Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HeyLady

Czy uważacie, że jestem szmatą?

Polecane posty

Gość Zapomniałem hasła do nicka
HeyLady TWÓJ MĄŻ JEST BEZ WINY !! Czy tobie się to podoba czy nie ,pracuje dużo bo macie trójkę dzieci ,jest pewnie odpowiedzialny !! Nie przyszło Ci to do głowy ?? Jest nudziarzem ok ,zawsze taki był ,czy po prostu jest zajechany bo dużo pracuje ? Twój kochanek oprócz posuwania Ciebie , jeszcze coś robi? Ciekaw jestem ,czy Ty jesteś taka och i ach, jak się tu kreujesz :D ŁAtwa jesteś ,coś więcej potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziarga
Spałam z mężem i tylko z kochankiem. Wiec o jednego za dużo. I jeszcze mąż musi utrzymywać nieswojego bachora. Dziecko co prawda nic nie zawiniło, a to że matka jest zwykłą dziwką cichodajką..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naiwność nie zna granic
violettaarmando- kolejna naiwna... zostawi cie- zobaczysz, a ty zopstaniesz z bachorem. zastanów się- dla jakich innych powodów może z tobą być?? może jesteś jego sponsorką, bo dzięki tobie ma kasę i stać go na dziweczki?? a może jest tak brzydki i stwierdził że tylko stara dupa będzie go chciała?? zastanów się dobrze nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapomniałem hasła do nicka
HeyLady Prawda jest taka że to co robisz to zdrada ,puszczanie się za free ,a młody korzysta i trenuje .Wiem że to przykre co piszę ,ale taka jest niestety prawda,mogę się domyslić co Twój młody kochanek o Tobie myśli,to nic budującego :O Myślę że to prowo ,oby tak było ,bo szkoda byłoby męża i dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violettaarmando
@naiwność nie zna granic: Nieźle się ubawiłam. ;) Ale nad słownictwem mógłbyś/mogłabyś trochę panować... Sponsorką z całą pewnością nie jestem- pracujemy w tej samej firmie, na takich samych stanowiskach. Zarabiamy tyle samo. I na ,,dziweczki" nie chodzi. :) Aha, i brzydki też nie jest. Pisałam już, albo mi się zdaje, że jest bardzo przystojnym mężczyzną i to nie tylko moim zdaniem. ;) Dobra, kończę tę chorą dyskusję, bo to mój ostatni dzień wolnego i chciałabym poświęcić trochę czasu dziecku. Są ciekawsze sprawy niż przesiadywanie na tym forum i to jeszcze w takim wątku. A Wy, Kobiety, pamiętajcie, nie puszczajcie się, bo później macie tylko takie problemy jak założycielka wątku. A po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa
he hee - te pokomunistyczne katoliczki pamietaja cenzure ktora odebrala im rozum ! he hee ! - bylebys byla nieszczesliwa ale z mezem ! - TAK ! OBLUDA I ZAKLAMANIE KOMUNISTYCZNE KATOLICZKI JESZCZE PAMIETACIE COOO ??? - a ja ci radze isc za glosem serca ! -BO NIC PRZEZ SILE NIE ZROBISZ ! kazdy sie moze pomylic -to normalne - bylas mloda, wiadomo pierwsza milosc- no urok urokiem i PRYSL - zdaza sie ! a ty idz tam gdzie ci jest dobrze i gdzie mozesz znowu byc kobieta kochana ! "-prawie ze soba nie rozmawiamy, sypiamy bardzo rzadko, jestesmy soba juz znudzeni " no to na co bedziesz czekac ! az zostaniesz babcia !!! - TO NIE JEST ZYCIE ! czy ty uwazasz ze juz w wieku 33-lat przegralas zycie ? - ciekawe co on - ten nowy na to ? myslisz ze tez tak mysli ? -" kocham go, teraz naprawde wiem jak wyglada milosc " tylko nie wiem czy on tez ci zapewni byt finansowy ? no wiesz trojka dzieci ? "czasem mysle ze jest dla mnie TYLKO dla seksu i pieniedzy" - z "tylko" - co masz na mysli ? czy on jest niezaradny zyciowo, finansowo ? nie pracuje itd. ? nooo trudno ci bedzie sponsorowac 3- dzieci plus wy dwoje ! napisz cos o nim, pomyslimy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłoliberek
A czy kochanek widuje się ze swoim dzieckiem? Łoży na nie? Zapewne nie, co więcej pewnie ty go sponsorujesz. On ma gdzieś swoje dziecko jest z tobą tylko po to żeby poruchać i mieć kasę na przyjemności. Kiedyś otworzysz oczy ale wtedy będzie za późno, mąż odejdzie zabierze dzieci a ty zostaniesz sama z pamiątką po kochanku bo jemu to dziecko nie jest do niczego potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeyLady
xantrypa, nie jest niezaradny życiowo ani finansowo. Może nie zarabia tyle, co mąż, ale już o tym nieraz myślałam i z pewnością z moją i jego pensją byśmy sobie jakoś (i to nawet dość dobrze) poradzili. Byłoby na utrzymanie trójki dzieci spokojnie... Tylko z drugiej strony- dzieci kochają swojego tatę, nie chcą na pewno żyć w rozbitej rodzinie. Gdyby były młodsze, mogłabym pomyśleć o rozwodzie, a teraz? I co jeśli mąż będzie chciał walczyć o dzieci? Ja mu ich nie oddam, o nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psg2000
Słaba ta prowokacja. Sztampowa. Narracja beznamiętna. I te pytania na koniec...A poza tym..."15 filmów o tym nakręciłem". Następną raza postaraj się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HeyLady
Kłoliberek, mój kochanek widuje się ze swoją córką i daje mi na nią pieniądze, nawet więcej niż mogłabym sobie życzyć. Jest bardzo dobrym ojcem, mimo iż nie może na co dzień uczestniczyć w życiu małej. Skąd w ogóle pomysł, że go sponsoruję? Jest dorosłym facetem, ma pracę i zarabia pieniądze. Pomysł, że mogłabym go sponsorować to jakiś absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziarga
Ale w zaistniałej sytuacji, mam na myśli rozwiązłość matki, sąd może się przychylić do głosu ojca i pozostawi dzieci u niego. Moze się jeszcze zdarzyć że możesz otrzymać zakaz widywania dzieci. W najlepszym razie widywanie tylko w domu ojca. Pod ścisłą kontrolą kuratora sądowego. Dzieci to nie część majątku popaprańcu. To są żywe istotki które nie mają jeszcze wypaczonego uczucia dobra i złą. Tata jest dobry, mama jest już be bo tatuś płacze z powodu tego bo mama skrzywdziła i tatę i dzieci. Zafundowałaś niezłą traumę swoim pociechom. I tylko dlatego że cię piczka zaswędziała. Podaj choćby inny racjonalny powód. Powód który nie zabrzmi egoistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psg2000
Podaj choćby inny racjonalny powód. Powód który nie zabrzmi egoistycznie xxxx Prosisz, masz: mąż autorki jest idiotą. Sypiają ze sobą rzadko, ale zaciążyła. Mąż nie zapytał o co kaman, bo zajęty był pracą. Teraz już minęło 6 miesiecy od urodzenia, a mąż jest prawnikiem więc wie, że nie ma sensu ustalanie biologicznego ojcostwa. Więc nie pyta o co kaman, gdyż jest mężczyzną postępowym itd. itp. bajeczkę można pisać tak długo, dopóki autorce (autorowi?) się znudzi w robocie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psg2000
Ze nie wspomnę o tym, że najpierw autorka zastanawia się, czy kochanke nie jest z nią dla pieniędzy, a potem pisze że kochanek jej dowozi kasę na pieluchy i mleko dla dziecka. To w końcu kto na kogo łoży, i w czyim łożu? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny facet
Zapracowany facet to nie idiota. Kłania się brak logiki, albo jak kto woli "LOGIKA KOBIECA". To jak gra w pomidora. Jaka dzisiaj pogoda ? POMIDOR. Jakie lubisz ciasto ? POMIDOR. Czy niebo jest niebieskie ? POMIDOR. xxx Jeżeli uważasz że mąż autorki jest idiotą to tylko pod jednym względem. Wchodząc do domu nie dostrzega że mu poroże nie mieści się w drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziarga
Nie chodzi kto na co łoży, ale w jakim łożu leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psg2000
smutny facet Cały ten wątek to bajka. Mój wpis o mężu idiocie to tylko ironia :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny facet
Cały topik to ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa
ale jakos tak widze ze obawiasz sie ze maz zechce walczyc o dzieci - a to jest odwieczny problem juz ! - no a kochanek to on taki raczej z tych bardzo spokojnych jest ? bo tak - pieniadze ci daje, ojcem jest b. -pomimo ze w zyciu swojego dziecka jedynego nie moze uczestniczyc ! ... - widzisz sama ty tez nie jestes przekonana tak do konca co do niego - bo jaki ojciec i kochajacy mezczazna NIE MOZE UCZESTNICZYC W ZYCIU SWOJEGO DZIECKA I UKOCHANEJ KOBIETY !!! malo z tym - to - ON WIE ZE TY IDZIESZ PRZECIEZ DO INNEGO MEZCZYZNY !!! spisz z nim - (kolo niego nie raz ! ) a to juz wyglada na KPINY !!! a cooo on wtedy robi ? moze czyta ksiazke ??? ... - dziewczyno obudz sie ! pechowo trafiasz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko bezdomne
xantrypa Jestem biednym, głodnym, bezdomnym dzieckiem. Pożyczysz mi 1000 zł.??? Słowo honoru, że Ci oddam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa
ojcem jest bardzo dobrym - mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia222
Autorko piszesz :"Czasami myślę, że mój kochanek jest ze mną tylko dla seksu i pieniędzy" a później, że ma pracę, zarabia i skąd w ogóle pomysł, że jesteś jego sponsorką. Ten topik to ładna ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa
do dziecko bezdomne - ja tylko chce autorce pomoc ale nie widze czy aby realnie ! - sama bylam nie duzo mlodsza jak zaczynalam zycie od nowa i poza krajem, dlatego znam zycie bardzo dobrze ! poznalam kogos i jestesmy juz 15-cie lat razem ... a po drodze byl jeszcze tez - rozwod ! ... he hee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeyLady, masz chyba nerwy ze stali:D Nie potrafiłabym udawać przed mężem, że dziecko jest jego. Wydaje mi się, że zabrnęłaś w romans tak daleko, że tylko rozwód jest rozwiązaniem. Córeczka niedługo podrośnie i wygada Twojemu mężowi o spotkaniach z wujkiem. Nic na to nie poradzisz, chyba, że za pomocą jakiejś fantastycznej intrygi wprowadzisz kochanka w życie Waszej rodziny. Zastanów się, jak w najmniej bolesny dla wszystkich sposób przeprowadzić rozwód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrowokatorr
Ale się ubawiłem. Prowo na całą długość, a ludziska tak przeżywają. Szmaty zdarzają się wszędzie i na każdym kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa
- tak jakos mysle sobie - o tym ze - placi na mala to jest ok.! masz meza i on tez lozy na wszystkich-( na wasze tez !) no ok. ! - ale nie pokojace jest to ze on poza lozeniem na swoje wlasne dziecko nic wiecej NIE ROBI ! - nie przebywa z wami jako "ojciec" - dziecko wie kto jest jego ojcem ? - A CO MOWI PO SEKSIE JAK IDZIESZ DO MEZA ? - przeciez ci wiezy ze razem nie spicie !!! -naiwne to jakos jak dla mnie !!! A MOZE ON NIE MA JAJ !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa
no wlasnie nie mowiac o dziecku ktore rosnie i juz niedlugo powie ze ma PANA-TATUSIA - jakos dziwne to wszystko ! troszczy sie o swoje dziecko ? NOO GDZIE I KIEDY ? - na lawce w parku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xantrypa
wybacz - ALE JA BYM MIALA WIECEJ - FANTAZJI !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja też szukała miłości
Nie czytałem wszystkich wypowiedzi , ograniczyłem się do pierwszych z brzegu. Zadziwia mnie że większość z was miłe panie tłumaczy to ,,szukaniem miłości'' Moim zdaniem miłość jest stanem ducha ,który nie powinien być kalany kłamstwem. Miałaś szanse zaraz na początku, postawić jasno sprawę przed mężem. Zakończyć farsę swego małżeństwa. Nie skorzystałaś z uczciwej drogi.Twój kochaś gra na tym samym poziomie,więc zastanów się czy nie spotkasz się z podobnym jego podejściem,w przyszłości do ciebie.W końcu stworzyliście zasadę że to jest dopuszczalne,że tak można lub zdarzyć się może(mam na myśli nie wypowiedzianą,nie pisaną zasadę)Niedługo będziesz starsza i brzydsza ,on jest młodszy, jak myślisz co zacznie czynić.On jako facet będzie wolny od ,,poszukiwań miłości'' i nie jedną singielkę zaciągnie do wyrka. Format określenia nie ma tu znaczenia ,czy jesteś szmata-musisz sama sobie uświadomić,oraz co robisz z życiem swoim i na jakie piekło skazujesz ludzi z którymi żyjesz. Gdybyś postępowała uczciwie,nie zapytywałabyś ludzi na forum o ocenę twego postępowania,swojej osoby.Ale jeśli już przy tym jesteśmy ,powiem ci co myślę. Kurwę można szanować za swoistą uczciwość w postępowaniu,z nimi sprawa jest prosta.Wszystko jasne od początku żadnych niedomówień , żadnego kłamstwa.Jest tylko transakcja wymiany, czytaj usługa .Spróbuj odnieść się w ten sposób do siebie ,swojego postępowania. Jeszcze jedno powinnaś rozumieć instynktownie.Pomieszkasz trochę z kochasiem (który niestety musi być złamanym kutasiną, żeby dobierać się do kobiety z dwójką dzieci-mam tu na myśli dobro twych pociech i twego stanu emocjonalnego)to zobaczysz w waszym związku nie tylko miód. Też ulegniecie ,,znudzeniu sobą''- tak już jest jak zauważyłaś wcześniej. Jedyne co mądrze jeszcze możesz zrobić , to pozwolić odżyć swemu mężowi,powiedzieć mu bolesną prawdę(tym razem bądź uczciwa do bólu) i odejść jako winna- bo jesteś winna tego szajsu, w który wpakowałaś rodzinę .Przemyśl to pozostawiając na boku swoje uczucia i emocje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz kochanek z Toba zostanie bo w końcu pieniążki się przydadzą no chyba że rodzina mu się wtrąci że rozbił małżeństwo i to jeszcze 33 latki a za 5,6 lat poszuka sobie rówieśnicy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×