Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

ide na spacer moja córcia dzisiaj pierwszy raz na dwoch kolkach jezdzi i jakos jej idzie :D:D:D wiec lece na spacer ona niech trenuje a ja troche za nia pobiegam :D milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Kaczuszka wiem ja ci ją polecalam kolejny wstyd ale mamy ją huuurrrraaaa! Ja dostane jej dane jutro a skoro mieszkasz w niemczech to juz po niej ale suuuuper i kase odzyskamy niech sra w portki teraz ha ha! Wiesz co ona niby mówiła mi że sabina nowak to jej mama a ona nie ma kąta ale ona pierwszy raz odbierala kase przez western union więc musiala mi podać swoje dane dokladne nie mamy i one są inne niż jej niby mamyb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Ona nie wiedziała jak się to robi co i jak więc wyspierwala mi swoje dane żeby odebrac kasę mam ja! Jesli czyta to forum to niech się trzesie! A tak email był faszywy z gls wyslany ok ale nadawca home textil sa więc to moze jej firma? Maila pozmieniala i wyslala mi że niby gls!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam tez na niemieckim ebayu tabletki,, Blue/White Phentremine Extra Strength Fat Burn Weight Loss Diet Pills Adipex ALT,, moze warto kupic ':D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka tak sobie myssle..... tam na stronie firmy jest podany nr telefonu ... do firmy albo do niej do domu .... wiec moze tam zadzwonic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież tez wysyłają do Niemiec no może bez sprawdzenia ale ja już dwa razy zamawialam od tej samej osoby i sie nie zawiodlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Tak niby to jest ta firma email z gls miałam że paczke nadala ta firma a telefon jest podany do firmy dzwonie a tam po angielsku ja mówię gosciowi o co chodzi a on że nie będzie ze mna roxmawial a w ogóle 046 to nie jest kierunkowy do polski ani do angli! To co to za numer i gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a wiec nasza picia93 to gowniara .... patrycja nowak rok urodzenia 1993 :))))) achhhh powinnam zostac detektywem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jezeli gowniara robi takie przekrety to co bedzie jak bedzie juz stara dupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Picia93 mamy cie! Razem z kaczuszka znalazlysmy cie na Facebooku ty gowniaro jedna! Wszystko się zgadzq rok urodzenia enail i że pracujesz w mc donald i że masz psa pekinczyka! Jesli czytasz forum to już po tobie bo zglaszam sprawie na policję! Kobiety udało się! Picia93 zostala znaleziona jeden oszust mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miala racje
Miala racje ze oszukala, tepe dzidy truja sie chemia zamiast dupe ruszyc, to macie za swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Już żeśmy z kaczuszka jej napisały na fb i na telefon!ja to znajde mc donald w którym robi i pogadam z szefem i ja na zbity ryj z roboty wywali kto by chciał oszustke trzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po spacerku ...dzisiaj jakoś tak leniwie w dodatku mały w ogóle nie chcę mi spać w dzień :/ A z Adasiem hmm nie wiem ale w ogóle nie czuję ,nie wiem czy żołądek mi się skurczył czy co że nie mogę patrzeć na jedzenie... jem oczywiście dziennie grahamkę i obiad ale nie mam w ogóle chęci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miala racje ze oszukala..... hahahaha przykra jestes ... mam nadzieje ze Ciebie ktos kiedys wyr..... i nie zaplaci :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny moniczkadoniczka i kaczuszka884 jestescie wilkie :D jak szybko znalazlyscie ta malolate...... trzeba tepic oszustki !! moze sie naucza ze wcale mozna ich latwo znalesc i nie sa tacy bezkarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Dziewczyny lece na noc więc tak szybko....udało się! Picia93 nagle wysłała mi emaila mówi że paczke wyslala tylko że jej się numer pomylil i że potem mi poda bo nie ma jej wdomu! Ale jaja! Nagle się obudzila jak jej napisalsm i zadzwonilam że sprawe na komende zglosze i że do roboty zqdzwonie! No zobaczymy czy to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×