Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sen letniej nocy

______co sądzicie o związku 35 latki z 50 latkiem ???? _____

Polecane posty

Lata praktyki ! To nie studia. Jak przyjadę do Polski to też poćwiczę. Może na jakimś portalu randkowym? Żartowałem bo to właśnie skutek mieszania w głowie wiosłem. Totalny amok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Ha,ha, Gin, mnie teraz wytarczy 20 cm w kwadracie, bo tak ten Reich mnie odchudzil, ze w swje hipisowskie dzinsy wchodze, ale moze Thor na ta wycieraczke wiecej spragnionych zacheci, he,he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Zajrze pozniej, musze zajac sie pacjentem. Nara !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Venus, myslalem, ze w dobrozycie jestes ..... P.S. zaraz 16 - piatek - jade do domu .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Milo posluchac dyskusje starszych ode mnie. Ja wiem,ze on ma swoje lata,ale zycie z jedna kobieta ponad 25 lat czyni z kazdego faceta takiego prawiczka bis. Ja tez juz swoje lata mam.a jednak potrafie sie speszyc i zarumienic. Nie mozna zagrac rumienca na twarzy i zmieszania.To reakcje niezalezne od naszej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfghjk
.,mn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Thor, ale w polowie drogi, to w nazsej Pl wypadnie. Oj Sen, jednak to prawda,ze wielu ludzi kreci sobie wlasne filmy, a ja polecam "Czerwona roze z Kairu" Woody Allena, chyba, ze cos pokrecilam z tego zmeczenia. Chyba sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Pokrecilam, ma byc "Purpurowa..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się zwijać bo mi prom odpłynie i do wieczora będę siedział w przystani, a dziś wieje i zimmno . Pa pozdrawiam wszystkie rozdygotane serduszka i kolegów. Thor wahl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
To chyba juz kompletnie zeswirowalam z tej niemczyzny, bo teraz tylko o Polsce snie, a Kolonia poza katedra i okalajacym placem, nie specjalnie mi sie podoba. I jakos nie potrafie wpadac w zachwyt nad niemieckimi lepszosciami. Mam swoje przepiekne miejsca u siebie, skrawek ziemi, kawalek rzeki, las, moje jeziora, bzy w maju i jarzebiny na jesien. I to kocham. Moze to komus zabrzmialo pospolicie, ale tak mam i nie wymieniam swej milosci po pierwszym zachwycie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Moze nasze morze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen letniej nocy
Ja bym z nim chetnie na jakies ciasteczka wyskoczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie ciasteczka? Ze mną? ja stary dziad, mnie to spokoju a nie 35 letniej podniety! Ale jak się uprzesz to Tromso, Bergen, Koln, Frankfurt lub Stuttgart. Takie kremówki wiedeńskie, hmmm palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Och, jak sie ciesze, ze me oczeta Was widza! Wtajcie moi Drodzy, Ty Sen i Ty Thor. Dotarles juz do swej przystani w ten wietrzny zimny wieczor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
I jak Snie, dalej sie zastanawiasz, za ktorym swiatlem podazyc? Czy w strone sloca, czy hipnozujacego swiatla ksiezyca? Choc on swieci tylko odbiciem i to iluzja, pociagajaca i obiecujaca cos tajemniczego, nieziemskie roskosze i spelnienie. Ale wiesz,ze to gasnie jak za pstryknieciem palcami, gdy tylko slonce pozbawi go swego blasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tęsknię za Snem. Biedna szykuje się do decydującego starcia sama ze sobą. A u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenuszmarsem
Niestety, tyram, bym mogla dluzej pocieszyc sie Polska. To utknales. Mam nadzieje, ze nie za dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×