Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Najtel

"Przyjaciółka" mojego chłopaka ma obsesje na jego punkcie i jest mitomanką

Polecane posty

Gość Najtel

Ja i mój chłopak żyjemy w związku już od dłuższego czasu. Jesteśmy parą gejów. On ma "przyjaciółkę". Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ ja sam mam wiele, gdyby nie to, że ona sprawia wrażenie zakochanej w nim. Sprawia wrażenie jakby miała obsesję na jego punkcie. Jestem bardzo towarzyski. Jak ją poznałem wydawała się zwykłą, śmieszną dziewczyną. Nie będę opisywał szczegółów, ale od samego początku ona starała się strasznie zwrócić uwagę mojego chłopaka na siebie. Zaczęła wymyślać sobie mnóstwo problemów, które nie istnieją. On sam to pierwszy zauważył. Później się okazało, że całe jej życie i historie są zmyślone. Jest mitomanką. On zadaje się z nią, ponieważ jest to dla niego wygodne. Ona zrobi dla niego wszystko. Nie jak przyjaciel, tylko jak służąca. Ona ma obsesje na jego punkcie i jakby robi trochę z siebie jego dziewczynę... W skrócie, trochę się jej boję, ale pod względem jej mitomanii i ew. psychozy. Ona jest na prawdę bardzo dziwna i potrafi wymyślać sobie tak poważne rzeczy jak praca czy członkowie rodziny. Nie wiem jak poradzić sobie z tą sytuacją, ponieważ nie mogę zabraniać mu się z nią zadawać, bo tak na prawdę nie ma to wpływu na nasze życie jako pary. Czy taka osoba może być w gruncie rzeczy niebezpieczna? Co myślicie? Chciałbym wspomnieć, że ona ma 30 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskakarolcia
moze twoj chlopak ja tez posowa....i dlatego tak sie do niego klei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najtel
To na pewno nie... Jest strasznie brzydka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskakarolcia
Jak ja bierze od tylu to na twarz nie patrzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×