Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nikodem

Jaka wódka na wesele

Polecane posty

Gość missiulkka
Jestem z Poznania i na pewno się tam wybiorę. Dzięki za info o Polaninie , bo własnie jesteśmy na etapie poszukiwania wódki weselnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza biala zobrowka albo bols platinum,kac minimalny,sprawdzone na ostatnich weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosianenia
Ja zamawiałam Krupnik zwykły i troche smakowych i wino w zestawie weselnym kupione w róznych smakach tak jak nam skomponowali w sklepie z winami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosianenia , gdzie to winko kupiłaś taie juz skomponowane? Duzy to byl koszt? Bo właśnie sie zastanawiam nad winami na wesele i kazdy doradza co innego, metlik mam i chciałabym żeby mi ktoś pomógł i właśnie doradził np żeym sama ie decydowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosianenia
Winko, No jasne. Podpowiem, jasne. Pomagać sobie trzeba, nie będe zostawiac dla siebie bo dobre miejsce i w zestawie kupiłm taniej niz na butelki. Niech Ci sie przyda :) Masz namiar na sklepik https://winezja.pl/ zestawy masz na ilośc osób juz gotowe np na 80 na 100, na 120 , rózn smaki np zestaw win włoskich, zestaw win z Chille, w kazdym dobran tak ze sa i białe i czerwone i musujące czasem no różne by smakowo dopasowac kazdemu i pod rózne jedzonko. Nam sie to sprawdziło. Naklejki - etykietki na wina też mają :) Wodka też smakowała gościom ale to juz z hurtowni brałam nie z winezji bo ini wodki nie maja , tylko wina i jakieś markowe mocniejsze alkohole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku, dziękuje dziękuje dziękuje !!! jesteś bardzo uczynna :) przyda sie na pwno bo ja pisąłam sama mam z tym kłopot a kto mi doradza to cos innego. Jak w sklepie co sie tym zajmują dobieraja juz taki zestaw jak piszesz to na pewno robią to z głowa i jakąs wiedza. I nie musze swojej głowy zaprzatac - dzięki!!!!! już wchodze i oglądam co tam mają i zaile w tej Winezji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rety jaki entuzjazm :o chyba trochę sztucznie ;) A ja wódkę weselną tego Polanina piłem i dobra, piłem też ich Poniatowskiego i moim zdaniem jedna z lepszych czystych na rynku. Smakoszem nie jestem, ale te są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszkka_85
Na wesele jak najbardziej Polanin to dobry wybór! Tym bardziej, że ich weselna ma takie specjalne butelki i jeszcze można u nich grawer zamówić na nich indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja osobiście na jakieś grawery nie patrzyłem i teraz po prostu nie pamiętam, ale zapamiętałem, że ta wódka z polanina była w dość ładnych butelkach, bo dziewczyna zwróciła uwagę ;) polecam bo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardzo spodobały grawerowane butelki wódki z Polanina, ostatnio widzieliśmy takie na targach w Rzeszowie. Jak ktoś miałby możliwość to polecam się wybrać na jakieś targi, oni często się wystawiają. Teraz mają być w Łodzi. Na żywo te butelki lepiej wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sądzicie o wódce biały bocian?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Gutt Pure - robi ogromną różnicę, a przede wszystkim to jednak wódka z totalnie innej półki jakościowej. Znacie jakąś wódkę, która pod względem smakowym jest tak w porządku? Tak delikatna? No właśnie - ja nie. A tą właśnie mogę zdecydowanie polecić, bo robi jednak wielką różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agugu96
Pracuje w firmie która zajmuje sprzedaża alkoholi do klientów indywidualnych jak i firmowych, sprzedajmy tez alkohol na wesela , iventy itp imprezy. Jesli ktos by potrzebował alko na impreze proszę o kontakt agugu96@wp.pl. Dostawa gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny jest polanin z grawerem, My kupiliśmy sobie poniatowskiego w makro bo właśnie taki jest alkohol w Polaninie więc wiedzieliśmy jaki smak itp. Zaoszczędziliśmy dzieki grawerowi latania za zawieszkami i dekoracjami na alkohol. Do tego piwa, wino dla osób pijących mniejszy woltaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polanin jak najbardziej polecam. Bardzo dobra wódeczka i nawet nie wiedziałem że poniatowski to to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniatowskiego nie piłam nigdy więc spróbujemy bo grawer polanin ma super, ciekawe jaka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu masz ceny polanina http://polanin.com.pl/kategoria,Wodki-weselne,1.html ale nie wiem jak grawer jest liczony chyba jakoś od butelki lub całości zamówienia. Napisz email lub zadzwoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z wódek na wesele polecam szczególnie Pana Tadeusza. U nas goście byli bardzo zadowoleni, nikt nie narzekał :P I jeśli ktoś jest zainteresowany, to jest jeszcze ostatnia szansa na wzięcie udziału w konkursie weselnym: http://www.weselezpanemtadeuszem.pl/, gdzie do wygrania jest właśnie wódeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M P Alkohole i Wina Swiata
Witam , zapraszam do kontaktu w sprawie kupna alkoholi na wesele . Atrakcyjne ceny edyta.palaszewska@wina-mp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henryk 23
Nie przypuszczaliśmy, że tak będziemy stresować się przed ślubem. Strasznie stresowała nas cała otoczka wesela- kupno sukni, wybór zespołu itp. Nie pomyśleliśmy o dekoracjach. Ustaliliśmy, że temat wystroju przekażemy osobom bardziej doświadczonym , był to bardzo dobry wybór. Całość wyglądała przecudnie, dbałość o szczegóły My i cała nasza rodzina polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą weselną na wódki. Mamy do zaoferowania również szeroki wachlarz win min. z Francji, Włoch, Hiszpanii oraz Whisky. Nasi doradcy na pewno dobiorą coś, co zaimponuje gościom. Oczywiście realizujemy zamówienia również wysyłkowo. Kontakt na profilu lub pod numerem - +48 506 171 689 lub katowicechopina @ wina–mp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nunnki
My stawiamy na Pana Tadeusza - to zawsze sprawdzony wybór! :) Swoją drogą, jeśli ktoś planuje wesele teraz, we wrześniu - za darmo można sobie zamówić personalizowane etykietki - całkiem spoko opcja na urozmaicenie stołów ;) http://www.weselezpanemtadeuszem.pl/personalizuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×