Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bambusssssssss

Podłoga Bambusowa - Strasznie skrzypi - zle założona ??

Polecane posty

Gość gość
Zapewne jest źle złożona tak jak napisałeś. Ja podłogę brałem ze sprawdzonego sklepu (Siekierki), do dzisiaj (7 lat) nie mam z nią praktycznie żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to specyfikacja drewna? Deski WPC, które ja założyłam m.in. na tarasie nie skrzypią a co najważniejsze są równie wytrzymałe co drewno egzotyczne. Dzięki dodatkowi polimeru nie musze się martwić o ich nie mechaniczne uszkodzenia. Jeśli zdecydujesz się na wymianę tej podłogi to ja polecam http://www.redan.pl/pl/panels/relazzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys u kolezanki skrzypiały panele. ona twierdziła, ze to jest kwesitia tego, ze wlasciciel mieszkania, ktore wynajmowała, sam niezbyt fachowo je połozył. Moim zdaniem to wlasnie zly montaz. No bo parkiet stary t ro moze skrzypieć, ale panele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jest pewnie kwestia niewłaściwego montażu. My kupowaliśmy deski tarasowe i panele w firmie ardi z poznania http://ardi.com.pl/ i oni nam na pewno fachowo wszystko zrobili. To firma z doświadczeniem i oni specjalizują się w materiałach drewnianych wiec można im zaufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie w ogóle można dostać taką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja postawiłam na tradycyjne, dobre panele. Dobrze zrobiona, nic nie skrzypi;) Może to wina tego, jak została położona, albo materiału. Próbowałaś ja czymś impregnować?? Często na drewno działa kojąco impregnacja, nie rysuje się, to może i przestanie tobie skrzypieć;) Jeśli jednak wolisz zmienić na panele, polecam te od nich www.okna-dsystem.com.pl ogólnie bardzo fajna firma, mają wiele przydatnych produktów do domu i mieszkania, zerknij sobie jak nie podłoga to co innego się tobie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×