Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

undercover

VITALER MAX

Polecane posty

Dziewczyny nie wierzcie w ten specyfik. Moja mama kupiła jakis czas temu tabletki "Odchudzanie" przez internet i w reklamie były zdjęcia tych samych osób, ale z innymi imionami. Oczywiscie tabletki nie poskutkowały, a jak szukałam o nich jakieś info w necie, to ktoś na forum przytoczył jeszcze inną nazwę tabletek, ale zdjeciach też były te same osoby. I ten sam chwyt reklamowy - że normalna cena ponad stówkę, a jak próbujesz zamknąć strone to wyskakuje info, że dziś specjalna promocja - tylko 87 zł i że taka z Ciebei szczęściara. Jak więc widać sprzedają w kółko ten sam syf, ale że sprzedaż spada (bo taletki nei działają), to zmieniają nazwę i puszczają w obieg ponownie. Nie wierzcie w to!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaSeOna
Zaczelam dokladnie tydz.temu brac,do tego pilam 2butelki wody czyli 3l.jest -3,30kg dokladnie.nie cwiczylam bo mi się nie chcialo i nie miałam czasu.dopiero wczoraj poswiecilam godz.cwiczeniom dzis tez, moze do konca tyg uda mi się trochę jeszcze poruszac.zobacze,ale ogolnie mam lenia strasznego,ale za to smaruję sie codziennie balsamami. Mam jeszcze tabletek na tydz. Myslę ze jeszcze ze dwa kg zejdzie.dla mnie to i tak sukces.natomiast moja znajoma tez brala te tab.ale nic nie schudla.ona to wogole strasznie duzo je,nie cwiczy i nie pije wody tylko jakies gaz.napoje.nie przestrzegala nawet w najmniejszym stopniu zadnych ograniczen w jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasua
KŁAMSTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ncmsdjh
UWAGA!!! Oświadczenie dotyczące suplementów diety o przeznaczeniu dla osób otyłych pragnących utracić tłuszczową masę ciała W związku z licznymi zapytaniami, Instytut Żywności i Żywienia im prof. dra med. Aleksandra Szczygła informuje, iż: powoływanie się na pozytywne opinie, rekomendacje lub logo Instytutu w pojawiających się materiałach reklamowych dotyczących "suplementów diety o przeznaczeniu dla osób otyłych pragnących utracić tłuszczową masę ciała" następuje bez wiedzy i zgody Instytutu oraz stanowi naruszenie dóbr osobistych Instytutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabolek
a ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam stosowac tydzien temu i poki co, jakichs spektakularnych efektow nie widac. nie cwicze, jem normalnie, moze troche zmniejszyl mi sie apetyt. kupoilam 2 opakowania, w nast dniu dzwonila do mnie pani z obslugi klienta i proponowala kolejne 2 za polowe ceny ( 87zl za 2 op).odmowilam, uzasadniajac, ze chce sprawdzic, jak zadzialaja te, ktore juz mam. pytalam tez o zwrot - pani powiedziala ze formularz do zwrotu jest na stronie, i przy zakupie 2 opakowan za 1 zwracaja. zobaczymy,jak efekt. bede jeszcze pisala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artis
odp: Madziul88 http://emarketing.krawczykowski.net.pl/716/ Dzikeki madziu za link. Po przeczytaniu jestem na 100% pewien ze VITALER MAX to oszustwo!!! po pierwsze nigdzie na stronie producenta nie ma napisane o firmie sprzedajacej produkt a rowniez o samym producencie. po drugie powoluja sie na "Instytut Żywności jako środki: "O przeznaczeniu dla osób otyłych pragnących utracić tłuszczową masę ciała." a oto link z insytyutu zywnosci odnosnie tych preparatow: http://www.izz.waw.pl/en/main-page/3-aktualnoci/aktualnoci/398-owiadczenie-dotyczce-suplementow-diety-o-przeznaczeniu-dla-osob-otyych-pragncych-utraci-tuszczow-mas-ciaa pewnie wiecej mozna znalesc dowodow oszustwa ale mnie juz wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula28
Jednak kłamstwo z tym cudownym odchudzaniem sprawdziłam i nie działają jestem do tyłu 137 zł a kilogramy bez zmian :( ale zapisałam się na fitness i siłownię karnet na 16 wejść i cena również 130 ale już pomału widać efekty bo naginam codziennie po godzine czyli co jeśli nie schudniecie naturalnie to żadne suplementy nie pomogą WIĘC WSTAJEMY Z KANAPY I DO ROBOTY!!!:D POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje_za_info
dziewczyny, dziękuję za szczere opinie, w ostatniej chwili zrezygnowałam z zakupu - choć oczywiscie też nagle przy rezygnacji z zakupu na ich stronie stałam się "szczęściarą" bo dali mi promocje ceną ze 137 na 87zł... Więc utwierdziło mnie to w przeświadczeniu że musi to być ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efellina
Dziewczyny też znalazłam ich stronę i podpisuję się, że to jest jedno wielkie oszustwo nie brałam tych tabletek, ale wiem że bez diety i ćwiczeń nic się nie zdziała. Tylko szkoda, ze tak ciężko jest się do tego zabrać :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasia211992
A co powiecie o specyfiku: Zielona Kawa w tabletkach? Może ktoś próbował? tylko podobno trzeba brać żelazo przy jego stosowaniu, bo podobno wypłukuje je,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczkaa81
A ja jestem zadowolona z tych tabletek, może nie ubyło 10kg w miesiąc ale 3,5kg jak dla mnie to bardzo dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina z USA
Czytam o tym specyfiku i nigdzie w USA go nie ma, wiec pewnie jakas lipa i jada na tym ze z USA wiec musi byc super. Tutaj tyle grubasow ze by o tym juz bylo glosno. Prubowalam go znalezdz tu w USA i nikt o tym nie slyszal... Wiec mam tylko nadzieje ze straciccie tylko pieniadze a nie zdrowie, nie ma aprobaty FDA (kazdy lek musi byc przez nich zaaprobowany). Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!
to jedne wielkie oszustwo... ci którzy się jeszcze nie nacięli to ostrzeżenie dla was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł B.
to oszustwo-nabyłem ten specyfik...niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł B.
uwaga-oszuści!-niestety kupiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie Placebo ;D Zauważyliście, że najpierw kosztuje 137 a jak chcecie opuścić stronę wyskakuje okienko „zaczekaj, mamy lepszą ofertę” i opcja z 87 złotymi ? :D Obstawiam że koszt wyprodukowania jednej buteleczki to jakieś max. 50zł. Oj dorobią się na biednych Polakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
undercover czytaj co jest nizej napisane. nie dziwię się że naciągają takich ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeff
Hejka, wydaje mi sie, wszystkie preparaty (nazywane tu suplementami) poczawszy od tego o ktorym mowa do Acaii, to tylko jedna wielka sciema!!!!, zaden suplement nie potrafi usuwac tluszczu z naszego organizmu bez naszej pomocy i naszych wyzeczen :). Potrzebujemy troszke pracy w danym kierunku np. regularne czwiczenia na spalanie, rowerek, bieganie, basen itp, ale rowniez ustabilizowania naszego jedzenia :)))) ograniczenia bezsensownego " zarcia " co popadnie, ograniczenia cukrow, tluszczow itd. Jezeli ktos mialby ochote sprobowac prawdziwego odchudzania to polecam owe suplementy ! ( pamietajcie same nic nie robia!!!) Sup odtluszczajace - spalacze tluszczu: Watershed , T-X , Thermofuse, Thermo Speed Extreme ( polski suplement, dostepny w aptece bez recepty), Thyroid T3 , FBlock wiekszosc reklamowanych suple to sciema :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldcvo
Kurczę,ja je zamówiłam, chodzę na Zumbe i Jogę,nie stosuję diety co prawda ale kupiłam te tabletki. Nic nie schudłam i nie mogę się z nimi skontaktować a strasznie mi szkoda tych 137 zł, zwłaszcza,że to nie pierwszy raz (najpierw kupiłam preparat "Odchudzanie" a teraz "Vitaler Max"). Jestem strasznie głupia. Mogę liczyć na jakiś zwrot pieniędzy? Wiecie coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biorąca
Drogie Panie,skorzystałam z promocyjnej ceny i niestety nie schudniecie tyle ile piszą w aukcji. Co więcej byłam już po połowie opakowania nie zadowolona i chciałam zwrotu pieniędzy i niestety kupując tylko jedno opakowanie żądają zwrotu całości - śmiech na sali!!!!! Jak można zobaczyc czy działa a potem zwrócić całe opakowanie jak żądają? Żenada i naciaganie osób na jakieś czary mary !!!!!!!!!! NIE KUPUJCIE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli na stronie gdzie oferuje się jakąkolwiek sprzedaż nie ma adresu kontaktowego, ani numeru telefonu to radzę takie strony omijać z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde zawiodłam sie bo przy diecie i cwiczeniach stosujac tabletki schudłam tylko 3 kg. strata pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo się nabrała !!.dzięki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiax
niestety kupiłam ,więc dzisiaj pierwszy dzień za dwa tygodnie dam znać czy naprawdę to dział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3kasiak3
Czesc.. zamowilam te tabletki i odechcialo mi sie ich.. macie moze jakis numer telefonu do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiajj
niestety nie ,a powinno byc jakies biuro obsługi, sama sie naciągłam i nie miałam jak wycofać sie z zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×