Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mortiiiii

boję się że drugie dziecko mnie rozczaruję :-(

Polecane posty

Gość mortiiiii

jak zapanować nad takim myśleniem?? córcia jest śliczna mądra nie była z nią nigdy większych problemów. Jestem na początku drugiej ciąży i mam takie mysli co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juratka
Ja mam synka i poki co bezskuteczni staam sie o drugie dziecko wiec uwierz mi chcialanym miec takie wyimaginowne problemy jak ty:-) a tak serio to mysle, ze ci wlasnie hormony szaleja. Masz juz dziecko wiec wiedz ze w ciazy hormony szaleja i stad pewnie to myslenie. Na pewno bedziesz dobra mama o kazdy mowi, ze mimo obaw dzieci kocha sie jednakowo. To instynky. Nie nakrecaj sie niepotrzebnie tylko ciesz sie, ze znowu zostaniesz mama. Glowa do gory i powodzenia. Nie nakrecaj sie negatywnie. Mysl pozytywnie. Jestesmy tacy jakie mysli mamy w glowie. Bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka_juka
oj głupiutka jeszcze jesteś. pokochasz to drugie równie mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodze za dwa mce druga corcie i tez mam obawy jak to bedzie, czy nie zaniedbam pierwszej czy nie bede caly czas ich porownywac czy bede tak samo kochac ale mysle ze po porodzie wszystko sie okaze. Pamietam jak moja mama po narodzinach rodzenstwa miala mnie za ich opiekunke a nie swoja corke ja napewno taka nie bede, ostatnio sie z nia poklocilam jak powiedziala do mojej corki ze jak bedzie mala dzicia to ona ja bedzie bawila i kochala a Niki nie, no myslalam ze wyjde z siebie jak mozna tak mowic do dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×