Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
nikodem

Jaka wódka na wesele

Polecane posty

Gość asmerrrla
najlepsza jest żubrówka biała :) była u mnei na weselu, mieliśmy też barmana i przyrządzał z niej pyszne drinki na ochłodę bo to był upalny sierpień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas będzie żubrówka biała i wiśniówka soplica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga888882828282
my kupilismy dziś 0,5 litrowe butelki Pan Tadeusz po 20,67zł/sztuka + promocja, do każdego 10 litrów butelka 0,5 litra gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko STOCK. piłam 2 razy na weselu i nie ma sobie równych... kiedyś na weselu piłam finlandię i słabo wyszła. ja bym w tesco nie ryzykowała promocji na wódkę... wiadomo, że to jakiś gorszy sort. polecam makro ze złotą kartą, dają duże upusty. Siostra trafiła na promocję 17 coś za 0,5 stocka, brali ich 240 butelek, do tego 40 wina i szampana dostali w prezencie a i jeszcze upust jakieś 600-700 zł. Za całość zapłacili 5tys z kawałkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filoonkaa
biała żubrówka i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violkoo
Czy naprawdę cały świat musi pić wódkę? Jestem ostatnim przypadkiem który woli zdecydowanie po prostu piwo? Perła chmielowa zastępuje mi w zupełności wszelkiego rodzaju wódkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość góralica
my mamy 200 litrów wódki ;)) w Bielsku-Białej polecam hurtownię Alti Plus (polecał ją też sam przedstawiciel handlowy ze strony Pana Tadka) wódka po 20,20zł plus promocja, do każdego 10 litrów dodatkowo gratis pół litra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika1308
Ode mnie:) Macie bezpłatną dostawę.Ceny 30% niżej i szereg innych alkoholi:wina,whisky,likiery-wszystkie. Kontakt: marika@covendo.pl 602-214-357

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja poproszę te darmowe 30 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas był Pan Tadeusz i goście byli zadowoleni.. a zostały nam 4 kartony po 12 butelek do sprzedania po 19zł mój numer 607-258-794 Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas był Pan Tadeusz i goście byli zadowoleni, mamy do sprzedania 4 kartony po 12 szt(tyle na zostało, a liczyliśmy po 1l na osobę). Cena 19zł Łódź i okolice 607-258-794

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankanaankaanka
My kupiliśmy Wódkę weselna Polanin - była ok, głowa nie bolała, a fajnie się sama butelka prezentowała na stole. Nie musiałam się martwić o żadne ozdoby na butelkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaFilkusik
Polanin ma bardzo dobre wódki, do tego wiem że można sobie u nich zamówić alkohol tzw. dedykowany czy np. na wesele z grawerowaniem na butelce. Super pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewika99
Polecam Navigatora- u nas byla i kazdy chwalil. Cena przystepna, ciekawe zamkniecie:). Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam o tej wódce!!! A z Polaninem spotkałam się raz, fajna butelka, ale i smak niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas biala zubrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polanin ma spoko wódkę, na grawera się u nich czeka ok 3 tygodni, albo i więcej w zależności od ilości sztuk zamawianych. Cenowo wygląda bardzo podobnie co inne popularne wódki na wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No my kupilismy Pana Tadeusza, choc wesele dopiero w planach na przyszly rok. Ale jako ze akcyza idzie w gore od nowego roku, a byla niezla promocja w hurtowni bo 18,5zl nam wyszlo za butelke, to wzielismy zawczasu :) Sprobujemy w weekend, mam nadzieje, ze nie jakas lipna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też się zastanawiamy nad białą żubrówką, no i oczywiście swojski bimberek też będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie była wódka Weselna Polanin. Była dobra. Plus za butelkę i cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alenananananan
krupnik,zoładkowa de lux i zubrówka śmierdzi,wyborowa jest dobra bo nie ma sie po niej kaca ale za to jest bardzo ciężka,ostatnio piłam poniatowskiego i byla ok,a co do finlandi i maximusa sa to jedne z najlepszych wodek bo sa robione z dobrych i oryginalnych składników czego nie mozna powiedzie o tanszych wodkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaa949
U nas była Alaska i była bardzo chwalona przez gości. Jeszcze dobra jest Vodka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy Stock'a. Dobry, jeśli o jakiejkolwiek wódce można powiedzieć że jest dobra ;) Przede wszystkim cena ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my mieliśmy siki weroniki i też goście byli zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam niedawno wesele,więc zrobiłam rekonesans . Dla Warszawy;stock,nowe wydanie bolsa /kwadratowa butelka/,pan tadeusz ,pałacowa no i oczywiście droga -finlandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam niedawno wesele,więc zrobiłam rekonesans . Dla Warszawy;stock,nowe wydanie bolsa /kwadratowa butelka/,pan tadeusz ,pałacowa no i oczywiście droga -finlandia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie będzie Stumbras Pure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia_Kredzia
Polecam Weselną Polanin. Mieszkam na opolszczyźnie i u nas ostatnio bardzo popularna na wesela,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomek87m
A ja kupiłem żubrówkę biała 0.5l ale niestety tylko wódka mi zostala :-( chętnie odsprzdam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka_dzielucha
Uuu to przykre. U nas też Polianin weselna będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×