Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybka z łodzi

czy można kogoś wymeldowac z mieszkania własnościowego bez jego zgody?

Polecane posty

Gość rybka z łodzi
no właśnie o to chodzi że ta matka się czepia ze skoro ta córka tam nie mieszka to ma się wymeldować, ale nie rozumie że narobi tej córce dużych problemów bo nie ma innego meldunku i jak ktoś wyżej napisał nawet nic na raty nie będzie mogła wziąć nie mówiąc już o większym kredycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwora_ze_dwora
Melduek jest jedynie potwierdzenie faktu, że dana osoba zamieszkuje to mieszkanie. Tak więc, jeśli nie mieszka, to mozna ją wymeldowac z urzedu. Jak ktos wyżej pisał, urząd poprosi świadków. A że na kredyt nic nie weźmie? Bardzo dobrze, w pętlę zadłużenie nie wpadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka z łodzi
bardzo smieszne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwora_ze_dwora
Ja wymeldowałam z urzedu kilka osób mających meldunek w moim lokalu, ale tam nie mieszkających. I nie przez sąd, tylko drogą administracyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwora_ze_dwora
Widocznie córeczka czymś się naraziła. Matki tez mają ograniczny zasób cierpliwości, wbrew pozorom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmareczkakaka
ty piszesz o sobie :D hahahahahah co za kefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sfrustrowana 1500
Współczuję właścicielom mieszkań z niechcianymi lokatorami. Ja mam też problem z lokatorką. Zameldowałam koleżankę, gdyż stały meldunek był warunkiem otrzymania przez nią pracy, chciałam jej pomóc. Teraz chcę sprzedać mieszkanie, a koleżanka powiedziała mi, że ma to w d.... i że się nie wymelduje. Nikt mieszkania z lokatorką nie kupi. Co robić !!!! Muszę jeszcze dodać, że w mieszkaniu się pojawia i zachowuje dość głośno tak, by sąsiedzi słyszeli, że mieszka. Jest kuta na cztery nogi !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Jeżeli córka nie przebywa w tym mieszkaniu, można złożyć odpowiednie pismo do wydziału meldunkowego, poświadczy toWspólnota Mieszkaniowa, bądz lokatorzy, lub rodzina i wymeldować w kierunku nie znanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, mam pytanie jeśli mieszkanie jest komunalne i jest najemca to czy on moze wyrzucic osobe zameldowana tam i MIESZKAJACA od urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AB andas
Mieszkanie w którym mieszkam od 25 lat,zmuszony byłem wynająć na rok.Rok mija w kwietniu 2014 roku.Formalnym właścicielem mieszkania jest mój syn,za namową mojej byłej żony,chce sprzedać mieszkanie bez mojej zgody.Za mieszkanie zawsze płaciłem tylko ja.Mam zamiar wrócić do swojego mieszkania,obecnie mieszkam u mojej bliskiej rodziny,która się zgodziła przyjąć mnie tylko na rok.Krótko mówiąc jezeli uda im się sprzedać mieszkanie znajdę się na ulicy.Jak temu zapobiec,mają jeszcze podstęp w zanadrzu przedłużenie umowy z obecnym najemcą na kilka kolejnych lat.Mieszkaniu musiałem opuścić w skutek ciężkiej choroby na skutek której nie zarabiałem i nie miał kto płacić za czynsz,stąd decyzja o wynajęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociarz_pospolity
A jak się to ma do tematu meldunku, bo nie widzę związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meldunek jest potrzebny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze potrzebny to inna sprawa . Można wymeldować jak najbardziej , nie ma niby obowiązku meldunkowego w Polce jasne że tak . Druga strona medalu? niech osoba bez meldunku idzie do banku i stara się o kredyt, tudzież głupie raty w sklepie etc .. w życiu nie dostanie . Ma utrudnione życie i to bardzo, współczuje dzieciom jak ich rodzice wymeldowują tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie . Czy jeżeli jestem zameldowana u cioci ,w niemczech a ona ma mieszkanie z państwa , i mi przysługuje zasiłek jeste tam prawnie zameldowana , ale ostatnio sie pokłucilismy i ona mi pow ze mnie wymelduje a powodem bedzie niedogadywanie się z nią , czy to możliwe ? Dostałam mieszkanie , ale mieszkanie nie posiada nic , tylko łazienka czy może mnie z dnia na dzien wymeldowac i wyrzucic do innego mieszkania skoro zamlodwana dalej u niej jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łooooj ,,,,, przestańta pi...tolić o tym co gów...o komu potym i o złotych rybkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja w sumie mam problem chce wymeldować niechianego lokatora którego moja mama zameldowała 3 tyg temu i zrobiła bląd bo ten człowiek zaczyna rzadzic w naszym mieszkaniu jak go wymeldować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×