Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Saba77

Adaś :)

Polecane posty

Dokładnie Swetnees dostaną za swoje :) jest takie powiedzenie - Ile komu dajesz podwójnie dostajesz :) i to sie tyczy dobra jak i zła także nie chciałabym byc w skórze tych oszustów bo nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do wiadomości do pana czy pani alowi i innych nie życzymy sobie na naszym forum żadnych ogłoszeń !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saba juz zglosilam do usuniecia alowi niech pisza na ogloszeniach a nie tu chca sprzedawac!! tym bardziej ze stad nikt nie bierze od alowi wiec skad mamy miec pewnosc ze to dobry namiar POZA TYM NIE HANDLUJEMY TUTAJ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze sweetnes :) wszystkie reklamy zglaszamy do usunięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalam ze nie chce placic bo jest to odradzane ! ale pomyslalam ze jak tylko za przesylke duzo to nie jest....ale pomylec ze ona mogla tak duzo osob oszukac to grosik do grosika i sie malpa wzbogacila !! bo kto bedzie wojne prowadzil o grosze ...... ale mam nadzieje ze odda nawet na grosza trzeba duzo pracowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi119
Cześć Dziewczyny wczoraj to co czytałam mnie zmroziło ,jak można być tak bezdusznym i oszukiwać ludzi ,wzbogacać się na ich krzywdzie -moniczkadoniczka tak trzymaj nie odpuszczaj zgłoś gdzie się tylko da !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Dziewczyny macie rację ja nie odpuszcze i zadzwonie do wester union w poniedzialek rano i podadzą mi wszystko! Ona sama sie wkopala!a co do alowi nie podawaj tu ogloszen bo nas huj strzela juz dość tego na prawdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwi119
podłość ludzka jednak nie zna granic ! moniczkadoniczka trzymam kciuki -dowal szmacie oszustce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczkadoniczka uda sie na pewno .. moze pomysli nastepnym razem ze 2 razy .,.. mam nadzieje ze to juz ostatni raz ktos cie tak oszukal. ... do 3 razy sztuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi moniczkadoniczka ze cie oszukano :( tylko nie rozumiem czemu we wczesniejszych wpisach bylas na zachwycona i chcialas wszystkim podawac namiar na nia jak jej nie sprawdzialas? nie pisze tego zeby ci dowalic czy cos poprostu mogla nabic wiecej dziewczyn :( no coz stalo sie mam nadzieje ze odpowie za swoje a dziewczyny poczytaja zanim zamowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie po dwudniowej nieobecności,o matko,dziewcztny,a co tu znów się dzieje????????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
No tam też czytam i jaja są! Ta baba KICIMUNIU ma nierówno pod sufitem! Nastepna pojebana! Dobrze że są tę fora przynajmniej wiemy co się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Wiem i nawet nie wiesz jak mi przykro ale ona była tak wiarygodna nawiazala taka fajna znajomosc że szkoda mi się zrobiło jak nie mogła sprzedac tanletek mam za swoje na szczescie juz jutro dostane jej dane i miejsce gdzie odbierala kasę także złapie ją!dla mnie moze nawet w pzapiz**wie mieszkac złapie ja kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasy tak jak piszesz nie ma co sie zachwycać oszustami :) my już jesteśmy trochę na forum czy przeczytalyscie gdzieś żebym kogoś reklamowała? Nie bo po co ja wiem ze ma oryginał i podam na maila a nie na forum. Te co sie tak reklamują to oszustki a zdjecia jakiekolwiek moga wysłać z przed i po hahaha takich fotek w necie jest od zaje...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkadoniczka
Dokladnie?!ale tu na forum macie mój przykad teraz jak przyszlam sledzilam forum kupilam adipex polecalam oszusta potem jak wczoraj pisałam że nie rozumuem aż do dzis i jak się okazało że to oszust! Moze to i dobrze dziewczyny mają naoczny przyklad ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczkodoniczka ale ty nie pisałas ze zapłacilas przelewem od razu byśmy ci odradzily, nie przejmuj sie mówi sie trudno a dziada i tak złapią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u mnie taka ładna pogoda ( bo piątek i sobota była licha), że od rana mam mnóstwo energii i wszystko robię na raz, kurczaczek się robi w piekarniku, zjemy i wyruszamy na wycieczkę rowerową. Życzę miłej niedzieli ( dla ciebie moniczko mimo kłopotów z francą PODWÓJNIE):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moniczkadoniczka :) a widzisz jednak mialam racjue..... tak mi ja polecalas ze napewuno nas nie oszuka... a tu zonk :D:D hehe ... trudno sie mowi... tylko wiesz cooo jak bedziesz miala daneee podeslij mi :D ja jej zrobie... ale sprawe w niemczech :D nie dosc ze bedzie musiala tu oprzyjechac to jeszcze zaplacic dobra kaske :)))) takze sie nie przejmuje.... a ona podala mi swoj nr tel... dzwonie ale nikt nie odbiera .... no i jej dane podala mi takie .Sabina Dąbrowska Ul.Łódzka 63 Skierniewice 96-100 numer konta : 07 1240 3321 1111 0000 2856 8427. Bank Pekao S.A Skierniewice 96-100 ul. Gałeckiego 16 tez masz to samo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam jeszcze to w google... to nie jej firma ?? tam jest nawet nr :) P.U."NOMAL" SABINA DĄBROWSKA UL. ŁÓDZKA 63 96-100 Skierniewice woj. łódzkie telefon: (46) 8330249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja mam te same dane dotyczace pici93 : picia93 19.04 (2 dni temu) do mnie dane do przelewu. Sabina Dąbrowska Ul.Łódzka 63 Skierniewice 96-100 numer konta : 07 1240 3321 1111 0000 2856 8427. jak odnotuje wplate odrazu wysylam tabletki. uwazajdzie dziewczyny na ten nr konta ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciala zebym jej polowe wplacila ale w sumie dogadalysmy sie ze zaplace tylko za przesylke: tak narzekala ze wciaz ja wszyscy oszukuja i nie odbieraja przesylek i jest stratna ..... swinia wiec strata 20 zl z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciala zebym jej polowe wplacila ale w sumie dogadalysmy sie ze zaplace tylko za przesylke: tak narzekala ze wciaz ja wszyscy oszukuja i nie odbieraja przesylek i jest stratna ..... swinia wiec strata 20 zl z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciala zebym jej polowe wplacila ale w sumie dogadalysmy sie ze zaplace tylko za przesylke: tak narzekala ze wciaz ja wszyscy oszukuja i nie odbieraja przesylek i jest stratna ..... swinia wiec strata 20 zl z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×