Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość algierka

sprawa spadkowa

Polecane posty

Gość algierka

No niestety... najgorsze jest to, że jak ktoś odchodzi, trzeba zająć się takimi sprawami... możecie polecić mi dobrego notariusza w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
sprawa odbywa się w sądzie - a nie u notariusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie...
u notariusza jest drozej, ale szybciej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałobnica
Mój mąż jak umarł zostawił po sobie jedynie brudne gacie które opchnęłam na gieldzie-uzywanej-bielizny i to całe wszystko... dobrze że się wykończył pijak jeden bo juz miałam go dość..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhsdjihcvjs
u notariusza koszty ogółem to około 300 zł (w łodzi, w warszawie być może więcej), ale masz prawie pewność, że wszystko jest ok, wszystko trwa kilka dni w wybranym przez ciebie terminie i notariusz ma obowiązek pouczyć cię o skutkach aktu poświadczenia dziedziczenia i wynikających z niego obowiązkach. w sądzie obowiązkowa opłata za złożenie wniosku i potem za wypisy postanowienia, wszystko się ciągnie może nawet i pół roku, w tym czasie odbywa się jedna kilkunastominutowa rozprawa w terminie narzuconym przz sąd i po jakimś czasie sąd wydaje postanowienie, o czym powiadamia cię listownie. i ma wszystko gdzieś-wniosek wpłynął, sąd rozpatrzył i postanowił i często gęsto narobił błędów w datach, w nazwiskach, czego naprwawianiem człowiek musi zająć się sam, w swoim dobrze pojętym interesie. chcesz dobrej rady- idź do notariusza, wszystko jedno którego, każdy ma obowiązek zrobić to tak samo dobrze, a o swoje dobre noty dba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×