Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eewelinna

łask - poród w łaskim szpitalu

Polecane posty

Gość eewelinna
GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!! ile wazylo i mierzylo Twoje malenstwo? nie zagladalam na cafe bo pisalas ze termin jeszcze odlegly a tu dzis taka niespodzianka:) ciesze sie ze wszystko zakonczylo sie ok dla Ciebie i malenstwa i ze masz tak pozytywne odczucia co do opieki medycznej-przynajmniej sie nie zawiodlysmy;-) jeszcze raz szczerze gratuluje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silver0333
Mój malutki ważył tylko 2790 g i mierzył 51 cm, ale już ładnie rosnie! Ja też się cieszę, ze wybrałam Łask, cesarke przeprowadził Strąk, jesteś ładnie zszyta i już prawie wszystko się zagoiło;) I fajnie ze się nie zawiodłyśmy i nasze dzieciaczki maja się dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewelinna
niom nasz w poniedzialek ma pierwsza wizyte szczepienna, tez go zwaza i zmierza to sie okaze ile mu sie przytylo a wydaje mi sie ze sporo bo widac po ubrankach-czesc jest juz za mala;-) tez sie ciesze ze w laskim szpitalu zostalysmy wbrew opiniom wszystkich potraktowane "po ludzku", bo szczerze mowiac to balam sie decydujac na ten szpital, tym bardziej ze to byl moj pierwszy porod....coz dobrze ze sie wszystko dla nas obu zakonczylo szczesliwie. Pozostaje mi zyczyc i Tobie i malenstwu duzo zdrowia i wszystkiego dobrego, mam nadzieje ze sie jeszcze kiedys spiszemy-moze juz nie tak jak teraz przy okazji problemu dotyczacego jakiegos wyboru i zwiazanej z tym niewiadomej ale np moze pochwalisz mi sie ile przybral Twoj maluszek po 6 tygodniach;-) pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewelinna
mojemu malutkiemu przez pierwsze 6 tyg swego zycia przytylo sie prawie 1,8kg i 4 cm do przodu:-) rosne rosne jak na drozdzach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silver0333
No to bardzo ładnie Twój maluszek rośnie? Karmisz piersią? Mój urodzil się malutki ale teraz tez już widzę różnice i widzę ze troszkę urósł, na pewno dla porownania napisze ile będzie miał po 6 tyg;) A powiedz mi na pewno chodzisz na Polną do przychodni. Do jakiego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silver033
ewelina a wykupywałaś szczepienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewelinna
hej, ja niestety karmie mlekiem modyfikowanym nan pro 1, od samego poczatku mialam bardzo malo pokarmu i maly juz byl dokarmiany mm w szpitalu, po ok. 3 tygodniach moj pokarm zaczal zanikac i nie pomagalo nic ani herbatki na laktacje ani bawarka... jesli zas chodzi o przychodnie to jestesmy w tej na polnej a naszym lekarzem jest dr D.Chwierut. zastanawialam sie nad tymi szczepionkami skojarzonymi ale jak zaczelam weszyc w necie na ww temat to sie okazuje ze te tradycyjne mimo ze silniejsze to maja jednak wiecej zalet, poza tym rozmawiajac z pania dr ktora badala malego przed szczepieniem upewnilam sie co do tego- nie powiedziala wprost co byloby lepsze ale dala do zrozumienia dosc wyraznie. Ciagle jednak nie moge zdecydowac sie co do tych szczepionek przeciw pneumokokom i rotawirusom-chcialabym zapewnic malemu max ochrone ale z drugiej strony wypytujac wiele matek slysze glownie odradzanie, zreszta one podobno dzialaja na konkretne przypadki a wirusy mnoza sie nieustannie i nie na wszystkie dzialaja podobno, nie wiem sama co mam zrobic czas leci a rotawirusy musza byc w pierwszym polroczu....a co ty sadzisz na ten temat??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewelinna
zapomnialam dodac ze maly nie bedzie chodzil do zlobka wiec ominie dosc spore skupisko bakterii i wirusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silver0333
To znaczy ze wybierasz tradycyjne? te niepłatne? Ja za bardzo się jeszcze na ten temat nie wywiedziałam, ale myslałam raczej tylko nad tymi 5 w 1. A naszym lekarzem tez jest ten dr co wasz;) Aha mój synek skończył wczoraj miesiąc i przez ten czas kiedy wyszyliśmy ze szpitala czyli 3 tyg przybrał 950g,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewelinna
tak, my pozostaniemy przy szczepionkach bezplatnych. Swoja droga to Twoj maluszek tez blyskawicznie rosnie....oby tak dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola83
Witam dziewczyny! Ja mam termin na wrzesień i ciągle słyszę jakieś negatywne opinie o łaskim szpitalu i porodówce, a czytając wasze posty jestem dużo spokojniejsza :) rodziłam już tam 2 lata temu i byłam bardzo zadowolona z opieki położnych, ale ciągle słysząc jak to się pozmieniało na gorsze, zaczęłam się zastanawiać czy nie zmienić jednak decyzji. Dodałyście mi otuchy :) Pozdrawiam was i wasze dzieciaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewelinna
nic sie nie boj, bedzie ok! po wszystkim napisz jak bylo-mam nadzieje ze wrazenia co do opieki beda rownie pozytywne jak u nas, pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silver0333
Kobiety nie bójcie się Łasku. Przeglądając każdy numer gazety łaskiej widać po zdjęciach maluszków że wraca tam wiele kobiet rodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_85
Czesc dziewczyny!wlasnie jestem na etapie obczajania szpitali do porodu w lodzkim...w listopadzie czeka mnie porod a niebawem przeprowadzka z Warmii...takze jestem zestresowana podwojnie albo i potrojnie,bo jeszcze i lekarza bede musiala znalezc ktory doprowadzi moja ciaze.Szykuje mi sie cc i serio tak dlugo bylyscie bez dziecka?ja za pierwszym razem(cc) dostalam mala w sumie od razu i mimo ze niewiele bylo ze mnie pozytku to mialam ja na oku caly czas- jakos tak spokojniej albo z perspektywy czasu nie wyobrazam sobie inaczej.Ten Wasz lekarz przyjmuje w Lasku??bede wdzieczna za odp bo wszystko tam bedzie dla mnie nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila_85
Czesc dziewczyny!wlasnie jestem na etapie obczajania szpitali do porodu w lodzkim...w listopadzie czeka mnie porod a niebawem przeprowadzka z Warmii...takze jestem zestresowana podwojnie albo i potrojnie,bo jeszcze i lekarza bede musiala znalezc ktory doprowadzi moja ciaze.Szykuje mi sie cc i serio tak dlugo bylyscie bez dziecka?ja za pierwszym razem(cc) dostalam mala w sumie od razu i mimo ze niewiele bylo ze mnie pozytku to mialam ja na oku caly czas- jakos tak spokojniej albo z perspektywy czasu nie wyobrazam sobie inaczej.Ten Wasz lekarz przyjmuje w Lasku??bede wdzieczna za odp bo wszystko tam bedzie dla mnie nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewelinna
tak, lekarze o ktorych wczesniej pisalysmy pracuja na etacie w laskim szpitalu oraz przyjmuja w poradni ginekologicznej(poradnia "K"), ktora znajduje sie na parterze ww szpitala. Jesli zas chodzi o to kiedy dostaniesz dziecko po porodzie, to sadze, ze jesli poprosisz pielegniarke z oddzialu noworodkowego(ktory jest jest tuz obok) to pewnie zostawi ci dziecko na dluzej-dla mnie to byla duuuuza przysluga ze ktos w pierwszych godzinach po porodzie zajal sie moim dzieckiem bo ja sama nie moglam sie ruszyc, nie mowiac juz o siadaniu czy wstaniu bo bylam slaba i wszytko mi wirowalo wokol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, bardzo polecam łaski szpital, jeśli chodzi oczywiście o poród. Bardzo dobra opieka położnych, które są miłe i pomocne, tak samo należy pochwalić lekarzy ginekologów pracujących w szpitalu. Naprawdę nie warto się rozglądać za innym szpitalem, jeśli ten funkcjonuje całkiem dobrze. Może wiele dzieci się tu nie rodzi (bo ludzie gadają różne rzeczy a sami nie wiedzą jak jest naprawdę i przyszłe matki uciekają do Pabianic) ale są i tego plusy, na oddziale jest cisza i spokój. Ja rodziłam w połowie sierpnia i nie narzekam. Cieszę się że wybrałam ten a nie inny szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szpital w Bełchatowie! To bardzo dobra placówka nie tylko jeśli chodzi o poloznictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirsti333
Nie rodziłam w łaskim szpitalu, ale spędzilam tam kilka dni. Ordynator bardzo konkretny i zna sie na sprawie, uratował mi ciąże. A połozne jak pszczoły w ulu, pomocne i z dobrym sercem - superowe babki,. Napewno bedę rodzić w szpitalu w łasku. Spokój, cisza i komfort jaki miałam z odwiedzającej mnie rodziny. Nasłuchałam się tyle złego o tym szpitalu a tutaj taka niepodzianka. Ciesze się że trafilam tam przed porodem. naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ja rodziłam w Łaskim szpitalu pod koniec sierpnia mogę polecić w 100 %. Opieka położnych i pielęgniarek naprawdę na wysokim poziomie ( zaznaczę, że nie miałam opłaconej położnej ) Wiadomo warunki "kwaterunkowe" pozostawiają wiele do życzenia oddział, aż się prosi o remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewelinna
ciesze sie, ze caly czas pojawiaja sie nowe opinie i serdecznie za nie dziekuje, mam nadzieje, ze pomoga one wielu zdezorientowanym przyszlym mamom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy orientuje się ktoś jak w łaskim szpitalu wygląda poród rodzinny? przede wszystkim chciałabym wiedzieć czy wpuszczą męża na porodówkę bez ukończonego kursu szkoły rodzenia??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewelinna
witam, mąż nie musi mieć żadnego kursu.....musi miec tylko fartuch ochronny-do zalozenia przy wejsciu na oddzial i ochraniacze na buty. Rodzilam w maju-nie sadzilam, ze maz bedzie ze mna bo do szkoly rodzenia nie chodzilismy ze wzgl na jego prace, a przy przyjmowaniu na oddzial polozna zapytala czy chce byc przy narodzinach i zostal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz sporo się w łasku zmieniło - jest nowa ekipa ;-) ja jestem bardzo zadowolona z opieki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulululu
Ja też bardzo polecam poród w łaskim szpitalu. Czułam się bardzo komfortowo-miałam pojedynczą salę. Połozne były na każde zawołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie mamusie ja urodziłam 17.07.2018 i jestem zadowolona z opieki położne sa miłe upzejme i naprawdę polecam szpital w Łasku. Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka

Hejka czy jakieś nowe wieści na temat tego szpitala :)? Rodzil ktoś jeszcze w 2018r albo już w 2019? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×