Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość co myślicie?

zarządca nieruchomości

Polecane posty

Gość monia822
Mój znajomy pracuje w firmie Progresline. Na zarobki nie narzeka ;) to porządna firma, fachowa i dla klientów i dla pracowników:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igolinka823
Widzę, że dużo osób poleca Progresline. Też właśnie zastanawiam się nad ich wyborem, bo obecny zarządca strasznie działa nam na nerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinka992
Nie zastanawiaj się! Moim blokiem zarządza firma Progresline i jestem z nich bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie obrotu nieruchomościami korzystałem z usług firmy http://afkpol.com i uważam że to prestiżowy zawód. Nie wiem ile czysto można zarobić, ale podejrzewam że to już jest uwarunkowane indywidualnym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8123
Ja mam bardzo dobre wspomnienia ze współpracy z Progresline. Lepszego zarządcy nie znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamcia821
Super zarządcą jest firma Progresline. Zawsze załatwią to, co potrzeba, reagują na głosy lokatorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić LemmonHouse, bo widzę jak pracuje zarządca z ich firmy na naszym osiedlu. Ogólnie to firma, która zarządza kompleksami mieszkalnymi i biurowymi na terenie Warszawy i okolic. Ale do rzeczy - zarządca dobrze radzi sobie ze swoimi obowiązkami, szybko reaguje na zgłaszane awarie czy inne problemy, poza tym dba o dobry stan i wygląd osiedla, wszędzie jest czysto, mamy sporo zieleni, w zimie wszystko jest odśnieżone. Choćbym chciała, to nie mam się do czego przyczepić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artur5512
Od wielu lat współpracujemy z firmą Progresline i nie mamy żadnych zastrzeżeń do ich działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu79w
Szukam zarządcy w Bydgoszczy, czy ktos moze kojarzy firmę ze strony www.efekt.bydgoszcz.pl ? Nasz dotychczasowy administrator, nie reaguje na uwagi i prośby po kilka dni i nigdy nic nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimek82
Mój kuzyn pracuje w firmie Progresline. W święta z nim rozmawiałem, mówił, że cieszy się z tej posady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek28a
Ja mam sprawdzoną firmę - Progresline. Zresztą z tego co widzę, nie tylko ja mam z nią do czynienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmoment
Ktoś tam z tej firmy Progresline czy jak ona tam chyba przesadził z tym polecaniem :) Kilka postów po sobie no po prostu wcale a wcale nie widać że to pracownik tej firmy pisał :) Odrzuca mnie takie działanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol999s
U nas bardzo sprawnie działa człowiek z firmy Osiedle Zielone. Odkąd oni przejęli zarządzanie nieruchomością to dużo się zaczęło dziać. Wymienili nam instalację elektryczną, z którą były duże problemy, ciągle jakieś zwarcia się robili, zamontowali szlabany także mi ludzie z innych budynków nie parkują pod klatką. Kontakt do nich jest na osiedlezielone.eu. Z tego co wiem obsługują klientów głównie w Trójmieście, ale też w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z pomocy firmy http://afkpol.com która przysłała mi takiego zarządcę nieruchomości i to dla mnie była naprawdę duże odciążenie zważając na natłok pracy, który mnie spotyka na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluminatorka
My za zarządcę wzięliśmy firmę http://www.bon-forum.pl/ Współpracujemy z nimi już drugi rok i jeszcze nie było żdanych problemów. Wszelkie zgłoszenia załatwiane są szybko i sprawnie, więc mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki zarządca wynajmu jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób mieszkających za granicą, a jest ich dzisiaj dużo. Sam jestem w takiej sytuacji, już od kilku lat żyję w Norwegii. Mam mieszkanie w Polsce i kontaktem między mną a najemcami zajmuje się biuro PMS Poland. Raz faktycznie nie trafili z lokatorami, ale już teraz ludzie są okej. Płacą, dbają o mieszkanie, sam pośrednik zajmuje się ewentualnymi awariami, serwisami, prowadził całą akcję reklamową, żeby w ogóle znaleźć dość szybko lokatorów, mają bardzo kompleksowe podejście. Więcej o zakresie usług jest na www.pmspoland.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto korzystać z usług sprawdzonych zarządców i administratorów. Najlepiej, żeby mogli się pochwalić jakimiś wynikami. Ta na przykład firma http://gramat.pl/nieruchomosci-komercyjne oddłużyła kilka przejętych nieruchomości. To prawdziwy sukces i dowód na to, że skutecznie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamtanas
Szczerze mogę polecić per modum. To firma, która od lat zarządza warszawskimi nienieruchomieniami. Przykładnie wywiązuje się ze swoich obowiązków i nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarcelina
Myślę, że jak każdy dobrze wykonywany zawód, zarządca też może być dochodowy. Dobrym przykładem firmy zarządzającej nieruchomościami na wysokim poziomie jest Progresline http://progresline.pl/#home . Bardzo profesjonalnie podchodzą do klientów, podejrzewam więc ,że podobnie traktują swoich pracowników. Inaczej, pracujący tam ludzie nie byliby tak zaangażowani w swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej pory nieźle sobie radzi Osiedle Zielone u nas z administracją i mam nadzieję, że nie zaczną obniżać lotów. Zawsze jest kasa na koncie, jak trzeba nagle jakąś usterkę usunąć to nie ma gadania, że – nie ma pieniędzy...nie ma jak, nie da rady i inne takie wymówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKing55
Zarządca nieruchomości to opłacalny zawód o ile się go dobrze wykonuj. Warto brać przykład od profesjonalnych firm zarządczych np. Progresline http://progresline.pl/#home Kompleksowo obsługują różnego typu nieruchomości, zapewniając obsługę administracyjną, prawną i techniczną. Niestety, prywatnym zarządcom często brakuje umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zarządza Osiedle Zielone, warto do nich przedzwonić, podpytać o warunki. U nas dużo się poprawiło odkąd oni zajęli się całą administracją, dużo łatwiej jest zgłaszać awarie bo przez internetowe konto można sprawę załatwić i też stosunkowo krótko czeka się na odzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry zarządca nieruchomości do podstawa, ale cięższa sprawa na niego trafić. Ja miałem do czynienia z firmą niezwykle profesjonalną w tym fachu www.adminion.pl. Dbają o najdrobniejsze detale i zawsze pamiętają, że po drugiej stronie chodzi o człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc. szukam firmy, która kompleksowo specjalizuje się w biurach do wynajęcia. znalazłam w sieci firmę www.gwiazda.info, znacie, polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Lublinie lub okolicach to polecam wam zgłosić się do firmy http://www.wronarentals.com/ Zajmują się między innymi zarządzaniem nieruchomościami I są w tym bardzo dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirela 23
Hello Zobaczyłem że piszecie o mieszkaniach i ich sprzedawaniu. Pomimo tego że szukałem innych informacji o okolicach Torunia Poszukuję mieszkania na wynajem w toruniu i Twoja strona http://mieszkania.torun.pl mnie zainteresował. Ciekawie powiedziane. Całkiem dobry wątek. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie biuro nieruchomości z Gliwic http://www.czaplaiczapla.pl/ , fachowcy z zakresu zarządzania nieruchomości. Na pewno pomogą w danej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto było się przenieść z całą administracją do biura Osiedle Zielone, mają dobry kontakt, jasne warunki, wiemy za co płacimy i jakich usług dokładnie wymagać. Zmienili nam operatora na prąd, tak samo podpisali lepszą umowę z bankiem co od rachunku wspólnoty, niby to są małe zmiany ale jednak koszty spadly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zgłosić się do specjalistów. Kontaktowałam się z www.eureka.wroclaw.pl to profesjonalny zarządca nieruchomości, bardzo nam pomógł, zachęcam do odwiedzenia strony, tam znajdziecie więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie dobrej firmy, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami to polecam wam zgłosić się do www.zarzadca.gorz.pl Działają na rynku nieruchomości już 18 lat i mają w tym spore doświadczenie. Ich siedziba znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×