo nie podniecam kobiet, a związku z rozsądku nie chcę

Polecane posty

Gość grrrrr
to co ty myślisz jest akurat najmniej ważne tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfgdfg
a jednak jestes nudny. ci wszyscy bad boye zamiast gledzic tu na forum obracaja wlasnie laski. widzisz roznice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxcxcx
zalezy co robi w tym biurze jak glowie kawe to tak za 2 tys to jest fucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Bad boye obracają laski, bo nieźle wyglądają. Mówię oczywiście o tych bad boyach co mają białe zęby, drogie sportowe ciuchy, niezłą muskulaturę, złote łańcuszki. Oni na brak fajnych kobiet nie narzekają. Bo nie sztuka obracać wiejską babę z brodawką na brodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majorkaaaa
!offerma już zapomniałeś jak tu żale wylewałeś bo żadna cię nie chciała? bo nie podobasz się kobietom? więc nie oceniaj autora bo ty jesteś taki sam. z tym, że o siebie nie dbasz i chodzisz w zapierdziałych gaciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta i7
a z tego co ja czytam na kafe, to akurat widzę, że offerma zajebiście zna sie na kobietach i ogólnie bardzo prawidłowo postrzega relacje damsko meske, nie wierzę, że jest prawikiem, chyba że przez zatwardziałość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majorkaaaa
!offerma przecież pacanie pisałeś na pomarańczowo i te posty dawno zostały wykasowane tylko tam było bluzg na kobiety, jesteś dziwakiem i nigdy nie będziesz miał szansy na kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
18:02 [zgłoś do usunięcia] !offerma czyż nie ma rzeczy ważniejszych niż dogodzenie jakiejś dupie? ­ Piszesz tak bo zadna cie nie chciala , gdybys cos wyrwal to bys dalej nadskakiwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwolcie offermie byc
mizgoginem on musi tak ratowac swoja psychike wmawiajac sobie, ze kobiety sa nic niewarte, tak mu latwiej zyc z byciem odrzuconym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr
jedyne co offerma potrafi to przeklinać i narzekać, czyży chciał się na stare lata stać bad boyem :p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Ja dbam o siebie przede wszystkim dla siebie. Może to niemęskie, ale mam małego fisia na punkcie ciuchów sportowych i lubię przeglądać sklepy internetowe z takową odzieżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
Offerma - Jestes kretynem i dobrze to wiemy , temu chlopakowi zalezy na podobaniu sie plci przeciwnej , to jest jak najbardziej normalne i naturalne , moze ty tego nie rozumiesz bo jestes pedalem albo jestes aseksualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no autor ma idiotyczny problem to fakt jeny znowu o tym molu -.- to było dawno i to była jedna sprawa, nie ma co sie spinać przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO była jedna sprawa ale ile jest "uwiedzionych, porzuconych, wywiezionych, porwanych" i to wszystko na ogół zaczyna się od tego że laska poznaje faceta któremu absolutnie oprzeć się nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
!offerma, może i infantylny problem, ale jednak trapiący mnie. Ty się pewnie z samotnością pogodziłeś, w stosunku do kobiet odczuwasz lekką niechęć, a ja jeszcze chciałbym zacząć spełniać się seksualnie i uprawiać gorący, podszyty prawdziwym pożądaniem seks. Nie każdy jest osobą taką jak Janusz Korwin Mikke, skupioną jedynie na merytorycznych sprawach. Ja jednak mam uczucia i swoje potrzeby, nie tylko materialne i fizjologiczne (pierwszego rzędu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 31
18:32 [zgłoś do usunięcia] !offerma i to wszystko na ogół zaczyna się od tego że laska poznaje faceta któremu absolutnie oprzeć się nie może. ­ To niech sobie poznaje, a ty co zazdroscisz , bo kazda potrafila sie oprzec twojemu urokowi i spuszczala cie na drzewo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Lars Ulrich*, idiotyczny problem? A Ty nie lubisz czuć się pożądanym i atrakcyjnym dla swojej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.r.o.g
przeciętniak, a myślałeś o pewnych pannach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie, ale ty raczej nie masz problemu z wyglądem tylko z osobowością, i nic nie znaczy co ty na ten temat sądzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolego, trudno znaleźć potrzebę bardziej "pierwszego rzędu" niż kopulacja której ci tak brakuje, bardziej fizjologiczną. właśnie próbuję cię namówić żebyś przestał się tak na tym skupiać. że człowiek, mężczyzna to coś więcej niż tylko dodatek do kutasa i naprawdę nie powinien swojego życia podporządkowywać jego potrzebom. a jak jeszcze to mu się nie udaje i próbuje w ten sposób wzbudzić współczucie to już jest żałosne na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Ja uważam, że z mam problem i z wyglądem i z osobowością. Poza tym ktoś może mieć OK osobowość, ale być typem strasznie poważnego, merytorycznego geeka we flanelowej koszulki, żyjącego tylko sprawami "wyższymi" i raczej nie wzbudzać w kobietach pożądania. I to pomimo dobrych zarobków. Nie mam idealnego charakteru, ale mimo wszystko chciałbym zaznać trochę ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Nie chciałbym, żeby dziewczyna (nawet tylko początkowo) uważała mnie za brzydkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rób sobie kolego co tam chcesz ale miej świadomość jak sam się ośmieszasz takim jojczeniem. nie wiem jak kobiety ale ja bym na pewno nie chciał żeby taka melepeta była moim kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Internet daje możliwość użalać się internetowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie chciałbym, żeby dziewczyna (nawet tylko początkowo) uważała mnie za brzydkiego" x no i żeby cię kochała i żebyście żyli szczęśliwie jak na reklamie prezerwatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Przynajmniej nie chcę zostać taki zgorzkniały jak Ty. Ty tylko widzisz kobiety, które poszły do łóżka z Simonem M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrocznia czy co
skad mozesz wiedziec kto i z czego smieje sie mu w twarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×