Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadia355

Gdzie zrobić kurs makijażu permanentnego?

Polecane posty

Witam bardzo prosze o pomoc, gdzie najlepiej zrobić szkolenie z makijazu permanentnego? Szukałam w internecie ale nie moge sie zdecydować? Może ktoś chciałby podzielić się doświadczeniami?:> Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiła w Europejskiej Akademii Szkoleniowej w Koszalinie i byłam bardzo zadowolona. Pełen profesjonalizm Pani Oli! Polecam z czystym sercem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiszka99
A myślałam,że tylko ja taki fajny kurs znalazłam:) heh jednak jest nas więcej. Musicie przyznać,że Aleksandra ma w sobie moc zarażania pasją do permanentnego. Jak już człowiek dostanie się "w jej ręce" no nie ma siły,żeby się nie nauczył. Naprawdę świetna kobitka a kurs na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiszka99
A myślałam,że tylko ja taki fajny kurs znalazłam:) heh jednak jest nas więcej. Musicie przyznać,że Aleksandra ma w sobie moc zarażania pasją do permanentnego. Jak już człowiek dostanie się "w jej ręce" no nie ma siły,żeby się nie nauczył. Naprawdę świetna kobitka a kurs na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewa
Polecam! Pani Aleksandra Górecka wiele mnie nauczyła - wielkie dziękuję w jej stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam szkolenia u Pani Aleksandry Góreckiej w Międzynarodowym Instytucie Makijażu Permanentnego http://aleksandragorecka.com/szkolenia/ Pani Aleksandra z pasją i zaangażowaniem prowadzi swoje szkolenia, a co najważniejsze, naprawdę potrafi przekazać wiedzę. Odbyłam szkolenie MASTERCLASS poziom III- szkolenie podstawowe, gdzie nauczyłam się robić brwi, usta i kreski. Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeataK

Ja polecam Centrum Szkoleniowe Biotek. Szkolenia prowadzą profesjonaliści, oczywiście po szkoleniu i egzaminie dostajemy certyfikat. A po szkoleniu w Biotek możemy otrzymać rabat na urządzenia do makijażu permanentnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaa

Ja na kurs makijażu permanentnego poszłam do Marzeny Kotowskiej z Perfect Glamour we Wrocławiu. Pani Marzena jest chyba jedną z najlepszych specjalistek zajmujących się makijażem permanentnym, a do tego jest fantastyczną kobietą z podejściem do kursantki J Ja byłam na kursie I stopnia makijażu permanentnego Biotouch. Co ważne to szkolenie jest indywidualne, dzięki czemu trener może poświecić całą swoją uwagę jednemu kursantowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×