Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

undercover

VITALER MAX

Polecane posty

Gość gość
Kupiłam, 2 tygodnie - 3.4 kg :D dla mnie to sukces przy moim trybie odżywiania i pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy Wy na prawdę w to wierzycie? Nie ma takiego sposobu, oprócz pójścia pod skalpel żeby schudnąć w miesiąc aż 14 kilogramów. Stosując pierwszy raz dietę w swoim życiu, w wieku 16 lat zeszczuplałam w dwa miesiące 14 kilo, ale to była dieta 1200 kcal i ćwiczenia. Nie ma tak dobrze, że nie zmieniasz sposobu odżywiania, łykasz magiczne tabletki i chudniesz. Jeśli byłyby takie tabletki to gwiazdy z tv nie chodziłyby pod nóż, nie głodziłyby się tylko raz na miesiąc łyknęłyby cudowną tabletkę za 130 złotych i high life. Chcecie schudnąć ? TO MŻ i ruszać d**ę do ćwiczeń :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie powieciegdzie morzna kupic te tablrtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POLECSM . PRZECZYTAJ TO !!
Odradzam kupno tych tabletek ... Ja zamówiłam je przez internet wydałam 137 zł ... Teraz bardzo żałuję ... Przez te tabletki wylądowałam w szpitalu a zdążyłam wziąć tylko 4 ... NIE POLECAM !!! Też mam problem z " tłuszczykiem " , strasznie chce schudnąć .... Ale byłam u lekarza i polecił Chrom ma identyczne działanie " tylko nie oszukuje ludzi " , a chrom to też dodatkowe witaminy ... ^^ Jeśli chrom mi pomoże to podzielę sie z wami tą informacją ^^ ... Kuracje zaczynam od sierpnia , ponieważ przez przebyte 2 tyg. w szpitalu nie mogę jeszcze ... Tabletki powodują zapalenie wyrostka , który moze sie rozlać po upływie kilku godz. , nie wybudzenie sie z narkozy , zapalenie układu pokarmowego !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiechnasaliii
Undorcover ile zaplacili Ci za ten temat?:) piszesz, ze Aleksandra Szczygło odpisała Ci, że to bezpieczny preparat, po czym znajdujemy, że jest to Pan Aleksander:) i odradza ten preparat i nie chce mieć z nim nic wspólnego. Ludzie, otwórzcie oczy, błagam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili 456
ja je też kiedyś kupiłam i nic na wadze mi nie ubyło ,niestety ale człowiek uczy sie na błędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam kupilam ten suplement 2 tygodnie temu i jak do tej pory to z wagi spadlo tylko 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszustwo popieram wyłuda pieniążków i nic więcej j a po ciązy bliźniaczej mam ogromny problem z powrotem do swojej wagi dla mnie nie działają szczerze kiedyś ale dawno temu jadlam tą zupę kapuścianą i plus rowerek i byłam zadowolona podobnież sa teraz takie tabletki tzn ta zupa w postaci tabletek i kosz tuja chyba 15 zl lepiej tego spróbować a zresztą teraz sezon na wazrywa najlepiej samemu ugotować taka zupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednakszczęściara
Dzięki wszystkim za ostrzeżenia. Już miałam zamówić za 87 zł ale coś mnie oświeciło i poszłam do drugiego komputera również wychodząc ze strony ukazało się że jestem szczęściara i 1 na 100 osób mogę kupić za 87 zł:) ale jak otworzyłam Wasze linki ze zdjęciami tych samych osób pod innymi nazwiskami to już byłam pewna że to blef. Jeszcze raz dziękuję za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiax
niestety po tygodniu stosowania nic nie ubyło wiec licze że w drugim będzie to samo :-) kasa po prostu wywalona w błoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenabianka
świetnie że dzielicie się swoimi opiniami, bo dzięki Wam nie dałam się zwariować i uwierzyć w ciemnotę i oszustwo jakie nam wciskają wykorzystując naszą słabość i poszucie winy z tego że przybyło nam parę kilogramów. Ja wystarczy że kupiłam świetny krem REGENE na rozstępy, ale oczywiście efektow też żadnych. Boże kobiety dlaczego jesteśmy takie naiwne. DIETA I ĆWICZENIA. Ponąć bieganie uzależnia jak przekroczy się próg słabości,jeżeli się wtedy nie zrezygnuje to później już z górki. Mam zamiar zacząć, zachęcam i Was bo bieganie sprawia że świetnie modelujemy sylwetkę no i spadają kg w dół. A jeśli chcecie szybko schudnąć to mogę polecić dietę kalifornijską-chyba tak sie nazywała (jajko,grejfrut,gotowane mięso,warzywa) na prawdę polecam schudłam na niej 6 kg a bratowa 12 i to w 2 tygodnie ale póżniej oczywiście trzeba się pilnować ale minimalnie w sensie nie jeść późno kolacji i zamiast auta wybrać rower albo się przespacerować do pracy oczywiście jak jest taka możliwość a jak nie to spacerek dłóższy przed spaniem. Pozdrawiam i powodzenia życzę!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenabianka prosze podaj kilka przepisów lub link do swojej diety. Ja chciałabym schudnąć jak my wszystkie. Wiem, że ruch zdecydowanie pomaga i nade wszystko to jest góru całej sprawy. Będę czekała. GRATULACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc dziewczyny odchudzone i odchudzające się ja tez kupilam ten pseudopreparat rok temu ale pod nazwą 'odchudzanie' i nie zadziałał. obecnie skonczylam preparat 'zielona kawa', ktory tez nie poskutkowal, ale chociaz dostalam zwrot pieniedzy, a konsultat stwierdzil ze jestem widocznie w tym 1% ludzi na ktorych zielona kawa nie podzialala... bujda na kolkach. ponoc skuteczny jest slim green z apteki, ktos na tym schudl 8 kg w 3 miesiace tez poprobuje, pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoromania
wielkie naciaganie, nie dzialaja tabletki i boje sie myslec co jest w skladzie tego specyfiku. dzieki bogu nie otruly mnie. oszusci dorabiaja sie kosztem ludzi z kompleksami. jutro odsylam to badziewie i czekam na zwrot kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio znalazłam na allegro za 65zł 2 opakowania,i to jest ten oryginalny, bo biorę go już 1,5 tygodnia i schudłam 4 kilo.:))) więc wszystkim polecam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aruś
Możecie kupić te tabletki na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wielkie dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldźka
Dobrze dziewczyny, że wrzucacie tu swoje opinie... Ja myślę, że to zależy indywidualnie od organizmu. Jestem jedną z tych, którym akurat kupno tego suplementu się opłaciło... 5 kg już nie ma;) apetyt miałam faktycznie mniejszy, chodziłam również na basen. Ja tam zamawiam drugie opakowanie xD a co!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oldźka
igoromania - skład jest akurat naturalny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiax
niestety w drugim tygodniu tez nic więc jak dla mnie kase ulokowałam nie tam gdzie trzeba :-) wracam sie do chromu .Morze powoli traci sie na wadze ale przynajmniej sie traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganzonk
A ja kupiłam też prawie dwa tygodnie temu na allegro i za 64 mam dwa opakowania i już udało mi się schudnąć 3,5 kilo:))))) więc dalej je będę brała:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganzonk
sorry zapłaciłam 65zł.ale za dwa opakowania:)))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo.l
Witam,zaczęłam brać,po tygodniu tylko 0,5 kg. w dół,jestem zła na siebie że kupiłam te tabletki.Ale biorę dalej i ćwiczę, może coś się ruszy z wagą, Jeden plus! mam mniejszy apetyt i nie mam napadów głodu. Za tydzień napiszę czy coś się zmieniło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga-l1
samo kłamstwo .nie kupujcie tego. ja już po miesięcznej kuracji i nic nawet dieta zero słodyczy. chciałam szybko schudnać i dlatego je kupiłam. po zwykłych tabletkach z apteki wspomagajacych odchudzanie zawsze chudłam a teraz nic. a gdzie gwarancja zwrotu nawet nie dostałam żadnego rachunku ani telefonu do nich. naprawdę nie kupujcie tego lepiej kupić cos z apteki tam przynajmniej wiesz co kupujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INSANITY_COLIN
Witajcie, ja też kiedyś sie przejechałem na podobnej reklamie wspaniałego środka wyszczuplającego. I powiedziałem sobie dość nikt mnie nie będzie w ch.... robił. Więc pobuszowałem po necie i powiem wam że jedyne co pomaga to ciężka praca i znalazłem programy ćwiczeń przed telewizorem lub kompem. Mam siedzącą prace więc żeby organizm mógł normalnie funkcjonować ćwicze. www.beachbody.com Wejdźcie i zobaczcie. Przetestowałem na własnej skórze i moge polecić program INSANITY z Shaun T. RE-WE-LA-CJA!!! Człowiek sie po nich super czuje, robie przed pracą bo pracuje popołudniami, jestem muzykiem, i jest chęć do pracy, co lepsze po pracy nie czuje wogóle zmęczenia. Na początku nie stosowałem diety i schudłem 10 kg przez 2 miesiące. Teraz ćwicze nadal z dietą i jest jeszcze większa różnica. I POWIEM Wam jeszcze jedno te ćwiczenia wciągają!!! Ćwicze ten program po raz trzeci. Mało tego, moje siostry zauważyły jak schudłem i wzięły się za to samo, Jedna zrzuciła już 17 kg. Zobaczcie i przekonajcie sie czy warto faszerować się gównem który więcej szkodzi niż pomaga czy lepiej cieszyć sie z sylwetki którą sie wypracowało, wypociło własnymi siłami i samozaparciem. Tam jak pieniądzę nie spadają z nieba tak i figury nie ma sie leżąc. Na każdy sukces trzeba zapierniczać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groomsik
INSANITY_COLIN, Niestety jestem słaba z angielskiego, a chciałabym wypróbować te ćwiczenia. Możemy skontaktować się poprzez mail w sprawie kupna tego programu ćwiczeń?Pzdr. groomsik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo.l
Witam,minął kolejny tydzień brania tych tabletek, BRAK JAKICHKOLWIEK EFEKTÓW!!!!!! Straciłam 137 zł. Czy ktoś próbował,lub odzyskał GWARANTOWANY ZWROT GOTÓWKI???? Złość ,rozczarowanie tylko tyle mogę powiedzieć o VITALER MAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalony_KoX
Witam Was moje Drogie Panie. Powiem Wam co pomoze w schudnieciu. Napewno 5 - 6 mniejszych posilkow. 3 glowne i 2 -3 mniejsze. Do tego minimalna opcja ruszania sie i na koniec ... ECA stack. Luknijcie sobie na bestbody.net.pl firma to diamond labs. Tanio nie jest to fakt , ale sam testowalem i w 3 tygodnie zjechalem o 7 kg. To nie sciema nikt mi za to nie placi. Robie 3 x w tyg. trening silowy a po nim aerobowy ( min rowerek stacja ). wylewam 7 poty po tym preparacie a co fajniejsze chamuje z***biscie laknienie. Proponuje zaopatrzyc sie w polprazol oslonowy na zoladek + dobre witaminy polecam olimpu . Oprocz tego oddzielnie Wapn MAGNEZ i Potas z cynkiem ( Aspargin w ostatecznosci ). Jak nie wiecie co to ECA zapraszam na Wiki. Pozdrawiam Szalony_Koxu. PS nie poddawajcie sie. Jestem z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×