Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Jasmine.88.

Wyjazd do Afryki i miłość do Muzułmanina.

Polecane posty

Gość Nie masz racji Terenia
Kilka cytatów z Talmudu: "Tylko Żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi, tylko bydłem" (Keritot 6b) "Stworzył ich (Bóg) w kształcie ludzi na cześć Izraela, nie są bowiem stworzeni akum w innym celu, jak dla służenia im (Żydom) dniem i nocą; i nie można im dać nigdy spoczynku od tej ich niewoli. Nie przystoi bowiem synowi króla (Izraelicie), by mu służyły zwierzęta we własnej postaci, lecz zwierzęta w postaci ludzkiej" (Midrasz Talpioh 255b) "Goje zostali stworzeni, by służyć Żydom jako niewolnicy" (Midrasch Talpioh 225). "Stosunek seksualny z gojem jest jak stosunek ze zwierzęciem" (Ketubot 3b). "Żyd może obrabować i zamordować goja. Za zamordowanie goja nie może być kary śmierci" (Sanhedrin 57a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie masz racji Terenia
Także nie piszcie bzdur, bo najbardziej spaczoną i chorą religią monoteistyczną jest Judaizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie masz racji Terenia
"Gdyby Hitler wygrał wojnę, to tego typu problemu głupich nastolatek by nie było, za chwilę ta szmata będzie mieć HIVa" Uprzejmie informuje cię "bezimienne wzgórze", że nie jesteśmy na twym zjeździe rodzinnym. Pohamuj twą knajacką nienawiść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie masz racji Terenia
Heh Administrator usunął cytaty z Talmudu o gojach, a nie usunął cytatów o Hitlerze, jakiegoś zjeba.A Zgodnie z kodeksem karnym "Art. 256: Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie masz racji Terenia
Jeszcze raz Kilka cytatów z Talmudu: "Tylko Żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi, tylko bydłem" (Keritot 6b) "Stworzył ich (Bóg) w kształcie ludzi na cześć Izraela, nie są bowiem stworzeni akum w innym celu, jak dla służenia im (Żydom) dniem i nocą; i nie można im dać nigdy spoczynku od tej ich niewoli. Nie przystoi bowiem synowi króla (Izraelicie), by mu służyły zwierzęta we własnej postaci, lecz zwierzęta w postaci ludzkiej" (Midrasz Talpioh 255b) "Goje zostali stworzeni, by służyć Żydom jako niewolnicy" (Midrasch Talpioh 225). "Stosunek seksualny z gojem jest jak stosunek ze zwierzęciem" (Ketubot 3b). "Żyd może obrabować i zamordować goja. Za zamordowanie goja nie może być kary śmierci" (Sanhedrin 57a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasmine.88. "Ostatniego dnia wybraliśmy się na spacer wokół zatoki jeziora Wiktoria i tam Petros wyznał mi miłość. Serce waliło mi jak szalone, płakaliśmy razem jak dzieci że nastepnego dnia wyjeżdżam." ­ 0/10 ­ "P.S Przysięgam że to nie jest prowokacja, gdyby ktoś nie wierzył to mogę podać link do strony o praktykach dla studentów medycyny w Tanzanii albo przesłać kilka zdjęć na maila z praktyk." ­ Albo nie, niech będzie -10/10 ­

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis jest drugi dzien Swiat Wielkanocnych. Taka nienawisc bije z tych postow ze widac dobitnie z jakiego narodu sa najlepsi kandydaci na mezow i ojcow, wstyd. Autorko juz chyba znasz odpowiedz po przeczytaniu tych tresci co masz dalej robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M,agda
Autorko widzisz 99% Polaków nie jest w stanie uwierzyć, że takie praktyki istnieją i nie są w stanie zaakceptować miłości miedzy muzułmaninem a katoliczką. Zawsze muszą doszukiwać się jakiegoś "ale",. Przystojny? a pewnie ma hiv. Dobry człowiek? A pewnie gnojek tylko się ukrywa. Wyjechałaś na praktyki do Afryki? A pewnie kłamie i prowokacja. Autorko jestem w podobnej sytuacji, proszę skontaktuj się ze mną mailowo będziemy mogły na spokojnie porozmawiać. Magda. magdaziolk3@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby była muzułumanką i poznała by Europejczyka, nie muzułmanina, to zabił by ją brat albo jej ojciec, wiec teraz pomyślcie kto lepszy na męża, czy Europejczyk, czy muzułmanin, który jest w stanie zabić swoją siostrę, córkę, która się puściła z niewiernym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkbjbk
Autorko jesteś idiotką- muzułmanie to terroryści i zboczeńcy sexualni. Będzie ci bił i poniżał bo kobiety w świecie islamu są warte mniej niż zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
Autorko - trzymam kciuki za Waszą miłość i za dobre wybory ;-) nie wiem, co Ci doradzić, bo stereotyp męża Muzułmanina tkwi w naszych świadomościach na tyle głęboko, że mam ochotę od razu powiedzieć "zerwij z nim...". Z drugiej jednak strony każdy człowiek jest inny, a jego wartość nie jest zależna ani od religii, ani od miejsca urodzenia, zamieszkania... Wiele Was łączy, wiele dzieli. Myślę, że warto spróbować, z rozwagą i ostrożnie, ale dać sobie szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Bezimienne wzgórze He he człowieku nie ośmieszaj się i nie wypowiadaj na tematy o których nie masz pojęcia. To prawda, że muzułmanka nie może wyjść za mąż za nie-muzułmanina. Tak samo jak wedle Kościoła Katolickiego i Nowego Testamentu Katolik nie może wziąć ślubu z osobą nie wierzącą. Muzułmanka może wyjść tylko za muzułmanina, nie ważne skąd pochodzi- czy z Europy, Australii czy Afryki itp. Jednak wiele rodzin muzułmańskich przymyka na to oko i pozwala swoim córkom wychodzić za nie- muzułmanów. I nikt nikogo nie zabija, za ślub z nie- mzuzułmaninem. Nie jest to mile widziane ale bez przesady. Ty opowiadasz jakieś brednie z Arabii Saudyjskiej. Pewnie w życiu Koranu w rękach nie miałeś:D. A tak dla Twojej wiadomości ksenofobie to Iran zjechałem cały stopem i włos mi z głowy nie spadł, mimo że to muzułmański kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj.- Bo ty jesteś facet, gdybyś był kobietą, to by cię zgwałcili 10 razy na godzinę, muzułumanin może cię zabić i nie ma grzechu, bo jeseś niewierny, może cię okraść i też grzechu nie ma boś niewierny, może zgwałcić niewierną i też grzechu nie ma. A co do zabijania kobiet przez ich ojców i braci, to poczytaj o zabójstwach honorowych w islamie. A co do cytowania paragrafów, to poczytaj konstytucję RP, artykuł .54. konstytucja to najważniejsze prawo w polsce i jeśli paragraf nie zgadza się z konstytucją, to prawo opiera się o konstytucję a nie paragraf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
bezimienne wzgórze 100% prowo to ty jesteś i te twoje faszystowskie hasła. A stalking zgodnie z Kodeksem Karnym art 190 par. 1 jest czynem zabronionym i podlega karze pozbawienia wolności do lat 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Bezimienne wzgórze Brednie opowiadasz bo jezdziłem z moją dziewczyną i nawet mieliśmy śmieszną sytuację z ich policją.:D Według Koranu muzułmanin nie może nawet tknąć "czyjejś " kobiety. Przeczytaj Koran a później się wypowiadaj. A okraść i zabić zezwala żydowski Talmud, jak to już wcześniej ktoś napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Ha ha ha tylko oszołom nie rozróznia prawa do wolności wypowiedzi a podżeganiu do nienawiści . Polska to nie jest dziki zachód i wolność słowa jest ograniczona między innymi przez: Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej Art 13 i przez Kodeks Karny. Art. 256. 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 Art. 257. Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i prowo, ale jak ładnie opowiedziane:) Bezimienne wzgórze--->nie wszyscy Muzułmanie są radykałami mającymi mord w oczach. Mam zajebistych znajomych Muzułmanów, niektórzy mają partnerów z innych religii i wierz mi, jest spoko:) Naprawdę, nie ma co się gorączkować, nikomu się krzywda nie dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkbjbk
autorko będziesz tego żałować- bedzie cie bil i nie szanował. Pogoń tego muzułmanina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie jest prowokacja, chociaż jestem świadoma, że trudno w moją historię uwierzyć. Żałuję, że założyłam ten temat na forum, bo w życiu nie słyszałam tylu wyzwisk i obelg skierowanych w moją stronę. Jestem w szoku. :( Skontaktowałam się już Magdą przez email, która jest w podobnej sytuacji i tak będzie najlepiej, bo aż głowa boli jak się czyta niektóre komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj.- Bo w polsce jest prawo Stalinowskie, napisane przez żydów, taką władzę trzeba obalić bo zakazuje wolności słowa. Szkoda że nie zacytowałeś konstytucji RP .54, punkt pierwszy; "Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji." twojej dziewczyny nie tkneli, bo była z tobą, wieć zgodnie z koranem, gdyby szła sama, bez burki i bez obstawy, to została by brutalnie zgwałcona, tak jak ta reporterka w Egipcie, to jest u nich normalne baranie komunistyczny. Jestem ciekaw jak będziesz śpiewał, jak prawica dojdzie do władzy i zaczniemy walczyć z bandytami (lewacy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasmine.88.- Wspomnisz nas jak mąż będzie cię lał i gwałcił, ale wtedy będzie już za późno. Szkoda że nie umiesz uczyć się na błędach innych polek, a co do obelg, to nawet nie wiesz co cię czeka, jak przyjedziesz z nim do polski, obelgi wtedy będą najmniejszym problemem, skinheadzi nie używają obelg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Stalinowskie i lewackie są twoje metody i nie pierdol, że by zgwałcili moją dziewczynę, bo mimo że jestem katolikiem to Koran przed wyjazdem do Iranu przeczytałem cały. A akty gwałtów zdarzają się w KAŻDYM kraju, również w Polsce. To ty glosisz stalinowskie, antywolnościowe hasła. Bo to czerwone komuchy w Kambodźy zakazywały małżeństw mieszanych. A wolność słowa a podżeganie do nienawiści to dwie różne materie, między którymi jest cienka granica. Skończyłem pr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Skończyłem prawo i znam Kodeks Karny i Kodeks Cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
No właśnie tak myślałem. ty całą swoją wiedzę o muzułmanach czerpiesz z youtuba i internetu:D Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikołaj.- To że skończyłeś prawo, nie znaczy że masz pojęcie o prawie. Prokuratorzy też prawo skończyli a w sądzie z nimi wygrywałem, wiec jak widzisz skończenie prawa nie gwarantuje znajomość tego prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Downie ty nie rozumiesz, że między wolnością a grożbą jest znacząca róznica. A filmiki z YouTuba to ja mam gdzieś bo nie jest to dla mnie obiektywne źródło. Równie dobrze takie filmiki można nakręcić o Polakach w Londynie, ktorzy spali w krzakach i żarli łabędzie, EOT z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×