Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teneryffaa

Ma któraś z Was chomika ? Czy naprawde tak hałasują w nocy ?

Polecane posty

Gość Hgfd

Chomiki to zwierzęta nocne, to prawda że w nocy bardzo hałasują dlatego na noc musiałam go wynosić z klatką do przedpokoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co wy opowiadacie, jasne, chomik żyje w nocy więc coś tam słychać ale to nie jest jakis ogromny hałas, przecież na perkusji nie zacznie grać. Ot trochę poskrobie, w wiórkach pogrzebie, pokreci się na karuzeli (jak skrzypi to potraktowac olejem naturalnym absolutnie nie wyjmowac bo to jego jedyna rozrywka geniusze). Przerobilam 4 chomiki i wydają odgłosy ale da się normalnie spac, nigdy mnie chomik nie obudził. Koty robią większy halas i to w dzień i w nocy a na ten temat nikt wątków nie zakłada 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kota
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Co wy opowiadacie, jasne, chomik żyje w nocy więc coś tam słychać ale to nie jest jakis ogromny hałas, przecież na perkusji nie zacznie grać. Ot trochę poskrobie, w wiórkach pogrzebie, pokreci się na karuzeli (jak skrzypi to potraktowac olejem naturalnym absolutnie nie wyjmowac bo to jego jedyna rozrywka geniusze). Przerobilam 4 chomiki i wydają odgłosy ale da się normalnie spac, nigdy mnie chomik nie obudził. Koty robią większy halas i to w dzień i w nocy a na ten temat nikt wątków nie zakłada 😄

Czyli musisz mieć mocny sen bo mnie budziły nawet rybki jak wystawiały pyszczek z akwarium i był odgłos bąbelek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serferka

Miałam już kilka chomików i wszystkie w nocy hałasowały. Ostatniemu kupiłam inne trociny od firmy robiącej drewniane kołki ZPH Bigus Ryszard, obsypałam dobrze wokół kołowrotka i naprawdę pomogło. Może nie całkowicie, ale trochę zagłuszyło działalność gryzonia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×