Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zwykły przeciętniak

Będę sam, bo nie podniecam kobiet, a związku z rozsądku nie chcę

Polecane posty

Gość Zwykły przeciętniak

Nie jestem typem, który wywołuje w kobiecie natychmiastowe pożądania od tak sobie. Nawet jak stworzę jakąś relację damsko-męsko to nie będzie to relacja oparta na pożądaniu, chemii, podnieceniu, pociągu seksualnym, namiętności. Kobieta co najwyżej da mi szansę, bo jestem miły i sympatyczny, ale na pewno nie będzie od razu czuła ochoty na pójście do łóżka ze mną. Seks w takim związku na pewno nie będzie grał pierwszych skrzypiec, tylko będzie na dalszym planie i możliwe, że dla partnerki będzie gorszy niż ten z byłymi partnerami. Będzie to bardziej związek bardziej z rozsądku, bardziej oparty na przyjaźni. Nie jestem brzydki, ale nie jestem też super przystojniakiem. Przykre jest to, że pod względem fizycznym zawsze będę dla swojej kobiety kimś gorszym. Wesołych Świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Nie tylko seks, ale chcę być atrakcyjny i przystojny dla swojej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Nie chcę być kimś gorszym i mniej atrakcyjnym, chcę ognistej relacji opartej na pożądaniu, chemii, namiętności. A ja jestem zwykły okularnik z jeszcze nie do końca wyleczonym trądzikiem i lekkim zakolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Dbam o siebie, chodzę do dermatologa, ćwiczę na siłowni, dobieram ubrania które mi pasują, kupuję kosmetyki. Jakoś to nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co sie wiazac jak i tak kobieta ktora nam bedzie sie podobała pojdzie chuj wie gdzie za kims innym .... to juz lepiej spotykac sie z kims bez zobowiazania na podobnych zasadach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Naprawdę chciałbym się czuć pożądanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź przekładać karteczki z biurka na biurko korpo szczurze :D Btw, jeszcze ci sie nie znudziło zakładać te same tematy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Dobija mnie już moja sytuacja, naprawdę pragnę ciepła i bliskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
A naprawdę nie uważam, że bycie "korpo szczurem" to coś złego. Ludzie zarabiają na życie w różny sposób i każda uczciwa praca zasługuje na szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Może i się użalam nad sobą, ale to naprawdę nie jest przyjemna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze zrob taka fryzure zeby nikt sie nie zorientowal,ze masz problemy z wlosami okulary zamien na soczewki wiele Ci to moze dac.. Pamietam jak w gimnazjum mialam kolege, takiego typowego brzydala,okulary,tradzik,chuchro male ,na dodatek cichy i zamkniety w sobie. Poszlam do sredniej, za rok on sie ze mna wita na miescie a ja nie poznaje kto to :classic_cool: :D Zaczal chodzic na silownie, fajnie sie ubierac, cere wyleczyl okulary zdjął.... i takie ciacho sie zrobilo ze w zyciu bym nie przypuszczala. Wiec sie nie zalamuj bo pewnie nie jestes brzydki,kazdy musi sie podrasowac zeby jakos wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
użalanie nic nie da bocie, działaj bo to już nie raz ci pisali a ty każdą radę odrzucasz, więc nie wiem o co ci chodzi tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Jakie rady tu dostałem? Rady typu podchodź do kobiet? Albo wiąż się z dziewczyną, którą niekoniecznie będziesz podniecał, ale która będzie Cię lubić? Ja chcę ognistej relacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
A fryzury u siebie jedynie akceptuję bardzo krótkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Nie robię z siebie cioty w życiu codziennym, żyję normalnie, mam poczucie humoru, często złośliwego i ironiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta i7
nie podniecasz kobiet nie dlatego, ze masz pryszcze i okulary, ale dlatego że nie masz jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Akurat pryszcze i okulary dla wielu kobiet mogą być cechami dyskwalifikującymi. A czy mam jaja, czy nie to nie Twoja sprawa. Mnóstwo kobiet dzisiaj ma ogromne wymagania co do wyglądu faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo urobiła cię propaganda feministek jak jakiego głupiego. jest taki dowcip: dlaczego kobiety udają orgazm? bo myślą że to faceta obchodzi. x no i niestety coraz większa liczba facetów zaczęła postrzegać męskość przez pryzmat dogodzenia babie. i to absolutnie nie tylko na płaszczyźnie seksualnej ale we wszelkich aspektach życia. ty też, zamiast zachowywać się jak facet to mażesz się jak baba że "nie podniecam kobiet". tak jakby to był jakiś warunek konieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dbam o siebie, chodzę do dermatologa, ćwiczę na siłowni, dobieram ubrania które mi pasują, kupuję kosmetyki. Jakoś to nie pomaga" x a kiedy robisz operację zmiany płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma ma racje chociaż
jest ofermą ;) ale nie zna się nic a nic na kobietach więc lepiej go ignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma ma racje chociaż
co do 2 jego postu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
!offerma, po prostu chcę się podobać kobietom. Nie każdy chce być starym prawiczkiem, nie każdy chce być klientem burdeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acerf
Z autopsji - niedawno poznałam mężczyznę, który z wyglądu w ogóle nie jest w moim typie. Za to jest cudownym, inteligentnym i przemiłym człowiekiem i z czasem zaczął mnie tak pociągać, że sama się sobie dziwię. Tak więc wygląd może być przeszkodą na początku, ale jeżeli jest przyjaźń i zaufanie, myślę że z czasem może przyjść i pożądanie. Nie zawsze, ale trzeba mieć nadzieję. Bo piękno zewnętrzne wcześniej czy później przemija a grunt to stworzyć dobre relacje. Naprawdę to jak traktujesz kobietę, Twój sposób bycia nierzadko jest większym afrodyzjakiem niż sam wygląd. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrr
jeżeli dbasz o siebie jak sam piszesz, to musisz być po prostu nudny, gówniana praca tez pewnie robi swoje. Tylko nie wyskakuj z tą twoją pogarda dla fizycznych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"!offerma, po prostu chcę się podobać kobietom." x a ja chce polecieć na księżyc ale nie chodzę i nie jojczę że nikt mnie tam nie chce zabrać. nie zachowuj się jak rozpieszczone dziecko. jeszcze się zacznij tarzać po podłodze i płakać. weź się facet w garść i zacznij zachowywać jak facet bo twoje zachowanie jest naprawdę niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytjmnyhukiyki
idz na silownie, nabierz miesni, kup dobre ciuchy, perfumy, zadbaj o cere, wlosy od razu staniesz sie atrakcyjnym kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwykły przeciętniak
Nie jestem nudny, a czemu normalna praca biurowa jest od razu gówniana? Dla chłopaka koło 25lat nie jest to najgorsze zajęcie. Ja akurat kobiet nie podrywam, ale myślę że prędzej mógłbym być dla kobiety partnerem z którym relacja się opiera bardziej na sympatii, niż ognistym kochankiem do seksu bez zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×