Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trudna sytuacja rodzinna

Trudna sytuacja rodzinna!

Polecane posty

Gość trudna sytuacja rodzinna

Drodzy forumowiczę Musze wam się wyżalić. W mojej rodzinie bardzo źle się układa, ojciec bogaty i przedsiębiorczy ale jest tyranem i bardzo toksycznym człowiekiem. Szczególnie dla mnie i mojej matki. Moja matka opowiedziała mi wczoraj że mój ojciec wymusza na niej współżycie seksualne szantażując ją pieniędzmi (że nie będzie miała na fryzjera, sukienke, czy drogie kosmetyki które pomagają jej w tym wieku zachować kobiecość). Ze mną jest gorsza sytuacja, mieszkam u ojca, mieszkam u rodziców z małym dzieckiem. Mogę spokojnie pracować, rozwijać się. Dzięki pieniądzom ojca(mam udziały w jego firmie) mogłam otworzyć dwa salony fryzjersko-kosmetyczne. Nie muszę dokładać się do rachunków, żyje mi się tam po prostu dobrze i ciężko jest mi z tego zrezygnować. Mimo tego że jestem kontrolowana co do godziny przez ojca. Starsi bracia, jeden jest bezdzietny, kawaler, śpi do południa. Między nim a ojcem wiele razy dochodziło z tego powodu do awantur. I jeszcze drugi brat ze swoją bratową. Mają trójke małych dzieci - Dwoje chłopców i jedną dziewczynkę, w dodatku u gina bratowa dowiedziałą się że zostanie mamą bliźniaczek. Więc bracia również siedzą cicho bo żyją właściwie za pieniądze ojca. Teraz zastanawiam się dlaczego wszyscy musimy ojcu ustępować. Matka zażądała od niego by dał jej rozwód i podzielił swoją firmę na 5 części. On, mama, ja i bracia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owiniecie pepowina
Nie musicie ojcuustepowac. Wyprowadzcie sie na swoje. No niestety, jesli korzystasz z jego pieniedzy to musisz sie dostosowac. Zawsze zastanawialo mnie dlaczego dzieci oczekuja od rodzicow okreslonego zachowania?! To, ze ojciec jest tyranem, to jedno - zona spokojnie moze sie rozwiezc i jesli nie pracuje, zazadac alimentow na siebie. Wy mozecie sie wyprowadzic, jesli nie odpowiada Wam sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 21 t.c.
jak dla mnie jesteście pasożytami. Ojciec utrzymuje cała waszą rodzinę, a wam ciągle w dupie źle. Siedizcie w jego domu bo wam tak wygodnie i jeszcze narzekacie. Ty za pieniądze ojca masz zaklady kosmetyczne, a Twoi bracia? lenie smierdzące spiące do południa i żerujące na ojcu. Dzieciaki sobie robicie a ojciec ma na swoje dzieci i wnuki zarabiac. I jeszcze mamuśka...kolejny leń smierdzący, który się żali na swój cięzki los ale tak jej dorbze bo kase dostaje. Nic dziwnego, że ojciec ma was dosyć. Ja tez bym miała takich leni i pasożytów dosyć. Niby dlaczego ojciec ma podzielić firme na 5 cześci? bo co? bo wy tak chcecie? on na te firmę pracował i pracuje a wy jak takie sempy! chcecie mu ją zabrac bo zapewne "nalezy się wam" za nic nie robienie cąłe życie. Ja piernicze co zxa debile...jeżlei ten temat to nie prowokacja to jesteście banda padalców. na miejscu ojca nic bym wam nie dała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzx
to pewnie prowo. choć z drugiej strony pasożytów pełno na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak twoja matka jest na jego
utrzymaniu to niech nie narzeka na seks bo to jej obowiązek/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×