Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nena68

samotne swieta wielkanocne

Polecane posty

Nie potrafisz się go spytać: jak widzi waszą wspólną przyszłość? skoro w święta woli być z eks żoną i eks teściową? bo tak to wygląda że ich wybiera......przecież dzieci są dorosłe i mogą do was przyjeżdżać na święta, które ty z chęcią dla wszystkich przygotujesz w waszym mieszkaniu......jeśli mężczyzna nie zrozumie takiej prostej sprawy, że teraz rodziną dla niego jesteś ty i jego dorosłe dzieci a eks nie powinna już mieć nic wspólnego z jego aktualnym życiem, to naprawdę powinnaś się zastanowić czy warto ciągnąć ten "udany" związek... Odwróć sytuację, gdyby eks miała partnera uważasz, że zgadzałby się on na wspólne święta z twoim facetem??? jestem pewna, że nie.......bo rozumie że eks nie ma faceta?? postaw sprawę jasno, że jak znowu zrobi tak w kolejne święta to musisz się zastanowić nad waszą wspólną przyszłością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Klaudia , jego eks ma partnera którego też zostawia w swięta , ale może on ma rodzinę i nie siedzi sam w domu. Gdybym miała rodzinę było by mi lzej , poszłabym do nich i nie byłabym sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odejdz od niego.To chore jak przyjmuje zaproszenie na swieta i jedzie bez ciebie.Ale zenujace jest to ze jedzie do bylej tesciowej.Jak moze cie sama zostawic.Nie kocha cie .Jakby myslal o was powaznie to jezdzilby z toba.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja mam rodzinę w tej samej miejscowości a spędzam sama święta.pozdrawiam samotnych.niech Chrystus będzie z wami.wesolego alleluja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna

A ja mam rodzinę w tej samej miejscowości a spędzam sama święta.pozdrawiam samotnych.niech Chrystus będzie z wami.wesolego alleluja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×