Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość avizo z sądu

Rozwód siostry i moje prawdziwe zeznania za pieniądze!

Polecane posty

Gość avizo z sądu

Otóż stanę przed sądem przeciwko siostrze która jest alkoholiczką a jej obowiązki wykonuje za nią jej własna matka. Postanowiłam że pójdę do sądu, szwagier zapłacił mi pieniądze i powiem całą prawdę. Mam nawet nagrane na telefonie jak matka mówi mi o problemach alkoholowych siostry, o jej agresji. Mam też nagranie jak moja matka i ojciec wyzywają swoje matki nawzajem od kur.... postanowiłam że pokaże to sedzinie. Matka mnie przy moim dziecku nie pomogła, nie mogłam pracować. Matka dała dom, lokale, nieruchomości i działki mojej siostrze oraz jej dzieciom (też dała po 2 działki). Moi bracia dostali coś tam i ich dzieci po działeczce a ja nic, mój syn też nic. Dlatego teraz stane w sądzie przeciwko rodzinie. Moja ciotka która nienawidzi mojej babki i siostry też powie w sądzie prawde. Bo narazie moja matka i siostra kłamały przed sądem. Jeszcze se przedszkolanki wzieły którym zapłaciły za lewe zeznania. To też powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niej obowiazek zeby ci DAWAC zachlanna, wredna dziewucho jestes pierdolnieta z ta roszczeniowa postawa idz sie lecz wredny czlowieku, zeby na wlasna siostre .... DNO DNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avizo z sądu
A jak rodzina wyzywa się od dziadów, traktowała jako to najgorsze dziecko a rodzeństwo jeszcze się śmiało to co byś zrobiła????? mam 53 lata, moja siostra 33 i mimo wszystko boli mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj awizo
masz 53 lata i jestes zgorzkniala stara babą szkoda mi twojego dziecka ze zyje w takim toksycznym swiecie zdominowamym przez sfrustrowana matke, kobiete bez dumy i klasy zawistna istoto naucz sie cieszyc z zycia i doceniac to co masz a nie patrzec w tyl z reszta wedlug mnie fajniej "smakuje" i lepiej sie czlowiek czuje jak sam cos osiagnie np. kupi mieszkanie a nie dostanie od rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avizo z sądu
Mnie chodzi oto że rodzice myślą że jestem najgłupsza z rodzeństwa. Poza tym jak zeznam (nawet przeciwko własnej siostrze) to chyba dobrze zrobię dla jej dzieci. Że nie będą wychowywali je agresywni dziadkowie oraz matka alkoholiczka. Oni ukrywają problemy siostry z alkoholem bo boją się nie o dzieci ale o alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłe hłeeee
pewnie sypiasz ze szwagrem i to nie tylko za pieniądze, że tak chcesz dokopać siostrze i rodzinie widać że nawet z wazeliną włazisz mężowi siostry w doopę, wróg swojej rodziny z ciebie patologia najgorszego rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avizo z sądu
A na sranie mi jakiegokolwiek faceta w moim życiu. Mam 53 lata i wogóle nie chcę mężczyzn znać. Poza tym mąż siostry jest młodszy ode mnie o 20 lat, nigdy bym się z takim dzieckiem nie związała. Gardzę takimi kobietami. Po 1 - rodzice nie dając mi nic w spadku wyrzekli się mnie pierwsi. Po 2 - rodzice i rodzeństwo wyzywają mnie od dziadów. Po 3 - jak prosiłam rodzeństwo oto by załatwili mi pracę, odmowili. Po 4 rodzina szwagra powiedzieli mi że jeśli powiem w sądzie prawdę to oni mi zapłacą i oprócz tego załatwią mi pracę za 2,5 tysiąca miesięcznie. Własna rodzina by mi tego nie załatwiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avizo z sądu
zrozumcie jestem byla wspopracownica SB i lubie puszczac sie a na wsi tego nie lubia wiec co mam zrobic jak nawet na tirowke sie nie nadaje bo mam krzywe nogi.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym pracowała w SB to nie klepałabym teraz biedy. Widzę że pewnie podszywa się jakaś siostrunia która też okradła swoją siostrę. Ale teraz mam okazje upokorzyć całą swoją rodzinę i zrobię to. Nic mnie nie powstrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
avizo z sądu Otóż stanę przed sądem przeciwko siostrze która jest alkoholiczką a jej obowiązki wykonuje za nią jej własna matka. Postanowiłam że pójdę do sądu, szwagier zapłacił mi pieniądze i powiem całą prawdę. Mam nawet nagrane na telefonie jak matka mówi mi o problemach alkoholowych siostry, o jej agresji. Mam też nagranie jak moja matka i ojciec wyzywają swoje matki nawzajem od kur.... postanowiłam że pokaże to sedzinie. Matka mnie przy moim dziecku nie pomogła, nie mogłam pracować. Matka dała dom, lokale, nieruchomości i działki mojej siostrze oraz jej dzieciom (też dała po 2 działki). Moi bracia dostali coś tam i ich dzieci po działeczce a ja nic, mój syn też nic. Dlatego teraz stane w sądzie przeciwko rodzinie. Moja ciotka która nienawidzi mojej babki i siostry też powie w sądzie prawde. Bo narazie moja matka i siostra kłamały przed sądem. Jeszcze se przedszkolanki wzieły którym zapłaciły za lewe zeznania. To też powiem.""""""" A co chcesz uzyskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Dostanę pieniądze od szwagra który odbierze mojej siostrze dzieci i dzięki temu ona nie będzie już dostawała ponad 7 tysięcy alimentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podobnie
wow 7 tys. alimentów, weź wysil się bardziej w zmyslaniu, w zyciu o takich nie słyszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
"""" avizo z sądu 1. Dostanę pieniądze od szwagra który odbierze mojej siostrze dzieci i dzięki temu ona nie będzie już dostawała ponad 7 tysięcy alimentów.""""" Twoja motywacja nie do końca trafia mi do przekonania. Bo nie wiem i nie przekonujesz mnie , o tym, że dbasz o jej dzieci a nie o pieniądze ,które możesz otrzymać.Masz postawę roszczeniową.A to nie może być powodem do takiego działania.Nikt niczego nie musi Ci dawać. A ,że czegoś nie otrzymałaś to wcale Ciebie nie usprawiedliwia.Powinnaś sama odpowiedzieć sobie na pytanie. Dlaczego nic nie otrzymałaś? I co Ty dałaś innym? Poza tym pamiętaj ,że za słowem idzie odpowiedzialność za słowo. Żeby znowu , dookoła nie byli wszyscy winni , tylko nie ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko jeśli twoja siostra to
pijaczka to dobrze że zeznasz przeciwko niej przed sądem. Też bym tak zrobiła. A to że weźmiesz jakieś pieniądze za powiedzenie prawdy to nic złego nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre.
Dobrze robisz. Tak czasem bywa, ze pomagaja nam zupelnie obce osoby a wlasna rodzina ma w dupie. Powinnas byc z siebie dumna :) Z pomagania rodzinie nic by nie miala. Nie szuka sie milosci, akceptacji i wiezow tam gdzie tego nie ma - rodzina ma na nia wyjebane i sie jej wyrzekla. Autorka powie o nich prawde i jeszcze komus pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×