Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzki przedmiot

Szanowni Państwo czy macie takie coś jak ja? Czyli kompulsywna potrzeba orgazmu.

Polecane posty

Gość ludzki przedmiot

Gdziekolwiek nie jestem to muszę osiągnąć szczyt.:( Przykładowo. Siedzę w kawiarni i czuję nagłą potrzebę. Najpierw wyobraźnią powoduję napływ krwi do członka, a gdy jestem blisko uniesienia, udaję się do ubikacji wydać z siebie spermę. Mam tak kilka razy dziennie. Latami to się ciągnie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan_Kobiecej_Dominacji
ja też se "waliłem konia" codziennie, ale od 1-2 miesiąca robie to co 2-3 dni i jest dobrze, ci też polecam sie opamiętać , bo w przyszłości to ty kobiety nie zaspokoisz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostaje czesto scisku tzipy i wtedy nie ma zlituj sie...kazdy krok powoduje coraz wieksze podniecenie i musze sobie ulzyc. Co prawda nie robie tego w restauracji, przewaznie w pracy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Missima potrafisz się powstrzymać czy w ogóle nie masz potrzeby orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Fan_Kobiecej_Dominacji co ma masturbacja do zadowalania samicy?:( Zielono Niebieska a jeżeli wyjątkowo dostaniesz "ścisku tzipy" w miejscu poza pracą to jak wytrzymujesz?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan_Kobiecej_Dominacji
co to jest "ścisk tzipy" ? wytłumaczy mi ktoś : D niebiesko-oka - wstydziłabyś sie : D : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię sobie poczekać, potrzymać tę moją potrzebę ograzmu. Podrażniać się, przestawać, znów się podrażniać. I gdy miejsce znajdę, bądź w domu będę wtedy pożytkuję. Oczywiście miejsca typu praca, kino czy inne 'dogodne' miejce nie jest dla mnie pzreszkodą. Nie jestem dzikim zwierzem, które musi pod drzewem się masturbować, bo pochwa wydala soki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzki no wyjatkowo mi sie to w pracy zdarza, w kolejce w Biedronce mnie to jeszcze nie spotkalo ;) I Scisk tzipy to taki scisk w tzipie...no niewiem jak mam Wam to wytlumaczyc :D Nie macie cipki wiec nie zrozumiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan_Kobiecej_Dominacji
Może faktycznie, trzeba sie z tzipką urodzić, żeby ją "pojąć" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrafię się powstrzymać, gdyż dla mnie potrzeba ma ścisły związek z występowaniem konkretnego samca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Witam wieczorkiem Bó a jak byśmy szli razem i poczułbym nieodpartą potrzebę wytrysku, to miałabyś opory wejść do ślepej uliczki i wypić moją ejakulację? Dlaczego nazwałaś mnie tak jak ostatnio? Przecież wiesz, że nie jestem.:( Zielono Niebieska dużo feromonów wydzielają widocznie prącia i odbyty męskie w pracy do której uczęszczasz. I to Cię pobudza. Spróbuj wytłumaczyć ten ścisk.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Missima, a rozumiem, zamężna jesteś i nie możesz tak myśleć.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan_Kobiecej_Dominacji
no co do cholery z tymi postami, zawsze jak jakiś napiszę, to potem muszę czekać 10min , aż kolejny post sie pojawi -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzki przedmiot
Missima, a czyli możesz, ale nie chcesz?:( Father Figure jesteś posłuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuszny czemu? Jeśli mam ścisk to nie lecę walić konia tylko czekam do momentu aż będzie kobieta, wtedy będzie strzał na twarz a nie w otchłań toalety. To chyba dla Ciebie zrozumiałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mogę i chcę. Po prostu nie myślę tym cały czas i nie bez konkretnego powodu. A konkretny powód ma konkretne kształty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzki ale moja potrzeba zaspokajania sie nie ma zwiazku z obecnoscia jakiejs osoby jak u Missimy. Podniecenia nie powoduje tez widok meskiego tylka czy pracia :D Podniecenie wywoluja zazwyczaj wspomnienia ;) I Jesli wytlumaczysz mi jakie to uczucie jak staje Ci kootas, tak abym potrafila to sobie wyobrazic, to ja wytlumacze Ci co to scisk tzipki ;) Ale to jutro bo uciekam do spania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burabura
owszem aczkolwiek nie zawsze ale jednak bywa chociaż nie jest normą jednakowoż nie mogę zaprzeczyć że nie jednocześnie nie tak często Ścisk cipki, to po waszemu chcica, odczucie typu tu i teraz bo inaczej wybuchnę. Temu zjawisku towarzyszy przyjemne mrowienie w okolicy łona jak i podbrzusza oraz nagła fala ciepła przepływająca przez cipkę i powodująca owy ścisk poprzedzający najczęściej orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie miałabym oporów żadnych pójść w ślepą uliczkę by wchłonąć jego nasienie. Podobnie mężczyzna nie miałby gdybym miała ja. To znaczy on oporów, ja nieodpartej potrzeby orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Father i ty nigdy się w samotności nie onanizujesz? Bo nie chcesz 'marnować' spermy? No przecież jesteś niepoważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że się onanizuję, kiedy nie ma innego wyjścia. Ale nie wtedy, gdy widzę szansę na bzykanie. Jeśli wytrzymanie kilku godzin wynagrodzi mi cierpienie to bez dwóch zdań poczekam. Zresztą onanizm rzadko kiedy przynosi ulgę. Potrzebuję prawdziwego pierdolenia a nie walenia konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podniecona cipka pulsuje, jakby w środku. Mięśnie się zaciskają, rozszerzają. Kobiety, to znaczy ja zaciskam 'pochwę' gdy jestem podniecona. To są takie wewnętrzne skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam podobnie. Czekanie wzmaga podniecenie. Wilgotna cipka, mokre majtki, nabrzmiałę sutki, ja czekam. Potem jest tylko lepiej, w końcu najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to jest podobny stan. Ten podniecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan_Kobiecej_Dominacji
Dziękuje drogie Panie za obszernee wytłumaczenie , na pewno dzięki Wam jestm mądrzejszy o te kilka zdań. :) Niebiesko-oka --- hmm... jakby Ci to powiedzieć? No cięzko! : D Po prostu nas podnieca patrzenie na rozebrane kobietki, a jakie to uczucie no hmm na pewno przyjemne. Nie wiem, jak to pisać, sry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×