Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nikodem

Jaka wódka na wesele

Polecane posty

Gość gość
fajny ten polanin, my jeszcze mamy troszkę do wesele więc tak za 3-4 miesiące będziemy się rozglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy najlepiej zamawiać wódkę, ile przed ślubem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my zamawialiśmy pół roku przed bo też mieliśmy tego polanina i chcieliśmy wszytko na spokojnie żeby było :) Później doszło zapraszanie gości więc czasu coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też wolę mieć wszytko zrobione wcześniej niż później robić wszytko w biegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wódka polanin? pierwsze słyszę o takiej wódce. Ktoś powie coś więcej o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygooguj sobie polanin i od razu wyskoczy Ci ich sklep. Wódki weselne z możliwością graweru. Fajne oryginalne butelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój z tym polaninem. I co z tego że ładna butelka skoro to co jest w środku nie nadaje się do niczego. No chyba że do wymiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o Stocku? Kupije się ja jeszcze na wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow co za telepatia, tez mialam proponowac Stocka, na jednym weselu pilam i baardzo dobra wodeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piłam tego polanina i dla mnie dobra wódka, nie jest bardzo ostra. Także nie wiem skąd taka opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłam polanina u znajomych na wesele jak dla mnie wódka jak wódka. Najważniejsze żeby była dobrze schłodzona. Nasi znajomi z którymi siedzieliśmy nie narzekali na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polanin nie jest dobrą wódka bardzo go czuć i stoi w gardle na drugi dzień straszny kac po nim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego wszyscy o tym polaninie piszą. Nikt się nie wypowie o innych alkoholach ? A może ktoś po prostu stara się robić reklamę ? Moze powiecie cos o innych wódkach z jakimi spotkaliście się ostatnio na weselach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stock jest dobrą wódka nie ma się po niej kaca nie pali i jest łagodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goster
Gutt Pure Vodka, czyli po prostu czysta. Nie znam lepszego alkoholu, tzn. nie znam lepszej wódki. Ta jest pierwsza klasa - delikatna, przyjemna pod względem smaku i ogólnie robi dużą różnicę, ale oczywiście alkohole trzeba dobierać z głową. Każdemu odpowiada coś innego, nie ma wspólnego mianownika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawer
Mieliśmy Gutt Pure i wszyscy byli zadowoleni. Sporo osób pytało się mnie co to za wódka. Ale to normalne bo ludzie na weselach są przyzwyczajeni do bardzo niskiej jakości alkoholi, a tutaj taka perełka - delikatna i nieodrzucająca zapachem. Zresztą - my sami ją od dawna kupujemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
dużo różnych jest ale u nas Polanin, bardzo ładnie wyglądają butelki na stołach, a do tego ich alkohol jest bardzo dobry (tak mówi mój narzeczony :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hisma
Nie bierzcie wyłącznie czystej, a dla kobiet wcale nie tylko wino. Postawialiśmy tak sobie kilka butele Herbal Vodka, czyli wódki ziołowej. Teoretycznie nie pod klimaty weselne. Na imprezie o 22 nie było ani jednej flaszki ;-) Na drugi dzień dopiero dokupiliśmy i też w zasadzie wszystko zeszło. A wino zostało... Ludziom się zmienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aannkaa
Nie no wiadomo że oprócz wódki to trzeba jakieś wino tez, ale pomysł z wódka weselna polanina z grawerem super. Mi się podoba oryginalnie bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mieliśmy Poniatowskiego, bardzo dobra w smaku, gościom smakowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście czysta - u nas była Wódka Weselna z Polanina, bardzo dobra i wizualnie tez dobrze prezentowała się na stołach, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gutt jest bardzo dobra, ale to wódka premium, tyle że zdecydowanie warta swojej ceny. Po tym jak człowiek zacznie pić wódki z wyższej półki, to raczej ciężko spróbować kiepskiego alkoholu, bo nim można się co najwyżej zmasakrować... Mnie wódki śmierdzące spirytem po prostu odrzucają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syllwia_fikk
Weselna z Polanina jest bardzo dobra no i ma oryginale typowo ślubne butelki, można wybrać nawet z kilku wzorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy rozrobiony ze spirytusu najzdrowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyborowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas wino i oczywiście wódka. Bardziej niż sam rodzaj męczą mnie kwestie zawieszek / etykiet. Wie ktoś gdzie można kupić fajne? Znalazłam nawet fajne tutaj: http://www.zapi.pl/ ale chcę posprawdzać gdzie indziej. Da ktoś namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy tą wódkę http://www.wodkiweselne.pl/ znaleźliśmy ich an targach ślubnych bo mają zawsze swoje stoisko. Jedźcie też to się możecie zorientować w cenach i ofercie. Te wódki można wygrawerować więc bardzo fajna opcja na oryginalną butelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiia_fikk
W Poznaniu będą najbliższe targi ślubne na których na pewno będzie stoisko Polanina, za tydzień 15 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×