Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nikodem

Jaka wódka na wesele

Polecane posty

Gość Julianna_89
Jak większość polecem Wódkę Weselną. Dobra i ma możliwość grawerowania na butelce no i cena też dobra jak za ten gatunek wódki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaOlgaOlga
Polanin ma opcję dedykowanych, personalizowanych butelek, dlatego jest modny i to odpowiednia wódka na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka_zuu
Przede wszystkim ich wódki mają fajny ślubno-weselny design, nie to co standardowe wódki. U nas będzie Weselna Biała Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewika99
My mielismy Navigator. Wodka dobra, nieszczypiaca. Czy jest kac? Nie mam pojecia, bo za wodkami nie przepadam. Oryginalnie sie odkreca, bo wyskakuje taka jakby zatyczka, gdy chcesz przekrecic korek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
O tej wyżej nie słyszałam. Co to za nowy wynalazek?? U nas była Biała Róża od wspominanego polanina. Dobra wódka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senegal
Na weselę moge polecić żubrówkę białą. Na wielu weselach podają tę wódkę, i goście sobie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssha
Jak się przesadzi to po każdej wódce jest kac choćby nie wiadomo ile kosztowała i jak kosmicznie się nazywała. Ja tam miałam naszego starego dobrego absolwenta i było OK, cenowo też dobrze wychodzi.Nawet miałam kilka cytrynówek i też zeszły a wydawało mi się, że nikt nie będzie chciał smakowej wódki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
Ale na weselach zazwyczaj się i je i tańczy więc kac tak czy tak mniejszy, a jakość wódki ma duże znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krupnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia_Mateunia
U nas była Biała Róża z Polanina - dobra, sprawdzona, nie droga a w fajnej butelce i można sobie darować zawieszki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest tu jakis przedstawiciel handlowy z bialegostoku z jakas fajna oferta wodki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biała Róża z Polanina ja znam tylko Weselną Polanina czym one się różnią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_drzew
Ogólnie Polanin ma bardzo dobre wódki, a róznia się te dwie butelką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnaaaa
Ja miałam absolwenta czystą i trochę cytrynowego i super się sprawdził, nie wiem czemu chcecie na siłę przepłacać za kształt butelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiowa 02
mój ślub we wrześniu i jeszcze nie mam alkoholu myślę nad Soplica ale nie wiem czy ta wódka jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc0009
Gdyby ktoś szukał wina, wódki, mocniejszego alkoholu na wesele to się polecam bo pracuję dla bezpośredniego importera ;) Mamy specjalnie ceny weselne a oprócz tego mogę udzielić też dodatkowych rabatów w zależności od ilości zamówienia, a dostawa w każde miejsce w Polsce jest gratis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie był Absolwent i był ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żubrówka biała ewentualnie ta z trawą :) smak ciekawy no i butelka ładnie sie prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio robiłam wesele i zamówiłam tradycyjną wódkę regionalną - http://www.wodkiraciborskie.pl/ . Jest naprawdę pyszna. :) Nie piłam dużo i kaca nie było, gościom chyba też smakowała, więc wydaje mi się, że to świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas był stock i trochę sznapsa, wszystko poszło :) i goście się dobrze bawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz będę urządzała wesele :), szukam opinii o wódkach, myślicie, że warto też inne alkohole postawić na stół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia wiem, że najlepiej kupować w makro albo u producenta – lokalnego na przykład, w moich okolicach rządzą wódki raciborskie, możesz sobie wybrać moc procentów :D i są tez smakowe, a wiadomo, że przy dużym zamówieniu rabacik będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girdpresgendver1981jxzov
krupnik za bardzo "parzy". my mielismy 70 butelek soplicy i 20 gorzkiej i gorzka zeszla juz chyba po 2 h.jakbym to wiedziala to bym tylko gorzka zoladkowa kupila. Jasne http://linq2.it/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biała żubrówka tez jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biała żubrówka tez jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zamawiałam pyszną wódkę regionalną z http://www.wodkiraciborskie.pl/ . Mają fajną ofertę bo nawet można u nich zamówić i na etykietkach drukują co chcesz. :) Wódka była dobra, wesele się udało, wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zubrówka Soplica to zemsta Putina.Obniżył zawartość alkoholu w butelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×