Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Samo to ze zle jej z oczu patrzy nie podlega dyskusji a za to co robi to powinna naprawdę zostać ukarana,bo to ze jej pieniążki splynely nie oznacza ze ten ktoś tez je dostał za friko tylko musiał cieżko na to zapracować.Powinno sie tepić takich dziadow :) ciekawe muszę napisać do tej dziewczyny co namiezyl jej mąż policjant ta xxxxona czy elena co dalej w tej sprawie bedzie robić :) z tego co wiem to maja jej wszystkie dane i adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sie placzesz
moniczkadoniczka sama sie placzesz w tym co mowisz, poczytaj swoje posty dokladnie i sama z siebie idiotke robisz. sama moze jestes ta picia i oszukalas kilka osob a teraz grasz biedna i poszkodowana.. Nie jedna tu juz taka byla a ty na taka sama wychodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Ty wyżej daj mi spokoj ok? Ja to wiem co pisze?!Masz problem to poszukaj innego forum tak ja jestem picia monicia i robię w huja ludzi!a moze ty jestes picia wpadasz od czasu do czasu i piszesz bzdety daj nam spokoj ja nie będę się klocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sie placzesz
Najpierw wplata na konto, potem western union. Najpierw polecasz pozniej ze oszustka. I wiele innych. Jestem po prostu obserwatorem i widze jak sciemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Jaka wplata?Kobieto mieszkań w uk..... A to ty?! To picia! To tobie pisałam że na kato potem że western union! Spierdalaj z forum masz czelnosc tu przychodzic po tym co zrobilas nam! Ja się policze z tobą juz ci powiedzialam coś na email!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
No jasne to ty! Tobie tak pisałam! Po co tu przychodzisz? Chcialas coś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Picia daj se siana!Po co tu piszesz? Mało ci klopotow?! Przestan boją nie mam zamiaru się wyklocac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) ale się porobiło... Mam nadzieję, że picia odda kasę i już nikogo tu nikt nie oszuka. Spokojnego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) jak tam dzionek u was sie zapowiada bo u mnie na razie jako tako oby tylko nie było deszczu :) znalazłam wczoraj w szafce tabletki na siusianie ale na receptę a ja byłam świecie przekonana ze przeterminowane są a tu yupi do 2014 :) bo te co kupiłam to badziew jakiś a tak je babki zachwalaja nie wiem czemu.Tylko trzy dychy wywalone wrrrr .... Swetnees jak tam u ciebie waga spada? Karen a jak u ciebie nie odzywasz sie w ogóle na naszym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja też jestem. Dzisiaj poczułam taką lekkość, ale jeszcze się wstrzymam z ważeniem. Pogoda w miarę ładna, ale coś mi się wydaje,że będzie padał deszcz, czuję to po moim samopoczuciu, które dzisiaj jest dość kiepskie. Wczoraj nawet sobie trochę popłakałam, tak z niczego, czy to wpływ Adasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba pociesze cie ja tez wywalilam tylko kase na te tabletki, widac nie wszystko co jest zachwalane w necie dziala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Aga-alfa masz te wyczucie;) u mnie troszkę deszczyk pada ale taki fajny cieplutki. Ja w niedziele taka byłam,żeałopatą nie podchodź i pół dnia przeryczałam. Myślę,że może to być wpływ adika nasilony przed @. Mąż już wogóle się nie odzywał bo za każdym razem opiernicz dostawał. Ale jest cierpliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te tabletki na siusiu o ktorych pisałam wcześniej zadziałały na mnie dopiero po paru dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mąż do mnie dzwonił, żebym się szykowała popołudniu na rowery, a ja nie mam ochoty, mam ochotę wskoczyć pod poduchę i dalej ryczeć, hhmmm, wykończę się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny u mnie sloneczko swieci i zapowiada sie piekny dzien i do tego jedzie do mnie przesylka.... mam nadzieje ze bez problemow dojedzie, :D:D:D saba77 napisalam maila do cciebie prosze o podpowiedz :D:D milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjowa
ja też pici93 nie odpuszcze!!! do mnie napisała że ktoś ją podje...że sprzedaje tabletki !!!nie odda kasy osobiście to jej panowie pomogą :) pare osób się zgłosi i nie będzie już tak kolorowo bo to już nie będzia małe wykroczenie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swetnees to superowo :) no widzisz dziewczyny moga lapac dola bo Adas tak jak Meridia i inne tabsy tak na niektorych działa ale badzcie dobrej mysli minie :) no i chyba to przesilenie wiosenne kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mnie picia wcale nie pisze .... moze ma mnie gdzies. a wy dziewczyny to w domku siedzicie i dzieci pilnujecie czy wiekszosc z was pracuje. Ja w domku ...pewnie dla tego tak trudno mi sie zabrac za cos i schudnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczkodoniczko nie ma się co irytować bo faktycznie pisałaś,że wpłacałaś na konto a później,że będziesz miała dane z wester union. Popraw proszę,jeśli i ja się mylę,bo być może coś źle przeczytałam Na pytanie Saby:"A płaciłaś na konto"? Z 20,04 około 22:"Tak placilam juz tylko nie piszcie że głupia bo sama nie wiem co myśleć a taka bylam pewną...". Myśle,że adaś działa inaczej na każdego. Ja na pewno mam zmiany humorów bo wcześniej tak nie było ale wszystko da się znieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może rzeczywiście miał trochę wpływ weekend na moje samopoczucie, ale dobra biorę się w garść. Ja pracuje od 8 do 16. Praca biurowa, zakopana jestem w papierkach. Przynajmniej jakoś czas szybciej leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA trzymamy kciuki za dobry humorek :) ciesz sie zyciem kochana chudniesz i schudniesz na pewno do wagi ktora chcesz takze sie nie zalamuj:) Sabciu jade na zakupy jakby co jestempod tele a i zgadzam sie z tym co napisalas tylko juz spalam :) albo mialam wyciszony dzwiek buziakk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedze w domu i dalabym duzo za prace od 8-16 gdzie pracowalabym przez nastepne 30 lat, zorganizowac mozna sie lepiej, a nie w domu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno ale tak sie zasiedzialam ze teraz wygladam i czuje sie jak stara malenka i nie potrafie sie zmotywowac, bo za kazdym razem moje zapedy szybko sie wypalaja i koncza sie fiaskiem... pewnie dlatego ze nie ma efektow. A mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej ....jestescie tego dowodem... zycze wszystkim usmiechu na ustach przez caly dzien AGA-ALFA tobie x2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukukasia
Czesc dziewczyny bardzo was prosze dajcie namar na sprawdzonego sprzedawce adasia. PROSZE! darek308@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Gazela, już troooochę mi lepiej, ale za to głowa coś zaczyna mnie boleć, mam objawy jak stara babka, aż mi się chce śmiać:). Dzień marudzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukukasia
hallo dziewczyny ja naprawde bardzo was prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×