Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milutka_021

7 tydzień ciąży-brak tętna

Polecane posty

Gość Milutka_021

Witam Was kochane kobietki. Otóż mój problem przedstawia się następująco. Starałam się z mężem 4 lata o dziecko i już straciłam wszelkie nadzieje aż w końcu wyjechaliśmy nad morze i po powrocie spóźniała mi się @ więc wykonałam test i ku mojemu zdziwieniu ukazały się piękne dwie krechy! Dla pewności zrobiłam jeszcze dwa testy-wszystkie pozytywne. Następnego dnia udałam się do gina. Pokazał mi na USG pęcherzyk ciązowy, obliczył, że powinien to być 7 tydzień ale nie wykrył tętna. ;( Skierował mnie na BetaHcg, wynik 8351,00. Kazał powtórzyć jutro. Kochane czy któraś miała podobnie? W którym tygodniu usłyszałyście bicie serduszka malucha i był zarodek? Strasznie się martwię, by nie byl pusty pęcherzyk lub co gorsza martwa ciąża ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnasrosna
Do 8 tygodnia jest czas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredytowa
nie chce cie matrwic ale ja bylam na usg w 8 tygodniu i serduszko bilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko termin wyliczony pewnie z miuesiaczki, a nie z USG. Moze byc poslizg nawet do 3 tygodni, wic jestes w ciazy miedzy 5-7 tygodniem ( wyliczenie mze byc dokladne jesli masz super regularne cykle, owulacja punkt polowa cyklu i wiesz na 100% kiedy doszlo do zaplodnienia). Wiec nie stresuj sie za bardzo. Od zaplodnienia moze to byc tydzien ciazy np. 5-6-lub 7 a do 8 tygodnia ma czas zabic serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole te badanie betacg to jest nie wiem po co. Nawet przy ciazy obumarlej, poronieniu beta moze nawet wzrastac jakis czas. Najlepsze badanie to badanie USG powtorzone za tydzien, a potem po tygodniu znow. Jak wtedy nie ma serca o znaczy, ze poroniono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszko ma czas
do 10tygodnia. Beta nie ma tu nic do rzeczy, świadczy tylko o tym, że rośnie pęcherzyk ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara_zastawkaa
no jeszcze masz szanse ale może nie być ciekawie.. powodzenia, mam nadzeje że ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milutka_021
Ja ostatnio miałam bardzo rozregulowane cykle. Gin stwierdził ok 7 tyg, czyli skoro do 8 ma czas to może nie powinnam się martwić na zapas tylko poczekać jeszcze ten tydzień :) A jak z Beta Hcg? Na 7 tydz to dobry wynik czy nie? Jakie miałayście? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bijace serduszko bylo jakos w 8 tygodniu. a Ty sie autorko nie martw na zapas moze faktycznie byl poslizg w owulacji ? glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co to
bywa tak, ze owulacja wystepuje póxniej w cyklu niż to normalnie powinno być wówczas ciąża wygląda na młodszą niż wynika z OM a tym samym serducszko ma prawo jeszcze nie bić :) ja pierwszy raz usłyszałam serduszko jak byłam w 8t i 5dniu ciązy :) spokojnie poczekajcie, bylebyś nie dała się namówić ginkowi na usuniecie, bo wiem, ze i tacy lekarze się zdarzają wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka poldka
U mnie w 7 tygodniu nie było tętna, a po tygodniu już biło serduszko. Teraz moje serduszko śpi z głowa na moich kolanach. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milutka_021
No cóż poczekam :) Zobaczymy za tydzień. Mam nadzieję, że usłyszę serduszko na które tak długo wyczekiwałam. Dziekuję za szybkie odpowiedzi i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak lekarz wyliczył 7 tydzien
to wyliczył z pomiarów tego pęcherzyka więc jest to 7 tydzien z usg i om zapewnie bo jakby tak było to by powiedział ze wg om jest 7 tc a wg usg np 5 już nie pocieszajcie autorki na siłe Ciesz sie ze w ogole nie zabiło serduszko bo dzieki temu nic tam tak naprawde nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milutka_021
Hej dziewczyny. Miałam robione USG: w jamie macicy widoczny pęcherzyk ciążowy 13,28 mm, z widocznym pęcherzykiem żółtkowym, bez echa zarodka. Beta HCG: 03.04 wynik: 8351,00 a 05.04- 11710,67. Myślicie, że wszystko ok i jest jeszcze szansa by usłyszeć bicie serducha malucha czy już raczej nastwiać się na najgorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie... .... ....
spokojnie, jest szansa widelki dlda wieku ciazy okreslanego na ta wczesnym etapie sa dosc rozlegle a to dlatego ze bardzo ciezko jest idealnie zmierzyc, na tym etapie opmylka o 1-2 tygodnie wieku ciazy to norma u mnie w 6 tygodniu ciazy nie bylo nie tylko echa ale i zarodka a ciaza dobrze wyliczona, w sensie, cykl byl monitorowany i wiadomo bylo jak zawansowana jest kolejne usg mialam w 9 tygodniu i wtedy byl i zarodek i serce teraz maly psotnik konczy 5 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojnie poczekaj jeszcze 2
Tygodnie i zrob znow usg. Ja mialam tak samo, tyle, że ja na 100% wiem kiedy była owulacja, a usg pokazywało ciaze o 2 tyg mlodsza bez serduszka oczywiscie! To był 7 tc! Dziś jestem w 3 trymestrze i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milutka_021
Wczoraj miałam robione USG i... jest serducho! :) Bije jak szalone. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po co to
super :) gratulacje kochana to teraz życzę spokojnych kolejnych 7 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawoooooo
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukkkaa
gratulacje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to super! bo beta bardzo ma
ło Ci przyrosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milutka_021
No tak, ale później wykonywałam kolejne badania i w nastepnych dniach miałam już bete ponad 24000 a ostatnie badanie ponad 39000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milutka_021
No i okazało się, że dopiero dziś zaczynam 7 tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×