Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dzisiaj_ja

Dieta dla których chca schdnąć - jest szansa , Łaczmy sie!

Polecane posty

Gość dzisiaj_ja

Drogi dziwczyny , kobiety, matki i singielki!!! Nie mam reklamy kolejnego cud produktu do odchudzania ani kolejnej znakomitej diety. Może zaczne od poczatku, Nie stosuje zadnej diety ani cwiczeń. Ale mam to zamiar robić od jutra. Byłam dzisiaj na badniach lekarskich , a ze jestem troche otyła to lekarka zwróciła na to uwage. Jestem osoba młoda. Powiedziała mi,ze w jej wieku również była taka jak ja . Dużo jadła itd (ja duzo nie jem ale gubią mnie slodycze ,mysle ze jak wiekszosc z nas) . Powiedziała mi ,że schudla 17 KG W 3 MIESIĄCE!!!! I to bez wielkich wyrzeczeń ograniczyła słodycze , na kolacje jadła jabłko z cukrem (na poczatku) , i mniejsze posiłki. A do tego ćw tylko 10 min dziennie! Siedziałam i myślałam przecież to tak nie wiele a może odmienić moje życie!! Lekarka bardzo dobrze znała sie na rzeczy i powiedziała mi bardzo kilka ciekawych aczkolwiek zaskakujących faktów. Uwaga czytajcie uważnie! Shake który czasem pijemy w gorace dni w KFC i innych fast foodach ma do 6 łyżek cukru!!!! Produkty light ,które podobno sa zdrowe przez jakis czynnik niestety nie pamietam jaki powoduje bezpłodność !!!! Wieć dorgie matki lub kobiety ,które chce miec pociech odstawcie to świństwo ! jest one zawarte w gumach do żucia. Podstawowym kolejnym błędem ,który popełniamy jest nie jedznie śniadań oraz głodówki ponieważ nie jedzac pokarm nie trawi sie ale zostawia sobie na potem ponieważ nie dostarczamy mu nowych minerałów. Nie mówic o tym ,ze na diecie nie wolno pić kolorowych ,gazowanych napojów ani sków bo w kazdej szklanece sa 3 łyżki cukru! Posłodziłybyscie sobie taka ilocia cukru wode? Ja nie. Więc pijąc i jedząc to fast foodowe jedznie robimy sobie i bliskim krzywde. Czy możemy to zmienić ? Tak ale musimy same tego chcieć! Więc jak bierzemy sie do roboty?? W razie jakich kolwiek pytań , prosze pisac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×