Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

undercover

VITALER MAX

Polecane posty

Gość Adriann1111
Jeśli chodzi o ten suplement diety to mogę powiedzieć, że udało mi się zrzucić parę kilogramów. Może nie tyle ile jest napisane, ale dobre i to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz1989
Ja kupiłem mamie, jest zadowolona z efektów. Taniej można kupić na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Ksiezniczka
Nie wiem czemu niektórzy smarują ten suplement. Stosuje juz go 3 miesiąc i jest bardzo dobrze. Schudłam dobre 15kg. Postaram się wam pokazać moje efekty, na pewno będziecie mile zaskoczeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markoooooo
Też się podepnę pod wypowiedzi wyżej, moja dziewczyna kupiła vitaler i sam widzę że chudnie w oczach ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admin24
witam co do powyzszych wypowiedzi dalaczam sie. nie mazadnego skutecznego leku ktory pomoze nam zrzucic zbedne kilogramy. ja stosowalam roznosci, jak narazie nie pokusilo mnie do tych vitaler max.tez wydalam tyle kasy i nic nie pomoglo. po przeczytaniu waszych wypowiedzi zwatpilam i nie kupie tego. najlepszym i najskuteczniejszym lekiem jest nasza silna wola. my sami musimy sie zmusic do tego aby sie pozbyc tych zbednych kilogramow. zamiast siedzenia przed komputerem wlaczmy sobie jakas muzyke robmy brzuszki a przy ladnej bezdeszczowej pogodzie pojdzmy pobiegac. jedzmy normalnie bez zadnego podjadania przed danym posilkiem. mowie tak bo tak robilo kilka moich znajomych kolezanek. zaczely normalnie sie odzywiac, biegac, jezdzic na rowerze i cwiczyc w domu. w ten sposob udalo im sie schudnac. i wedlug mnie na odchudzanie to jest jedyny najlepszy sposob. fakt faktem po kilku dniach odechciewa sie tego ale jak sie chce zrzucic niestety trzeba pocierpiec. a rezultaty same przyjda z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam zakup - nie skutkuje - zwróciłam preparat i przesyłki kurierskiej nie odebrali... właśnie do mnie wróciła... czyli ani kasy ani efektu, który gwarantowali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natimika
hej, parę miesięcy temu tabletki miały inną nazwę weight loss; ja zakupiłam, skusiłam się i powiem wam, że jak poczytacie fora pod inna nazwą tabletek okaze się że nie sa aż tak skuteczne. wracając do mnie. kuiłam stosowała i 2 kg mniej. po miesiącu okazało się że to co schudłam przybrałam dwukrotnie. nie radze ich kupować to pieniądze wyrzucone w błoto i nie zwracają pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiola
Witam, ja stosowałam Vitaler Max przez 30 dni, do tego chodzę na zumbę i szybkie spacery i efekt był taki że schudłam zaledwie 2 kg, więc nie polecam zwykła ściema. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomi_pl
Zakupiłem 2 opakowania, a trzecie dostałem gratis. Zażywałem 2 x dziennie. Waga nie drgnęła. Było 117 i tak nadal jest. Zwróciłem sie o zwrot pieniędzy (zgodnie z treścią reklamy). Czekam na odpowiedz od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest jedno wielkie oszustwo, mozna to porownac do reklam ze zarabiasz po kilka tysiecy euro nie wychodzac z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Nie wierzcie w ten produk poniewaz kupilam 2 opakowania i marzylam o smuklej sylwetce i tak jak wazylam 74kg to zostalo do dzis po zjedzeniu 2 opakowac vitaler maxu. Wiec nie kupujcie tego produktu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaaaaas
Strasznie dziwni są ludzie naprawdę. Przecież wiadomo, że wszystko zależy od organizmu. Nie odradzajcie tego innym, bo to, że wy schudliście dwa kg nie znaczy, że komuś nie uda się więcej. Ja złożyłam się na vitalr\er max z mamą i wzięłyśmy cztery opakowania. Po dwa dla każdej. Ja schudłam 6 kg, ale mamie udało się aż dziewięć. I co? Na nas jednak działało:) Ale nie opychałyśmy się moi drodzy hamburgerami, a potem nie płakałyśmy, że nie skutkuje:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka reklama hehehe myślisz, że jesteśmy tak naiwne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1000
Dziewczyny nie dajcie nabić się w butelkę!!!! Jestem z wykształcenia farmaceuta i pracuje x lat w aptece i powiem że nie ma skutecznego srodka na odchudzanie.To wymysły koncernów farmaceutycznych, które zarabiają na naiwności ludzi.Suplement diety nie podlega takim badaniom jak lek, w związku z tym nie wiemy dokładnie ile jest substancji czynnej w reklamowanej kapsułce , może być i znikoma ilośc, to nie podlega badaniom.Przyczyn otyłości jest wiele... Jedynie skutecznym sposobem jest sport lub kapsułki z tasiemcem , ale nie polecam i przestrzegam o wielkich komplikacjach tego sposobu. Kobiety sa nimi zachewycone bo naprawdę szybko chudna i bardzo dużo-tasiemiec wyzera z nas wszystko co dobre, lecz po jakims czasie kobietą rośnie nienaturalnego kształtu brzuch. Po badaniach delikwenta okazuje się że w jamie brzusznej znajduje się otoczka a wniej jaja tasiemca, to rosnie a jedyny sposób pozbycia się tego , bo grozi to wyniszczeniem organizmu i ...jest poeracja.W trakcie operacji chirurdzy czsami uszkadzają cienka torbiej i jaja wylewają się do jamy brzusznej zagniezdzając się.Oczyscic jame brzuszna z czegos takiego jest bardzo trudno. W prakryce dochodzi do ponownego otorbienia, operacji, czyszczenia i td.REkordzisci przechodzili oo kilka operacji i zadali milionowych odszkodowań.Przestrzegam. Natomiast rewelacyjna metoda pozbycia się ogromnej ilości kalorii możemy osiągnąć świcząc w domu przyrządem naz. hantle Kettlebell.Poczytajcie w internecie, na youtubie sa treningi, fantastyczna rzecz, lepiej na to wydac ciężko zarobione pieniądze niż dawac innym się dorabiać na naszej skórze.Stosuje to na sobie sa efekty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pionas
Witam. Powiem Wam że też miałem obawy. Ale jestem zaskoczony. W 2 miesiące zrzuciłem 14 kg. Mówiąc szczerze to nie że zacząłem ćwiczyć tylko ograniczyłem wchłanianie pokarmów. Jem miej, bo po tych tabletkach nie odczuwam takiego pragnienie wchłaniania wszystkiego co mi pod rękę podejdzie. Obecnie jadam śniadanie i ok. 18 kolację. To wszystko. Te tabletki z tego co czytałem właśnie do tego służą. Do ograniczenia chęci jedzenia. Działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Tych tabletek nie kupiłam i nie zamierzam. Nacięłam się już na Zieloną kawę. Kupiłam dwumiesięczną kurację. Po dwóch miesiącach - nic. Nie ma tabletek, które bez diety i wysiłku spowodują spadek wagi! A jeszcze, aby potwierdzić oszustwo - na stronach zielonej kawy 2 razy zamieściłam negatywną opinię - żadnej nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalalalal
zero efektów... całe szczęście to tylko jedno opakowanie... nie spodziewałam sie spadku wagi o 14kg ale na ograniczony apetyt i lepszą przemianę materii liczyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam przede wszystkim pan/i profesor nie pracuje w instytucie instytut żywności i żywienia nosi imię profesora pan profesor niestety już nie żyje zmarł 9 czerwca 1983 w warszawie jak już ktoś pisze ,że ma rekomendacje tej osoby wypadałoby się do tematu przygotować a nie pisać bzdury pozdrawiam czytających ;-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitaler max to ściema
nikomu nie polecam, producenci nie oddaja kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dajcie sie nabrac !!!!! To jest zwykla przewala !!!!! Ja zamowilam ten suplement za 137 zl i juz po fakcie weszlam na to forum. Nazajutrz juz zadzwonila przedstawicielka z tej firmy wysylkowej ( po glosie - mloda dziewczyna) informujac mnie, ze wlasnie wysylaja mi przesylke i w ciagu 3 dni powinnam ja otrzymac. Wowczas powiedzialam, ze rezygnuje z tej dostawy i przytoczylam jej wiele wpisow lacznie z powtarzajacymi sie zdjeciami kobiet niby odchudzonych " zapozyczonych" z innych stron i innego specyfiku na odchudzanie.... Ta pani oburzona oczywiscie najpierw powiedziala, ze ona tylko pakuje te produkty do wysylki, a po chwili zaczela mnie straszyc droga sadowa i zapytala czy zapoznalam sie z regulaminem na ich stronie..... Odpowiedzialam, ze nie odbiore tej przesylki, a jedynie moge im zwrocic koszta wysylki ok. 20 zl i zeby na e-mail przyslali mi dokladny koszt tej wysylki.... Na szczescie do dzis nie bylo przesylki ani e-maila, a minal juz ponad miesiac. Nie dalam sie zastraszyc..... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę wam że ja jak tylko przeleciałam wzrokiem zdjęcia i te zakłamane zapewnienia to od razu wiedziałam że to ściema!!! Trafiłam na tą stronę przypadkiem bo też jestem Ania z Gdyni więc mnie zaciekawiło i w miarę jak czytałam to śmiech na sali :) już na samej stronie reklamującej jest tyle baboli że od razu wiadomo że ściema. Po pierwsze laska schudła 14kg w miesiąc więc gdzie skóra która nie nadążyła za taką radykalną utratą wagi i stała się wiotka? Po drugie dlaczego widać komentarze z ostatnich 2-3 dni ale samemu nie możesz skomentować? I jeszcze fajny komentarz - artykuł jest świeży a laska w komentarzu pisze że długo się zastanawiała nad kupnem i dopiero historia p. Ani ją przekonała a teraz jest już po miesiącach czy dwóch kuracji i zachwala jaka to ona skuteczna. Ludzie czytajcie uważnie czasem również między wierszami i nie dajcie się zrobić w balona. Ja jestem szczęśliwa że trafiłam na dietę dzięki której pożegnałam się ze zbędnymi kilogramami i mogę jedynie współczuć tym którzy szukają do tego tabletek cud. Też taka byłam ale zawsze skąpiłam na tabletki więc dzięki temu nigdy się nie nacięłam. Jakby kogoś interesowało ja schudłam w miesiąc -10,5kg w drugi miesiąc -3,5kg w trzeci -1,9kg w czwarty -7,6kg w piaty -5,3kg w szósty -4,1kg w siódmy -3,5kg i w ostatni miesiąc diety jeszcze -1,3kg co w sumie dało mi -37,7kg bez odczucia głodu bo mogłam jeść bez ograniczeń z tym że tylko oznaczone produkty jak również bez ćwiczeń czego teraz bardzo żałuję bo kondycja skóry byłaby o wiele lepsza gdybym ćwiczyła choćby trochę a tak mam wiotką skórę na brzuchu i troszeczkę pod ramionami ale i tak jestem dumna i wam również radzę przestańcie szukać tabletek cud a weźcie się za odchudzanie z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjereeczka
Witam:) a nie boicie się że to jakieś oszustwa wypisywane na tych stronach rzekomych producentów? ja miałam już takie myśli ze to mogły by być tabletki z tasiemcem że ludzie tak chudną. ale to tylko przykrywka do chęci zakupu. Dajcie znać bo też jestem chętna do zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jedna wielka ściema. Firma co jakiś czas zmienia nazwy by nie było negatywnych komentarzy. Ja też niestety kupiłam to g... i co? NIC!! A czego się głupia spodziewałam. Wszyscy dookoła mnie ostrzegali ale ja sie tak napaliłam. Tak pewnie jak Wy. Nie kupujcie! dobrze radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to już strach kupować z nieznanych źródeł czy niepewnych bo to naprawdę może być jakiś tasiemiec czy coś takiego. Można oczywiście jakiś suplement który pomaga w odchudzaniu czy przyśpiesza ten proces ale trzeba dużo więcej dać od siebie , czyli odpowiednie posiłki i jakiś wysiłek fizyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cob
Witam ja kupilem dla swojej pani tez 2 opakowania i powiem tylko tyle to g.......no nie dziala nie moge odzyskac pieniedzy nikt nie odpowiada na moje meile nie kupujcie tego to strata pieniedzy i czasu nie dam im spokoju jak nie zwrocom mi pieniedz jak zapewniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam tabletki wraz z zestawem ćwiczeń i powiem że schudłam 12kg ale przez okres 2 miesięcy, moim zdaniem połącznie tych dwóch rzeczy dało dość dobry rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia1111
Witam! Brałam przez miesiąc i nic. Ani jeden kilogram mniej. Nie warto kupować. Lepszy rower, spacer z kijkami , basen lub siłownia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×